we gaan zaterdag naar guus meeuwis in eindhoven wie weet een leuk restaurant in centrum van eindhoven
Weet zo geen restaurant, maar naast Centrum zou je ook nog even aan Strijp-S kunnen denken... Is vlak naast het PSV-stadion en de afgelopen paar jaar is daar een heel gebeuren opgestart. Weet niet of er ook restaurantjes zitten, maar ws wel
als je met de trein komt zit er tegenover het station een restaurantje waar je steppegras kan eten. Is een leuk en niet al te duur restaurantje. Weet alleen de naam even niet.
Restaurantjes genoeg. Loop even de kleine berg (straat) of de dommelstraat in en daar vindt je er zat! Zijn beiden op loopafstand van het stadion. Welke prijs en keuken zoek je?
Ik eet altijd graag bij Sizzling of Sopranos. Zitten beide tussen het station en pathe in. Veel plezier alvast!
hou er wel rekening mee dat het overal stervens druk is met eten zaterdag!! weet niet of je kan reserveren van te voren, maar dat zal ik zeker proberen. echt een tafeltje is er nergens te krijgen, wij den meestal borrelhapjes of broodje hamburger in het stadion ofzo (ervaringsdeskundige, gaan voor de 10e x)
Movies vind ik écht geen aanrader... Eetcafé Ons (kerkstraat 16) is lekker, biologisch en niet duur. Sushi bij Sakana op Kleine Berg 1 Second Floor op de markt is ook erg lekker, maar wat duurder. Eh verder... tsja, er zit heel veel leuks in Eindhoven. Op Strijp S inderdaad ook. Ik ben zelf enkel nog maar bij Radio Royaal geweest en dat was érg goed! welkom - Radio Royaal Oh, en natuurlijk de Trafalger Pub in de Dommelstraat, maar dat zit altijd ramvol!!
Let op dat je reserveert. Alles zal inderdaad bomvol zijn. Anders is het nieuwe restaurant van de Bijenkorf (kitchen) ook een idee.
oh wat wij ook weleens gedaan hebben, is rond half 6 bij la place gegeten, daar was het heerlijk rustig.
Ik vind plein 4 wel leuk (waar vroeger de danssalon zat) maar mijn favoriete restaurant is mangiare (kleine berg), hier moet je wel zeker reserveren. Is een Italiaans restaurant en kun je exht super lekker eten.
Strijp S is natuurlijk wel n stukkie lopen vanuit t stadion. Al weet ik niet waar jullie je auto parkeren? Eigenlijk kan ik me ook geen echt slechte restaurants bedenken in t centrum van eindhoven hoor. Alleen Movies ben ik dus niet zo'n fan van. Maar ach. Zoek gewoon wat leuks uit. En veel plezier bij Guus! Wij gaan onverwachts vrijdag! M'n zusje woont naast t stadion en heeft tribunekaartjes gekregen!! Maar ze hebben al veldplaatsen voor zondag, of wij vrijdag wilden. Okeeeeee!