Na hoeveel weken meestal pijn aan bortsen?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Dee, Jul 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dee

    Dee Lid

    Dec 27, 2005
    94
    0
    0
    eindhoven
    Lieve allemaal,

    Ik heb begin deze wk positief getest!!!! Super blij natuurlijk, maar weet niet hoe lang ik al zwanger ben aangezien ik een zeer onregelmatige menstruatie heb....
    Ik heb nu sinds ongeveer 5 dgn mega gevoelige tepels en een beurs gevoel. Bij hoeveel wkn zwangerschap heb krijg je dit meestal??

    Groetjes
    Dee
     
  2. summer

    summer Fanatiek lid

    Mar 8, 2006
    1,144
    0
    0
    verzorgende
    arnhem
    meid ik heb wel last van mijn borsten zijn wat gevoelig sinds een week
    maar mijn tepels heb ik totaal geen last van
     
  3. Tacha87

    Tacha87 Bekend lid

    May 28, 2006
    692
    0
    0
    Mijn tepels zijn ook heel gevoelig..Maar heb nega getest vandaag dus :cry:
    Ik denk dat het bij iedereen anders is ;)
     
  4. gefeliciteerd met je zwangerschap



    ik heb sinds een week pijnlijke borsten en word met de dag erger lijkt wel.

    over mijn borsten lopen steeds meer blauwe aders
     
  5. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Ik had al heel snel last van heel gevoelige borsten, nog voor ik kon testen, daardoor wist ik al dat het bingo was ;)
     
  6. Angel80

    Angel80 Lid

    Mar 21, 2006
    44
    0
    0
    Rotterdam
    mijn tepels waren rond mijn ongi dag altijd al gevoelig en daarna is dat zo gebleven...
     
  7. Marian

    Marian Fanatiek lid

    Feb 27, 2006
    3,648
    0
    0
    Op dit moment lekker thuisblijfmama
    Kampen
    Ik heb nog helemaal geen last van mijn borsten, hoop ook dat dat nog ff zo blijft!!
    Misselijkheid steken in de buik en duizelig vind ik op dit moment wel genoeg ;)

    Marian
     
  8. zonnestraal

    zonnestraal Niet meer actief

    Ik heb sinds een paar dagen last van gevoelige tepels, mijn borsten beginnen nu ook een beetje pijn te doen. Maar het is allemaal niet noemenswaardig hoor!! Voor de rest ben ik alleen zo moe als een hond, ook pas sinds een paar dagen.
     
  9. mannie

    mannie Lid

    Jun 30, 2006
    16
    0
    0
    den bosch
    hallo hier ook iemand die 5 weken en 4 dagen zwanger is. Vandaag ben ik weer helemaal niet misselijk en dus weer onzeker. Ik kan alleen geen trap oplopen of ik sta te hijgen en last van vermoeide spieren.Mijn borsten zijn wel een beetje gevoelig maar niet noemenswaardig.De ene dag ben ik misselijk, de andere dag helemaal niet. Om gek van te worden vooral omdat het de vorige keer met 5 weken en 4 dagen fout ging.Iedereen zegt dat ik een keer vertrouwen moet hebben maar dat is zoooooo moeilijk.Vrijdag nog voor een echo om te kijken of het hartje klopt.
     
  10. Isabelle D

    Sep 22, 2005
    37
    0
    0
    Studente
    Vlaams-Brabant
    "pijnlijk" borsten en tepels waren het eerste wat ik voelde, nog voor ik wist dat ik zwanger was ...
     
  11. SandraK

    SandraK Fanatiek lid

    May 29, 2006
    3,282
    1
    0
    Aan het IJselmeer....
    ooohhhjjeeee...zit ik net tegen mezelf te zeggen dat die zere borsten en tepels waarschijnlijk gewoon bij mijn cyclus horen... :rolleyes:


    :)
     
  12. liefje

    liefje Actief lid

    Oct 12, 2005
    404
    0
    0
    verpleegkundige
    willebroek
    vrijdag hier een positieve test gedaan en woensdag naar de dokter voor de definitieve bevestiging, kan altijd toch zijn dat die testen (predictor) mss niet correct zijn. Nu heb wel al sinds tweetal weken last van mijn borsten en heel gevoelige tepels, maar van een verkleuring is niet echt al sprake. Ik blijf er nuchter onder hoewel een klein babytje heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel welkom zou zijn we zijn nu ongeveer tien maanden bezig.
     
  13. mieke

    mieke Bekend lid

    pijnlijke borsten kreeg ik een paar dagen na t testen al
    de ene keer doen ze best erg zeer dan valt t weer mee
    en mijn tepels zijn niet donkerder maar veel lichter geworden hihi
    verder ben ik veel duizelig
    spierpijn overal
    en krijg me toch een paar striemen op mn buik
    en mn broeken krijg ik met geen mogelijkheid meer dicht
    terwijl ik toch 4 kilo afgevallen was
    dus als t deze keer niet goed zit nou dan weet ik t niet meer
    we blijven positief denken :D

    liefs mieke
     
  14. Karagoz

    Karagoz VIP lid

    Apr 14, 2006
    7,984
    0
    36
    Moeder en verzorgende
    ergens in het land
    Selaam

    ik krijg pijn in mijn borsten toen ik net mijn eisprong had gehad. Dus heel vroeg al.
     
  15. mannie

    mannie Lid

    Jun 30, 2006
    16
    0
    0
    den bosch
    hai Mieke, Zie dat we precies evenlang zwanger zijn. jij dus ook voor 7 maart 2007?? Ook zo onzeker? wanneer heb jij je eerste echo??
    Liefs, Mannie
     
  16. Lilly

    Lilly Fanatiek lid

    Jun 1, 2006
    4,842
    0
    36
    Vegan blogger, vloger en coach!
    Bussum
    Hier hetzelfde!!!!
     
  17. mieke

    mieke Bekend lid

    hoi mannie

    ik mag 17 juli voor t eerst naar de verloskundige
    ik weet niet of die al gelijk gaat kijken
    ik hoop heel erg van wel
    dan voel ik me er alleen maar geruster op
    in het boekje wat ik van hun heb mee gekregen
    staat in dat er wel gekeken en geluisterd gaat worden
    dus ik ben er benieuwd
    de eene keer zijn de verschijnselen
    nadrukkelijk aanwezig en dan weer niet
    en dat maakt me best bang
    maar we gaan door en blijven positief
    en waneer mag jij ???
    succes he meid

    veel liefs mieke
     
  18. mannie

    mannie Lid

    Jun 30, 2006
    16
    0
    0
    den bosch
    hai Mieke, ik mag (moet) vrijdah 14 juli ook al omdat wij zwanger zijn via ICSI en de vorige keer met 5 weken en 4 dagen een miskraam hadden. ik ben echt gek van twijfel.De ene keer ben ik misselijk, pijn aan mijn borsten en de volgende dag voel ik mij kiplekker.Gelijk paniek dan natuurlijk!! Het lijkt wel of iedereen normaal gewoon een test doet en dan volop zonder twijfel gaat genieten, nou dat lukt mij echt niet. Vorige week al wel een vruchtzakje met kindsdelen gezien maar vrijdag gaan ze kijken of het hartje klopt. Als dat zo is is er volgens de gyn nog maar 2-3% kans dat het misgaat. oh wat hoop ik dat het goed zit, we zijn al door zoveel ellende (IUI, IVF en nu twee ICSI) gegaan. Zouden wij nou ook een keertje??? Niet WEER een miskraam please!!! als je vorige keer een miskraam hebt gehad kan je misschien een inwendige echo vragen??? Succes met de ellendige wachttijd!!!
     
  19. mieke

    mieke Bekend lid

    he mannie hoe is t gegaan gisteren ????????
    ben erg benieuwd

    liefs mieke
     
  20. mannie

    mannie Lid

    Jun 30, 2006
    16
    0
    0
    den bosch
    Hai Mieke, had je ook al prive antwoord gegeven maar weet niet of je dat hebt ontvangen......alles tot nu toe dus goed. Met 6 weken en twee dagen een kloppend hartje en nu begin ik lekker misselijk te worden. Aanstaande vrijdag nog een echo op 7 weken 4 dagen en daarna lekker 3 weken op vakantie. Nog steeds ben ik bang dat het alsnog fout gaat en kan me er nog niets bij voorstellen. Hoe is het bij jou gegaan??.
    liefs, Mannie
     

Share This Page