placenta resten blijven zitten na keizersnede

Discussie in 'Na de bevalling' gestart door nutts, 5 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hoi,

    Ik ben bevallen via een keizersnede na 6 weken moest ik terug naar de gynaecoloog voor controle van de wond en een echo. Helaas zit er nog een stuk van de placenta. Gisteren een hystroscopy gehad met een plaatselijke verdoving maar het zit te vast. Nu moet ik maandag geopereerd worden met een ruggenprik of narcose. Wie heeft hier ervaring mee en hoelang duurde het herstel?
     
  2. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Geen ervaring mee, maar wens je wel veel sterkte. Het blijft een operatie en is dus best pittig.
     
  3. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Weet je wat ze gaan doen? Ik heb zelf een curettage gehad vanwege de verdenking van een placentarest, dan maken ze de baarmoeder helemaal schoon. In mijn geval deden ze dit meteen na de bevalling omdat ik veel bloed bleef verliezen, ze gingen 'manueel natasten' oftewel; gyn ging met haar hand de placentarest verwijderen. Omdat dit nogal een heftige ervaring kan zijn, werd me aangeraden onder narcose te gaan ipv ruggeprik.
    Het is me heel erg meegevallen!

    Maar ik weet natuurlijk niet wat ze bij jou gaan doen!
     
  4. evenstar

    evenstar VIP lid

    22 jan 2009
    9.809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik lees mee als je het niet erg vindt :)

    Ik word woensdag verwacht voor een ingreep waarbij ze gaan kijken of er een rest placenta weggehaald kan worden. Ik weet niet of dat een hysteroscopie is, de gynaecoloog was nogal kort en snel na de echo. Ik ben er best bang voor (schijterd hoor). Ze weten echter niet zeker of het placenta is, er is een verdikking te zien (klein), ik bloed de hele tijd, maar niet veel. Het zou bij mij normaal met de menstruatie wel afgevoerd worden, maar ik geef borstvoeding en zal waarschijnlijk voorlopig niet ongesteld worden.

    Ik ben benieuwd hoe het jou zal vergaan en wil je vast veel sterkte wensen!

    Ik ben trouwens natuurlijk bevallen en bij mij kwam de placenta er in zijn geheel uit (helemaal in tact), waardoor dit een vrij rare wending is voor mij.
     
  5. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Dat is een hystroscopy inderdaad evenaar. Die is mij heel erg meegevallen neem een uur van te voren ibuprofen in werd mij aangeraden en probeer te ontspannen

    Nee manueel wordt het niet gedaan echt weg gesneden en branden
     

Deel Deze Pagina