1 t/m 15 februari 2016

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door es89, 26 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fran88

    Fran88 Actief lid

    2 nov 2013
    118
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mooie testen en fijn de echo puk!!!

    Wij kregen vorige week 1 fotootje mee, was natuurlijk nog niet zoveel te zien maar toch leuk dat het vast staat op foto :)

    Opeens is de vermoeidheid goed toegeslagen vandaag.. Vanochtend nog bijgeslapen maar val zowat in slaap op de bank nu..
     
  2. Pumbaa

    Pumbaa Niet meer actief

    Mooi die goede echo's en die mooie testen.

    Hier vandaag contact gehad met de vk. Nadat ik zaterdag en dinsdag een enkele druppel helder bloed verlies had en me nu zo ontzettend slap en levenloos voel en soms pijn heb aan een kant in mijn buik, vond ik dat het misschien verstandig was dat mijn bloeddruk en mijn hb gemeten werd en eventueel even gekeken werd of het goed zit. De vk dacht daar alleen anders over. Baal er van want krijg zelfs van mensen die niet weten dat ik zwanger ben te horen dat ik er slecht uit zie en dat terwijl ik volgens mij voldoende eet en drink ondanks dat ik nog steeds misselijk ben. Ik mag nu twee pilletjes emesafene nemen en wil dit eigenlijk niet verder ophogen voor de misselijkheid. We zitten ons tijd maar uit tot woensdag, dan de echo en de eerste controles....
     
  3. MrsP

    MrsP Actief lid

    14 okt 2011
    205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bah, wat vervelend Pumbaa. Misschien ff langs de HAP?

    Mooie mvm test! Als mijn eerste echo goed is wil ik me ook gaan opgeven. Wil graag wat bijdragen.

    Gaaf die kloppende hartjes! Hopelijk klopt het hier donderdag ook.
     
  4. ZaZaM

    ZaZaM Fanatiek lid

    22 jan 2015
    1.694
    38
    48
    Vrouw
    Utrecht
    Kan je de HA niet vragen om een bloedtest Pumbaa?
     
  5. Pumbaa

    Pumbaa Niet meer actief

    Had als eerste de huisarts gebeld of deze de controles wilde doen, vond het nog niet bij de vk horen aangezien ik daar nog niet was geweest maar die stuurde me meteen door naar de vk. Ik ben er niet echt bang voor dat ik niet zwanger zou zijn aangezien ik zo ontzettend misselijk ben en de (.)(.) enorm pijn doen ben er in combinatie met die pijn bang voor dat het misschien niet in de baarmoeder zit of zo...
     
  6. Lexi

    Lexi Actief lid

    24 dec 2014
    253
    7
    18
    Ook hier een goede echo, zo blij! Vantevoren gevraagd om een foto en die prijkt nu op de koelkast:D

    Pumbaa, vind het wel raar dat ze niet even wat verder onderzoeken. Hoeft niet meteen een bbz te zijn, maar je hebt wel echte klachten en zou zelf de reden wel willen weten. Proberen voor jezelf op te komen, is erg belangrijk.
     
  7. Sab5

    Sab5 Lid

    2 jun 2015
    80
    0
    6
    Amersfoort
    Jeetje wat vervelend, van kastje naar muur en vk wil ook niet zo veel voor je doen! Zou maandag ff je HA weer opnieuw bellen en je zorgen aangeven en ook aangeven dat vk je ook niet serieus neemt!

    Ik heb sinds paar dg weer die lichte menstruatie-achtige pijn (was een klein weekje weg), zal er wel bij horen denk ik, maar voor de vrouwen onder ons die al kinderen hebben; blijft dit zo doorgaan en gaat dat dan langzaam over in bandenpijn meer richting zij? Ben benieuwd naar jullie ervaringen!
     
  8. MrsP

    MrsP Actief lid

    14 okt 2011
    205
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat hoort erbij hoor Sab5! Het is bij elke vrouw anders. Bandenpijn heb ik nooit in mn zij gehad. Dat samentrekkerige gevoel blijft volgens mij meer in je onderbuik.
     
  9. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Wat ontzettend vervelend Pumbaa, rare vk ook die niet even wil kijken om je gerust te stellen. Ook daar zijn ze toch voor? Misschien opnieuw de huisarts bellen en uitleggen?

    Sab5, hier hetzelfde hoor. Die menstruatie-achtige pijn die soms een paar dagen weg is en dan weer even terugkomt. Hoort er volgens mij echt helemaal bij.
    Wat ik ook vaak heb is dat wanneer ik me op mijn buik draai in bed ik steken voel onderin. Zal ook wel normaal zijn? En sinds gisteren voelt mijn hele onderbuik wat gespannen aan.

    Ik was vannacht echt misselijk, ondanks de emesafene gisterenavond. Nu gelukkig minder last van. Misschien teveel gegeten gisterenavond, ik voelde me goed dus liet me even gaan, haha! Wel erg rot geslapen helaas :(
     
  10. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    29 jun 2011
    1.489
    281
    83
    Hele mooie dag gewenst Luna (was t toch?) geniet ervan!
     
  11. Evaaatje

    Evaaatje Actief lid

    17 mei 2011
    312
    0
    16
    NULL
    NULL
    Weer een werkweek overleefd! Nog twee te gaan! Heb meegelezen, maar geen tijd voor reacties gehad... :) Linnaea, ik ben ook aan de tabletjes. Nu voor de vierde keer zwanger, maar zo beroerd was ik tot nu toe nooit. Dus toch maar even gebeld... Vind de dosering een beetje gek. 's Avonds innemen en eventueel de morgen erop nog 1. Terwijl er op de bijsluiter staat dat het 8 uur werkt. Waarom zou je dan 's avonds slikken? Dan werkt hij toch alleen maar 's nachts? De apotheker snapte mijn verbazing en zei dat ik dan maar 's ochtends moest innemen... Okey, doen we dat!
    Het helpt bij mij wel als een trein :)
    Heb alleen sinds gister iets heel raars... Toen ik snel een broodje had, kreeg ik het gevoel dat het een beetje was blijven steken. En dat gevoel heb ik nu nog. Als een soort prop bij je borstbeen zeg maar. Herkent iemand dit?
    Vanmorgen voor de lol nog een testje gedaan, was best lichtjes vond ik. Icm mijn eeeenorme knaller bij MvM begin ik me toch een beetje af te vragen of ik niet al stiekem verder ben dan ik denk. Aangezien je Hcg ook weer afneemt... Misschien toch maar even bellen om eerder op de echo te komen?
    Valt me op dat iedereen zo vroeg gaat voor de echo. Mag ik vragen waarom dat zo is? Ik dacht dat 10 weken normaal was zeg maar. Behalve als je al een miskraam hebt gehad dacht ik...
    Fijne dag meiden!
     
  12. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Evaatje, met ruim 7 weken is je hcg zo hoog dat de test het niet meer aankan dus dan krijg je een licht streepje. Dat lichte streepje wat jij vanmorgen kreeg is dus een heeeel goed teken ;)

    Ik vind die dosering inderdaad ook wat vreemd, maar denk dat het is omdat de "standaard" is dat je 's ochtends misselijk bent en de rest van de dag niet, dus als je hem 's avonds neemt wordt je 's ochtends goed wakker en dat scheelt voor de rest van de dag. Maar dat helpt natuurlijk niet als je juist 's middags en 's avonds misselijk bent ;) Gisteren hielp het overigens goed en vandaag ben ik ook niet zo beroerd dat ik in bed moet blijven. Merk wel dat ik rustig aan moet doen, zodra ik teveel doe komt de misselijkheid weer opzetten. Maar met rustig aan doen is het nu dankzij die tabletjes echt heel goed te doen.
     
  13. Denise001

    Denise001 Bekend lid

    9 feb 2015
    503
    4
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Nog 2 weekjes werken en dan 3 weken vakantie.
    Verheug me er zo op! Ben ook vaker misselijk vooral als ik net opsta. Er is nu jaarmarkt bij ons in de stad, overal eettentjes dus de winkel stinkt enorm naar gebraden kip enzo. Echt vies!!

    De praktijk waar ik bij zit doet altijd de echo tussen 8 en 9 weken. Ze klonk aan de telefoon al super aardig dus ben nu ook niet meer zo 'bang' voor de inwendige echo :)
     
  14. Sab5

    Sab5 Lid

    2 jun 2015
    80
    0
    6
    Amersfoort
    Ik heb begin vd week inwendige echo gehad, je doet t niet voor de lol, maar het valt echt 100% mee! Geen enkele pijn. Alleen een gek drukkend gevoel, maar komt niet in de buurt van pijn!
     
  15. Pumbaa

    Pumbaa Niet meer actief

    Inmiddels zoveel inwendige echo's gehad dat het me niet meer zoveel doet. Bij de eerste voelde ik me wel wat opgelaten tot ik verder ging nadenken en besefte dat er ook volop downunder gekeken word als je aan het bevallen bent. Op zo'n moment staat de vk en de kraamhulp te kijken en als je net als ik vervolgens naar het ziekenhuis gebracht word komen er daar ook nog drie verschillende kijken ;) de inwendige echo is alleen vervelend als je baarmoeder gekanteld of gedraaid ligt omdat het dan wat meer moeite kost om alles in beeld te krijgen.
     
  16. Lexi

    Lexi Actief lid

    24 dec 2014
    253
    7
    18
    De vroege echo's worden over het algemeen gegeven als er in het verleden problemen zijn geweest, bijv meerdere miskramen of in mijn geval een bbz. Of als er sprake is van bloedverlies oid.

    Inwendige echo's heb ik ondertussen ook zo vaak gehad, heb het nooit echt erg gevonden, wordt allemaal heel professioneel gedaan.

    Heb geen last van misselijkheid, maar wel van flinke steken links en rechts waar ik niet door slaap:(
     
  17. Mariposa1986

    Mariposa1986 Bekend lid

    22 apr 2015
    545
    481
    63
    Vrouw
    Tilburg
    Ik ben voor de eerste keer zwanger maar ook ik krijg met 7 weken mijn eerste echo. Waarschijnlijk omdat ik via het ziekenhuis loop vanwege mijn medische geschiedenis. Kan bijna niet meer wachten... Ben zo benieuwd! ☺️
     
  18. Teletubbie

    Teletubbie Niet meer actief

    Ik heb met +- 7 weken een echo omdat we niet weten hoe lang ik precies ben (geen gebruik ovu-testen en onregelmatige cyclus 33-49 dagen). Gok dat ik vrijdag rond de 7 weken zit. Dus vandaar de echo met +-7 weken.
    Als ik het goed begrepen heb wordt er dan een afspraak gemaakt voor de intake en de echo tussen 8 en 10 weken. Vervolgens nog een echo met 12 weken.

    Nog 6 daagjes, zo spannend! Ben echt zenuwachtig. Hoop zo dat het goed zit. Als we een kloppend hartje hebben gezien willen we het ook aan broers/zussen vertellen.
     
  19. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Hier doen ze bij de vk standaard een echo bij de intake om te kijken of alles goed zit. En dan de termijnecho tussen de 10-12 weken.
     
  20. Miekje1984

    11 jan 2015
    7
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo gefeliciteerd allemaal!
    Ik ben nu 6 weken en 2 dagen zwanger
    Wij hebben icsi gedaan en de tweede ronde is het gelukt! Nog wel spannend en nu aan het aftellen naar 8 juli de eerste echo
     

Deel Deze Pagina