Maak ik me druk om niks?

Discussie in 'De lounge' gestart door Roxan, 30 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    TS gaat niet meer reageren hoor dames :)
     
  2. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    die is druk haar verjaardag vieren
     
  3. mumija

    mumija Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
     
  4. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Is dit een grap?
    Ik vind dat je je aanstelt ja. Het is maar een uur verschil, en je bent den hele dag nog jarig.
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ja, je maakt je te druk :)
    Ik zou wel, op een moment dat je afgekoeld bent ;), even een keer zeggen dat hij een volgende keer even rekening moet houden met wat uitloop en speling, want ik vind het niet bijzonder handig gepland om 10 uur te nemen voor een rit die 10 uur duurt zonder oponthoud en pauzes enzo. Maar goed, 1 uur 's nachts thuis, dan kan hij een relatief normale nacht maken en gewoon je verjaardag dus vieren, dus lijkt mij verder geen punt dan.
     
  6. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.555
    528
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    TS: ben je wel eens verder van huis geweest dan een uur??? Dan zou je moeten weten dat je a/ het verkeer niet altijd kunt inschatten en B/ op dergelijke lange reizen (10 uur) je je rust moet kunnen nemen.

    Kijk wanneer je vriend op een kwartiertje afstand had gezeten... dan had je je op zich mogen beklagen dat hij een uur te laat is... maar op dit soort afstanden mag je blij zijn dat hij máár een uurtje later is dan vooraf gepland.
     
  7. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    24 jan 2014
    1.689
    110
    63
    Waar een mens zich druk om kan maken... 1 uur 'snachts aankomen i.p.v 12 uur 's nachts. 1 uur minder slaap, wow. En o, vervelend voor je dat je niet om 12 uur vannacht bent toegezongen, maar met de digitale wereld kan alles.

    Kortom: ja ik vind dat je zeurt.
     
  8. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Gefeliciteerd! hoop dat je een leuke dag hebt gehad.
     
  9. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Misschien hecht t's wel heel veel waarde aan verjaardagen en verheugd ze zich er enorm op! Als je dan de hele dag uitkijkt naar middernacht, en manlief enorm mist, kan ik me best voorstellen dat ze een beetje teleurgesteld is.
    Zelf geef ik niks om verjaardagen, maar ieder z'n eigen ding toch!

    Proficiat t's!
     
  10. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48
    Gefeliciteerd met je verjaardag!
     
  11. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Dit vind ik ook wel een beetje. Als mij man belooft voor 12 uur thuis te zijn ivm verjaardag, dan vind ik het vreemd om totaal geen rekening te houden met mogelijke vertragingen. Tegelijkertijd zou ik met zo'n rit er gewoon niet van uit gaan dat hij op tijd thuis zou zijn. Maar dat komt ook omdat ik mijn man inmiddels wel ken. Op tijd komen zit gewoon niet in zijn genen.
     
  12. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.158
    8.135
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Als je op mij had gewacht 3 jaar geleden, dan had je me als vermist opgegeven.

    Wij waren 7 uur later thuis dan verwacht. File, wegwerkzaamheden en gewoon mensen die niet konden rijden en om de havenklap zeiken omdat je veel drinkt omdat het bloedheet is.

    Als ik dan thuis was gekomen had ik overal de pamfletten aan de bomen zien hangen met mijn face erop...
     
  13. Skyscrapper

    Skyscrapper Fanatiek lid

    11 mei 2013
    2.604
    3
    38
    blijkbaar wel!

    Als ik me al om 1 uurtje "later" al druk moest maken? hoe erg had het moeten zijn toen mijn man 2 maanden geleden op zakenreis was en op dag van terugkomst door een stroomstoring hier in nederland bijna pas 2 dagen later naar huis kon?
     
  14. Trirani

    Trirani Fanatiek lid

    6 aug 2013
    1.294
    1.129
    113
    Vrouw
    Waar ik ben
    Ik snap TS wel hoor!

    Voor sommigen is het moment dat je verjaardag begint, heel onbelangrijk. Voor anderen, waaronder ik, was het altijd traditie om precies om 0.00 gefeliciteerd te worden. Zodra ik oud genoeg was altijd door mijn moeder, en meestal ook vader.

    Die traditie heb ik indien mogelijk nog steeds. En mijn man weet dat. Zeker nu ik een ongeneeslijk zieke moeder heb, met wie de traditie startte, ligt het best een beetje gevoelig als hij me zonder echte reden alleen zou laten zitten dan.

    Zo krap plannen vind ik dus niet zo attent als je onderling die afspraak hebt. File kan soms erg uitpakken, en is buiten je macht, maar hierbij was een kwartier file al teveel.

    Heeft hij je wel lief gebeld om 0.00? Dat zou het voor mij al wel weer goedmaken.
    Overigens geen big deal ervan maken. Daarvoor is het niet belangrijk genoeg!


    Anyway, gefeliciteerd nog!
     
  15. McDsee

    McDsee Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
    Hij had wel eerder dan 10 uur er voor weg kunnen rijden. Hopelijk is je verjaardagsstemming niet verpest, dat zou zonde zijn.
     
  16. Roxan

    Roxan Lid

    2 aug 2012
    6
    0
    0
    NULL
    NULL
    Poehee wat een heftige reacties!
     
  17. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Welkom op zwangerschapspagina ;)
     
  18. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Of elk willekeurig forum. Ik zeg, welkom op het internet :cool:
     
  19. mumija

    mumija Niet meer actief


    Leuk toch, al die felicitaties! ;)
     
  20. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    Hopelijk heb je leuke verjaardag gehad.
    Jammer dat hij niet optijd was, maar ach er zijn ergere dingen dan een uurtje later een verjaardagskus krijgen.
     

Deel Deze Pagina