Hahahhaa grappig, maar hoe zit dat dan met de ruimte waar je man zijn geslachtsdeel zit? Dat zit dan toch heel slobberig zeg maar
Ik ben echt een zeikerd met ondergoed, ik draag enkel normale standaard Zeeman-onderbroeken want iets anders vind ik echt vreselijk zitten. Dus ook onder een jurkje draag ik die gewoon. Ten eerste zie ik nooit randjes zitten. En ten tweede vind ik of iets lekker zit belangrijker dan of het er allemaal wel hip uitziet. Anders zit ik me alleen maar aan mijn kleding te ergeren Ik heb overigens ook altijd onder een jurkje of rokje korter dan de knie een legging aan. Vind blote knieën op straat altijd een beetje ordinair, maar dat zal komen omdat het hier in de omgeving echt de soort 50+ tokkies zijn die je met blote gerimpelde knieën voorbij ziet komen Dus nee, altijd een legging hier. Ook met 30 graden maar ik heb het dan ook zelden warm, eerder altijd koud, haha!
Blote knieën ordinair? Het moet niet gekker worden. Ik draag zelf ook geen minirokken maar meestal wel (net) boven de knie. En volgens mij vinden mensen mij eerder tuttig dan ordinair. Ik denk dat jouw associatie inderdaad door de flubberknieen in jouw straatbeeld komt, haha!
Idd ik heb strakke maxi jurken. Niets te zien. Zou je daar een onderbroek of boxer onder aan doen zie je het direct
Altijd 'draadjes' strings ongeacht mn verdere kleding. Ik haat zichtbare ondergoed strepen die brede zie je alsnog zitten dus daar heb in niks aan. En dat zit ook naar vind ik haha
Dat maakt het dus lekker luchtig Voor de soort jurkjes die ik draag maakt dat niet uit. Die sluiten aan de bovenkant straks aan en lopen wijd uit vanaf de taille, dus ze tekenen bijna nooit bij de rand vh ondergoed.
Ligt ook aan het model want die van mijn man hebben lang niet allemaal een flubberzak voor zn zaak...
Als je mooie strakke billen hebt (dun of dik, maakt miet uit) is dat zeker een yes! Maar een vrouw met putjesbillen, een string en een tricot jurkje is echt not done! maar die heb jij niet, haha! Ik doe een body aan als ik een jurkje draag. Voor de lovehandles.
Doet me denken aan een opmerking die La Paay ooit maakte: 'Alleen een tamponnetje' tegen de natte plekken, whoehaa!!!
Ik had vandaag een rok aan en daaronder een string. Die combi heb ik al een tijdje niet meer gehad en het voelde alsof ik in mijn blote kont over straat ging. Draag normaal gesproken hipsters, maar heb al een tijd geen fijne meer kunnen vinden en die ik nu heb zijn ook aan vervanging toe. Jammer dat ze vandaag nog eens allemaal in de was zaten.. Maar ja, liever een blotekonten-gevoel dan een gerecyclede hipster uit de wasmand
Nee, bij de Hema hebben ze speciale broekjes die ook echt bedoeld zijn tegen het schuren van de bovenbenen. Stond op het label. Daar moest ik wel om lachen omdat ik niet eens wist dat er broekjes met die functie bestonden. Ik kon ze vorig jaar alleen in zwart vinden dus in het wit heb ik wel een corrigerend broekje. Je slaat dan twee vliegen in één klap maar ik vind dat wel knellen aan mijn buik. Het Hema-broekje zit veel lekkerder.
Ik neem sws altijd maatje groter qua string. Wil geen hobbels bobbels zien... soms zie ik mensen lopen met bvb een strakke lange jurk dan hebben ze een veeeeeels te strakke onderbroek aan dus buik en lovehandles al te pakken dan snijd ook die onderbroek nog even lekker in de billen. nou toppertje hoor Dan beter een body dan idd
Ik draag overigens meestal 'gewoon' een string. Eerlijk gezegd kan het me niets schelen Ik vind strings het prettigst zitten (maar lang niet allemaal, ik moet ze echt uitproberen)
Eerlijk? Als ik thuis ben helemaal niets! Heerlijk luchtig, als ik van huis ga meestel een gewone slip maar dan van die glansstof, dat 'schuift' beter met een jurkje. Mezelf kennende sta ik dan binnen no time met mijn jurkje bovenaan m'n kont, omdat de stof niet 'glijd'. Heel soms *als het echt warm is geweest, en mijn dijbenen zijn kapot) een kort broekje, maar liever niet. Liefs,