Jeetje Me87, schrikken zeg! Ik wens jullie veel sterkte toe maar ook veel geluk voor de toekomst. Houd moed!!
Me87 wat een verdriet, heel veel sterkte bij het verwerken en het een plekje geven... Vanochtend was voor ons ook even spannend. Tijdens de echo ontwaarde de gyneacoloog wél het beebje, maar kon geen hartje vinden... Wel begon het weer heel erg te bewegen, dus absoluut in leven. (En vervolgens bij inwendige echo wél het hartje kloppend gezien en zelfs gehoord!). Nu wachten op de uitslag van de NIPT. Spannend!
Joycelyn dat was even spannend dus. Wanneer krijg je de uitslag van de NIPT? Hier vandaag erg misselijk zelf af en toe overgegeven. Hopelijk morgen weer een betere dag. Hoe is het verder met iedereen?
@Me87 wat erg! Sterkte! Wij doen ook geen test zijn allebei jong en gezond. En als de uitslag zekerheid zou geven zouden we er nog over nadenken, maar de uitslag zegt niet zo veel. Morgen op 12.45 u de termijnecho! Ik verwacht dan ruim 10 weken te zijn! Spannend!
Hier ook geen testen verder! Hopelijk krijg je een goede uitslag joycelyn En hoe was de termijn echo? JongetjeM Hier gaat alles nog steeds goed nog nergens last van! Vind wel dat deze zwangerschap een stuk sneller gaat ahha
Ben ook benieuwd hoe de termijnecho is gegaan. Fijn dat alles nog steeds goed gaat Newbornstar. Ik vind de tijd ook snel gaan. Vandaag al weer 10 weken. Wij hebben de termijnecho over 2 weken.
De echo was goed! Voorlopig gezet op 10+3. Over 2 weken mag ik weer een echo. Eigenlijk weet ik niet precies waarom. In ieder geval omdat ik een onregelmatige cyclus heb.. Maar verder..!? Maar wel leuk natuurlijk.
Ik kan het zelf duidelijk zien en waar ik sinds week 6 langzaamaan volledig opgezet werd qua buik merk ik dat het nu lager gaat groeien en ik nog iets van een taile kan zien! Mijn broeken krijg ik vanaf week 6 al niet meer dicht en ik ben in week 7 ook uit een jurkje gescheurd omdat mijn borsten meer volume hebben!
KB89 welkom hier! Gefeliciteerd. JongetjeM fijn dat de echo goed was. Leuk dat je over 2 weken weer mag kijken. PH1 mm zelfs uit een jurkje gescheurd. Vanaf toen lekker positiekleding gedragen? Hier denk ik ook al iets zichtbaar. Niet voor anderen maar wel voor mezelf. Sommige broeken zitten nog lekker en sommige echt niet. Dus draag nu een combi van soms mijn eigen broek en soms een positiebroek. Kan niet wachten op het mooie weer om gewoon lekker jurken te dragen. Mijn borsten zijn ook groot op het moment. Sommige bh's zitten niet goed meer. Haal je dan een meegroeibh of haal je een gewone bh een maat groter?
Ik heb sinds deze week een positiebroek en draag verder een blauwe broeklegging en twee zwarte leggings met een rokje! Qua bovenkleding hoop ik geen positie kleding te hoeven kopen en ga ik sneller voor een grotere maat. Ik draag nu al weken dezelfde tops en wil straks wel wat meer variatie! Qua bh ga ik sneller voor een meegroeibh denk ik.. Mijn maat is al lastig..
Bovenkleding wil ik idd ook niet gaan halen. Heb 2 jurken die wel een positiejurk zijn voor de winter. Komt vast wel goed Heb zelf nog geen goede leggings kunnen vinden. Hoop wel dat dat nog komt.
Fijn dat het goed was jongetjeM misschien omdat de juiste termijn vast te stellen? Hier zie ik al duidelijk een buikje groeien me broeken kan ik helaas niet meer aan en ik merk dat me werkkleding ook al strakker gaat zitten Heb nog wat broeken vam me vorige zwangerschap dus die draag ik nu weer lekker
Ik heb gewoon die van de Hema en dan een maat groter.. Die kan ik optrekken tot aan de beugel van mijn bh!