Wie ook volgende week testen??

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door nikie86, 11 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dniese

    Dniese Bekend lid

    22 jun 2014
    786
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik ga mee naar de volgende ronde! Zojuist is mijn menstruatie doorgekomen. Ronde 12 is een feit :)
     
  2. JoyfullHanneke

    JoyfullHanneke Actief lid

    23 mei 2015
    120
    0
    16
    Utrecht
    Hallo meiden,

    Ik heb vandaag weer getest en voor de zekerheid maar een extra vroege test gedaan.
    omdat mijn eisprong waarschijnlijk een dag of 2 vroeger was, is mijn NoD of morgen of woensdag...
    Ik zie nog steeds een 2de streepje en nu dus ook een + op de vroege test. 😊
    Ik blijf voorlopig gewoon lekker testen! Ben helemaal blij en blijf het super spannend vinden.

    Ik wens jullie natuurlijk heel veel geluk de volgende ronde!!!
    Natuurlijk hoop ik dat ik zwanger mag blijven en een kindje mag krijgen straks!
    Maar mocht het niet blijven zitten, dan haak ik natuurlijk wweer aan!!!

    Liefs!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Ziet er goed uit Hanneke!
    Mooi rijtje testen heb je straks hopelijk! :D
     
  4. Dniese

    Dniese Bekend lid

    22 jun 2014
    786
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ziet er inderdaad hoopvol uit Hanneke!
     
  5. nikie86

    nikie86 Fanatiek lid

    28 jun 2013
    1.161
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heel mooi rijtje aan testen Hanneke!! Gefeliciteerd nogmaals! Lekker van gaan genieten.
     
  6. nikie86

    nikie86 Fanatiek lid

    28 jun 2013
    1.161
    0
    0
    NULL
    NULL
    Join the club :D en deze ronde gaan wij allemaal door!! Daar ga ik voor duimen..totdat ze er blauw van worden...of roze :p hehe
     
  7. doedie1991

    doedie1991 Bekend lid

    28 mei 2014
    660
    0
    16
    Ik ben nog steeds niet ongesteld:( ik woon in koweit dus kan ook niet langs de huisarts. Ik heb wel de test een beetje slecht gedaan maar denk niet dat t zoveel kwaad kan.;)

    Op de verpakking stond dat ik t 5 seconden onder de straal moest houden.. ik had een klein waterflesje en probeerde erin te plassen maar toen ik t zag zat er niet eens een bodempje in. Was er allemaal naast gegaan en dus hield ik t flesje schuin en schudden t een beetje zodat de tip nat werd.. zou dat iets uit maken?? Durf ook geen nieuwe test te doen.
     
  8. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Lastig Doedie!
    Ik heb echt geen idee, ik doe altijd alleen maar testen waarbij je eerst in een bakje kan plassen want het lijkt me echt onmogelijk om zo'n ding in je plasstraal te houden:p:p
     
  9. doedie1991

    doedie1991 Bekend lid

    28 mei 2014
    660
    0
    16
    Ja idd vandaar dat ik t ook op probeerde te vangen met een flesje:D maar alsnog mis haha
     
  10. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Ik weet niet waar je in je cyclus zit maar als je over tijd bent zou ik gewoon een testje wagen hoor :) ik duim voor je.
     
  11. JoyfullHanneke

    JoyfullHanneke Actief lid

    23 mei 2015
    120
    0
    16
    Utrecht
    Dank jullie wel lieve meiden!!!
    Fijn om deze helse dagen van het wachten te mogen delen met jullie!!!!!

    Ik blijf ook duimen totdat ze blauw zien of roze (briljante woordkeuze! 😉)

    Lieve groetjes! !!
     
  12. doedie1991

    doedie1991 Bekend lid

    28 mei 2014
    660
    0
    16
    Ik zit op dag 37 van me cyclus alle keren ervoor was me cyclus rond 14 dagen..:) denk dat ik er misschien morgen eentje ga wagen.
     
  13. nikie86

    nikie86 Fanatiek lid

    28 jun 2013
    1.161
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik snap je probleem meid. Ik woon zelf in Turkije en je kunt hier ook niet naar een huisarts. Alleen langs de gyn in het zkh ;) Best lastig soms als je gwn even naar een arts wilt gaan. Kun je de urine niet in een bakje opvangen of open beker. Dat gaat makkelijk dan een flesje met hals :)

    En kun je niet kijken of ze een test hebben waar een pipetje bij zit. Dan heb je maar 3 a 4 druppeltjes nodig om te testen. Met zo'n test die jij hebt heb je idd meer urine nodig om de staaf er in te houden zeg maar. Ben bang dat je net te weinig urine hebt gebruikt omdat zon staaf er wel helemaal in moet. Zelf gebruik ik deze niet meer omdat ik met zon pipetje veel handiger vindt en ik ook niet goed wist of ik elke keer genoeg urine had zeg maar.

    Ik zou zeker nog een testje wagen hoor...zeker omdat je nog steeds niet ongi bent ;):)
     
  14. nikie86

    nikie86 Fanatiek lid

    28 jun 2013
    1.161
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meiden zoals jullie hierboven al lezen woon ik niet in NL maar in Turkije. Mijn man komt hier vandaan en ik heb hier een aantal jaren gewerkt als reisleidster :D

    Enfin...ik wide vandaag voor t eerst een ovu test kopen. Gwn om eens te kijken hoe mn eisprong nu zit deze maand. Maar ze hebben ze hier alleen met turkse beschrijving en mn turks is niet zo goed als t gaat om 'medische dingen'. Natuurlijk moet een ovutest niet moeilijk in gebruik zijn maar hij legde heel iets anders uit en zo stond t ook op t papiertje... ik dacht dat je aan t einde van je 1e week kon beginnen ofzo (een aantal dagen lang). En als het dan positief aangeeft dat je eitje dan binnen 48 uur springt ofzo???

    Die man zei dat je moet beginnen op je 21ste dag :$:( klopt toch niks van?? Dan is je ei toch al geweest (voor een standaard cyclus even). Ben nu helemaal in de war dus heb m maar niet gekocht. Dacht dat die dingen overal wel t zelfde zijn. Bedoel...iedere vrouw is toch t zelfde..grrr. Nou ja dan maar op goed gevoel weer deze maand.

    Om de dag klussen moet toch voldoende zijn of niet?? Of wat is jullie manier van aanpak :p:)
     
  15. JoyfullHanneke

    JoyfullHanneke Actief lid

    23 mei 2015
    120
    0
    16
    Utrecht
    Hoi Nikie86

    Je kan het best beginnen rond dag 10. En wanneer je je piek hebt, springt je eitje binnen 24/36 uur. Je weet alleen nooit precies wanneer je piek is (en dus ook het begin van je uren).
    Ik deed vanaf dag 12 elke dag 2 testen. Rond 11.00 en 23.00. Zo had ik in mijn idee het meest zicht.
    En het heeft gewerkt!

    Heel veel succes!!!

    Ik had vanmorgen weer een licht streepje. Hoop dat het wel binnen nu een een paar dagen gaat knallen!!!
    Spannend!!!

    Liefs
     
  16. JoyfullHanneke

    JoyfullHanneke Actief lid

    23 mei 2015
    120
    0
    16
    Utrecht
    Dit schema vond ik heel handig!

    En klussen kan dan het best ook op dag 10, 12 en 14 geloof ik.

    Heel veel succes!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Als je een cyclus hebt van 25 dagen dan moet je op dag 8 beginnen volgens die calculators. Maar als jij gewoon vanaf dag 8, of eerder al, om de dag seks hebt 2 weken lang dan heb je ook altijd op het juiste moment geklust. Dan heb je geen ovu testen nodig. Behalve om te weten wanneer je er mee kan stoppen ;).

    Kun je trouwens niet iemand uit nederland "onze" ovulatietesten laten opsturen? Al begrijp ik het als je er geen zin in hebt dat mensen weten dat je die gebruikt.
     
  18. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    En Hanneke merk je wel al dat je streepjes oplopen? Waar zit je nu in je cyclus, wel al over tijd?
     
  19. moro

    moro Bekend lid

    20 jul 2013
    866
    0
    0
    NULL
    NULL
    ligt aan de lengte van je cyclus wanneer je meot beginnen met ovu testen. Maar dag 21 is wel vreemd ja... haha
    Om de dag klussen schijnt het beste te zijn.

    Hier op t moment nog steeds veel slijm, dus hopelijk heb ik mn eisprong gehad of zit die er eindelijk aan te komen. Dus hopelijk kan ik over een week of 2 testen. Want de ongi is nog steeds nergens te bekennen... inmiddels wel pukkels gekregen Grrr
     
  20. DonEnzone

    DonEnzone Actief lid

    24 apr 2015
    200
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Gebruik jij verder geen ovulatietesten of iets moro? Of merk je zelf altijd goed wanneer je vruchtbare dagen zijn?

    Pff ik heb geen idee of het door een "vroege miskraam" komt of omdat ik weer voor het eerst écht ongesteld ben geworden maar het is echt hevig dit keer. Lig nu ook kotsmisselijk op de bank. Krampen, rugpijn, alles. Had vroeger nergens last van.
     

Deel Deze Pagina