Ja. 9 pond. De bevalling was een hel. Ik herstel gelukkig prima! Ik heb mijn hele bevalling uitgeschreven. Degene die interesse hebben wil ik het wel mailen. Het gaat nu goed hoor. Misha is erg makkelijk gelukkig.
Hi miss ladybug.. Wat jammer dat je bevalling zo tegenviel ik moet zeggen dat ik het ook pittig vond hoor deze x maar dat is iets anders dan hell ik lees je verhaal graag. Ik ga de mijne ook uitschrijven.. Fijn dat je goed herstelt! Ik heb getrombosseerde aambeien eraan over gehouden.. Dat en mijn bekken zijn eigenlijk de enige partklillers op het moment. En een vervelende kraamhulp doe ik gisteren heb gevraagd te vertrekken. Vandaag gelukkig een nieuwe. Ik hoop dat je ook kan genieten! Lfs, Dorri
Vervelend van je kraamhulp dorri die niet beviel. Nu wel een leuke? Missladybug wat erg dat je bevalling een hel was. Ben erg benieuwd naar je verhaal. Gelukkig maar dat het herstel allemaal goed gaat. Hier vandaag voor het eerst zonder kraamhulp en ik moet zeggen mis haar echt wel. Toch wel weer anders om alles zelf te moeten doen maar ook wel weer lekker. Ik probeer haar ritueel aan te houden om alles bij te houden,want met 3 kids is dat wel zo fijn om met alles bij te blijven. Net heerlijk in het centrum gewandeld en met de middelste even geslapen op bed. Hadden we beiden wel ff nodig.
Dorri en blue ik heb jullie priveberichten gestuurd. Dorri wat balen van de kraamhulp. Hopelijk is de nieuwe wel oke? wat deed ze verkeerd? Blue klinkt heerlijk! Ik kijk er naar uit om lekker naar buiten te gaan.
Ben ook benieuwd naar je verhaal missladybug. Fijn dat jullie lekker thuis zijn en dat misha zo'n tevreden meisje is. Dorri wat naar van je kraamhulp! Gelukkig heb je een nieuwe. Hier was ook een schat van een mens. Ben blij dat m'n huis nu weer wat van mezelf wordt, maar zeker de eerste dagen miste ik haar enorm. Wat een lieverd was ze, echt mee getroffen! Morgen komt de wijkverpleegkundige langs voor de intake, ben benieuwd of ze m'n meiske gaat wegen en hoeveel ze gegroeid is in een week. Blue heerlijk he naar buiten! Deze week ook een paar kortestukjes gewandeld met de wagen. Wat isdat leuk om te doen!
Miss ladybug ik ben ook benieuwd. Hopelijk kun je het gaande weg een plekje geven. Over onze kraamhulp was ik ook niet te spreken, ze deed haar best heel erg, waardoor ik haar niet heb weggestuurd, maar achteraf had ik dat beter wel kunnen doen, het was mede door haar aanwezigheid geen fijne week. Ze was enorm onzeker en geobsedeerd door het kraamzorgplan boekje, en vond het heel moeilijk om te gaan met zaken waar wij als ervaren ouders anders in staan dan wat het boekje aangeeft, niet fijn. Na de kraamtijd ontdekt dat ze mijn stoomstrijkijzer kapot heeft gemaakt, wel aangezet, maar niet gevuld met water waardoor hij niet meer kan stomen. Dit wel gemeld bij de kraamzorg organisatie, maar er zit een eigen risico op van 50 euro.. tja, dat is ongeveer de nieuwprijs, dus dat is gewoon extra vervelend na zo'n week.
Nou maantje staat haar netjes zeg. .....wel goed dat je het gemeld hebt maar eerlijkheid was ook wel zo fijn geweest. Toch altijd jammer als je kraamhulp minder leuk is. Die eerste week doe je niet meer over.