Zaterdag heb ik een verassingsfeest voor mijn vriend omdat ie 25 word. Er komen ongeveer 24 volwassenen en 11 kinderen. Ik twijfel of ik hier genoeg aan heb? Het begint om 15.00 uur en eindigt als de laatste weg is. Geen eindtijd dus. 3 taarten 5 kratten bier 2 flessen wijn (meeste vrouwen zijn de bob) 4 flessen cola 1 fles sinas. 2 flessen crystal clear 10 pakken drinken; taks, ijsthee, etc 4 Grillworsten 8 harde worsten 1 gekookte worst 2 leverworsten 2 soorten kaas 4 komkommers Cocktailprikker met kaas en zilveruitjes Cocktailprikker met kaas en mini worstje Augurk met ham Ham met monchou en ui chips voor kinderen 10 stokbroden 3 kruidenkaas 3 kruidenboter 3 knoflooksaus 3 whisky saus 3 bbq saus Mayonaise Curry Andere sauzen 6 paprika's Kilo uien 2 blikken ananas 2,5 kilo kip om kipspiesjes te maken voor op bbq Paar spare ribs 24 hamburgers 2 kilo speklappen Paar dozen met ander bbq vlees. Denk totaal 10 verpakkingen? 2 kilo patat voor Kids Kipnuggets Frikandel Ranja Mis ik iets? Kan er wat bij of is ergens teveel van? Vast bedankt
Lijkt me zat, zou alleen 2 witte wijn erbij halen (word hedl mooi weer, kans dat mensen op de fiets komen enz)
Oja en ik zou fruit of groente voor erbij halen, paar meloenen of blikken perzik oid en een zooitje komkommer of tomaatjes oid
Wow 5 kratten bier? Hier halen we altijd 1krat en dan komen er zeker wel 25 volwassenen. Maar misschien drinken ze veel bier bij jullie? Ook de worsten vind ik erg veel! Het eten klinkt verder ook als meer dan genoeg. Misschien appelmoes erbij voor de kids? Eten de kids taart mee? Hier doen we vaak voor de kids ook iets anders erbij zoals kleine cupcakes of kleine zakjes chips. Niet alle kids vinden taart lekker bij ons in de omgeving. Maar bij jullie misschien wel? Hangt ook af van de leeftijd van de kids. Bij ons mogen ze dan kiezen uit taart, cupcake of zakje chips. Maar ik denk dat je zat in huis hebt zo!
3 taarten op 24 volwassenen en 11 kids vind ik erg weinig, misschien nog soesjes erbij voor de kids? DVR zijn ze zo ontdooit! En ik zou de kleine hapje oa cocktailprikkers weghalen, want dat kost je erveel tijd en ze blijven allemaal eten, dus eerder zoals boven gezegd, courgette en tomaat op de bbq!
Ik denk dat je voldoende hebt, weet ook niet hoeveel de mensen drinken (qua drank ) en wat er veel gedronken wordt, hier had ik 6 flessen cola voor de zekerheid en 2 flessen Fanta maar jij kent je gasten en kunt denk ik wel inschatten wat ze drinken.
Groente en fruit!!! Inderdaad courgette, paprika, champignons op de bbq, kan je spiesjes van maken, maar absoluut ook een lekkere groene of Griekse salade, of zelfs meerdere, bv nog een couscoussalade. Komkommer en cherrytomaatjes op tafel. Een fruitsalade voor toe zou heerlijk zijn. Evt gepofte aardappel maken. En iets van vis? Garnalenspiezen, pakketje met zalm of witvis... En vruchtensap! Ik zie alleen maar limonades en drank op je lijst. Bubbeltjeswater?
Dit dus ik zou 5-6 grote taarten doen en 20 stokbroden ipv 10. En verder idd wat meer frisse salades en groenten. Plus wat meer witte wijn en rosé.
20 stokbroden?! Ik houd altijd 1 stokbrood voor 3 personen aan, dus ik zou denken dat je met 10 wel goed zit. Wijn vind ik idd ook weinig, maar jij kent je gasten het beste. Heb je alles al gekocht? Anders zou ik idd ook de hapjes weghalen en vis (bijv. garnalenspiesjes), fruit en salades toevoegen voor de bbq. En wat ook lekker is: banaan verpakt in alufolie met suiker en kaneel en dat op de bbq en je zou ook nog marshmallows kunnen halen. Wil je nog een dessert? Koffie? Thee? En handig: een grote stapel servetten!
Wij altijd minstens een half stokbrood per persoon wat ook altijd wel op gaat, vandaar. Ik eet zelf ok altijd giga veel stokbrood en frisse salades/groenten bij een bbq omdat dat toch wat neutraliseert bij alle vette vlees dingen.
Bedankt voor reacties vast! Die taarten zijn wel groot, ene 16 personen en 2x 12 personen. Kinderen zijn o.a. 3 baby's en de rest onder de 3 dus die eten bijna geen taart. Bier word hier altijd wel goed gedronken haha. Oja was vergeten neer te zetten maar ik haal idd paar meloenen op en ik maak ook 2 bakken met sla en salade. Qua wijn er zijn maar 2 wijndrinkers waarvan 1 met de auto komt. En ik mag niet meer natuurlijk maar kan er wel een fles bijhalen voor als iemand zich bedenkt of toch trek heeft in wijn.
Nee heb nog niks gekocht wou eerst hier kijken of ik goed zat haha. Ga vrijdag ochtend de boodschappen doen. Koffie thee etc heb ik allemaal in huis. De hapjes doe ik wel gewoon erbij. Bedoeling is iedereen hier half 3 verzamelen, rond 3 uur komt mijn vriend thuis dan dus taart etc. Dan gewoon hapjes natuurlijk en tegen 18.00 uur bbq aan misschien eerder ligt eraan. Voor Kids heb ik verder nog chips dus snoep en patat. Ze mogen met de hapjes mee eten en verder geen idee wat ik kan halen voor ze? De mijne lust geen snoep ofzo haha
Volgens mij heb je meer dan genoeg hoor! Zeker als er maar 2 wijndrinkers zijn zou ik geen flessen bijhalen. En als je ook aan salades hebt gedacht heb je volgens mij een perfect lijstje zo
een mooi lijstje, ik denk dat je ruim voldoende in huis haalt. En als de cola op is kunnen ze toch ook een sapje drinken.
Beloofd een gezellig feestje te worden lijkt mij meer dan voldoende! En waarschijnlijk neem je toch nog weer meer mee als je in de winkel bent. Heb ik tenminste wel altijd, dat ik denk: oooh ja, das ook wel leuk/lekker. In ieder geval, succes met de boodschappen, de voorbereidingen en veel plezier!
Als de kinderen taart mee eten lijkt het me weinig. Misschien nog wat soesjes voor ze. Je kan ook mini appelflapjes halen (maken). Het fris lijkt me weinig vanwege het warme weer maar jij weet beter wat iedereen drinkt. De rest lijkt me meer dan voldoende.zou misschien ook minder cocktail prikkers doen omdat het zoveel tijd is.maar als je daar zin in hebt gewoon doen. Alvast veel plezier!
Ik vind de hamburgers een beetje weinig, maar dat komt omdat hier iedereen gek is op een broodje hamburger, ook de kinderen.