Ja, blijf maar volgen. Het zou zomaar nog wel een tijdje kunnen duren. Bah, ik ben het zo beu om niet te weten waar ik aan toe ben! Morgen twee weken overtijd. Dat is toch niet normaal? Ik tel de uren af naar donderdag en dan mag ik een bloedtest doen. Dan zal ik eindelijk zekerheid hebben.
Hier zoiezo ook al een dikke week overtijd en ik heb ook een negatieve test gehad....wat een onzekerheid allemaal. Ik ga na het weekend opnieuw testen. Hier is een derde ook welkom maar ook wij waren er niet mee bezig.
Gisteren mijn menstruatie gekregen! Dus de testen hadden toch gelijk. Ik ben blij dat ik eindelijk weet waar ik aan toe ben!
Nu heb je in ieder geval duidelijkheid! Morgen ga ik weer testen. ik heb nu kruidvat gehaald, als die negatief is wacht ik rustig op mijn ongesteldheid ipv lopen piekeren over een eventuele zwangerschap.