Ik ben bezig met de 6e en laatste IUI poging in ons eigen ziekenhuis in verband met onverklaarbare verminderde vruchtbaarheid (bij beide is niks gevonden). Nu is aan ons gevraagd waar wij aangemeld willen worden voor IVF (mocht deze laatste poging mislukt zijn, dan hoeven we minder lang te wachten). We hebben de keuze uit het UMC Utrecht of Isala in Zwolle. Wie heeft ervaring (positief en/of negatief) met één van deze ziekenhuizen? Dan kunnen wij dit meenemen in onze overweging...
Wij lopen in zwolle voor icsi. En echt wat een lieve mensen. Er wordt goed meegeleefd en ik kan altijd bellen of mailen bij vragen. Ik raad isala dus ook aan.
Hallo Ook wij lopen in Zwolle voor icsi en we zijn zeer tevreden ! Ook nu we in een moeilijke periode zitten nemen ze de tijd voor je en leven ze met ons mee ! Dus ik raad ook Isala aan !!
Hier ook onder behandeling geweest van Isala in Zwolle. Ontzettend fijn ziekenhuis/ fertiliteits afdeling, meelevende artsen en verpleegkundigen en altijd ruimte voor overleg. Hier dus ook prettige ervaringen met Isala en wat mij betreft ook een aanrader
U bent van harte welkom in het Isala Fertliteits Centrum Zwolle Wij zullen ons maximaal inzetten om uw wens in vervulling te laten gaan mvg Dr B Cohlen
Ook ik zit in Zwolle bij isala en is idd aan te raden nemen de tijd voor je!! Wat leuk dat uw reageerd dhr colhen!!
Heel positief over Isala!! Maar ik zou denk ik gwn eens een afspraak maken (neem aan dat het wel kan) om te kijken hoe het er is. Het aller belangrijkste met dit traject is toch wel dat jij je prettig voelt!
Wij zijn zeer positief over umc Utrecht Als we dat eerder hadden geweten hadden we niet Zolang gewacht met overstappen Vrienden ook doorgestuurd en zijn ook zeer te vrede En ook eindelijk een stap verder
Ik kom af en toe in zwolle voor een echo en voor de IUI. En ik merk zoveel verschil met het streek ziekenhuis waar ik normaal kom voor echo's. Ze zijn super lief en aardig en leven echt met je mee. Ze kijken ook veel verder dan in het andere ziekenhuis waar ik loop.
Umc utrecht! Ook goeie resultaten behaald. Ivf 1 poging raak. Ivf 2 poging raak Ivf 3 poging raak. Ze vriezen ook alleen emmy's in van goeie kwaliteit waardoor er bij mij nooit een cryo is mislukt tijdens het ontdooiproces!
Ik ben niet zo heel erg positief over umc utrecht. Hier trouwens wel 2 cryos kapot door het ontdooien, denk niet dat dat met een ziekenhuis te maken heeft Vond ze erg vastzitten aan hun eigen regeltjes. Er was totaal geen ruimte voor goed overleg, zorgen die ik vam tevoren aangaf werden weggewuifd (oa over overstimulatie wat ik dus wel kreeg in heftige mate). Uiteindelijk wel zwanger geraakt van de laatste cryo, maar toen deden we de follikelmetingen ed in het streekziekenhuis en echt alleen voor de TP naar het umc geweest. Geen idee hoe het Isala is dus heb geen vergelijkingsmateriaal verder
Umc goede ervaringen dr Bos aanspreekpunt en dr Smit veel gezien op poli Bij 3 de ivf 1 eicel gesneuveld van de 8 ja dat kan. Nu toch in Dusseldorf daar doen ze toch meer met cryo s onderzoeken etc.