Waar voelen jullie je kleintje? Ik ben 20w en voel het juist boven mijn schaambeen of precies in mijn vagina. Is dat normaal?
Tussen schaambeen en navel in is het vaak te voelen, maar iets lager kan volgens mij ook best hoor... je kindje heeft tenslotte nog veel ruimte om 'rond te zwemmen'.
ik voel het vooral aan de zijkant en onderkant.. mja mijn placenta ligt voor dus dat ik niet hele buik voel is niet raar..
voel het tussen mij navel en schaambeen idd...dacht eerst dat het mijn darmen waren...echt heel leuk..soms ook zichtbaar
Ja dat kan voor dit termijn van de zwangerschap heel goed dat je het daar voelt. Inmiddels inderdaad hier ook overal, tegen ribbenboog, aan de zijkant maar helaas ook nog steeds tegen schaambeen en dat is soms behoorlijk irritant qua gevoel
Ik voel hem vooral aan de zijkant en onderkant. En dan vooral de linker zijkant. Die voelt ook al beetje beurs aan
Ik voelde de kleine rond de 20 weken ook alleen onder mijn navel en voornamelijk links onder. Nu voel ik haar wat hoger omdat ze is ingedaald voel ik voornamelijk haar kontje en voetjes.
bij mij ligt zo ook laag. over het algemeen voel ik haar net boven mn schaambeen, waar de rand van mn broek zit. soms als ze heel actief is, wil ze wel eens recht naar beneden stompen. verder vliegt mn navel wel eens omhoog door een trap of knietje.