Ik zat net via de laptop de beoordelingen te lezen en die waren ook niet veel soeps... Dus ik haal ze niet bij de Hema Toch maar langs de V&D of een tassenzaak
In de outlet in Roermond ligt een samsonite winkel waar ze je goed helpen en ze leuke koffers hebben (tegen goede prijzen).
Bij de kringloopwinkel, mooie samsonite gescoord van heel wat jaartjes oud waarschijnlijk maar super stevig. Eigenlijk was de bedoeling voor maar 1 vakantie, maar ik denk dat het een blijvertje is!!
Ik heb ze jaren geleden (zeker 10 jaar) bij v&d gekocht. Waren voor zo'n 40,- in decaanbieding. (Harde koffers met cijferslot) Die dingen hebben bijna de hele wereld gezien,flink mee gesmeten etc en dien nog steeds hun werk. 😉
Ik heb jaren geleden mijn lichtgewichtkoffer gekocht via travelbags.nl Goede service en snelle levering!
Spaar je airmiles? Die kun je inwisselen bij v&d voor korting. En als je een goede stevige koffer wilt: american tourister. Dit zijn gewoon samsonite koffers.
Ik geloof dat we die van ons bij de Kijkshop hebben gekocht. De harde koffers zijn hele goede, die hebben we al 15 jaar. Ik heb er ook een keer een trolley gekocht, maar die is na 3 vakanties helaas stuk gegaan.
Ik ken mensen die voor iedere vliegreis zo'n enorme vierkante boodschappentas met rits (weet even niet hoe anders te beschrijven) kopen, omdat er toch zo ontzettend mee wordt gegooid. Kost bijna niks en kan je daarna gewoon weggooien. Wij hebben ook wel eens ontzettende beschadigingen gehad met een net nieuwe koffer en dat vind ik zo zonde eigenlijk.
Ik heb al 17 jaar een Samsonite, dat ding heeft aardig wat reizen overleefd en ziet er nog prima uit. Heb hem destijds flink afgeprijsd in een klein winkeltje in Utrecht gekocht. De kinderen hebben Trunki's.