Ja heb ik ook. Als ik iets straks draag lijkt mijn buik groter. Ligt ook een beetje aan je darmen denk ik.... Je hoeft je geen zorgen te maken hoor, is vrij normaal.
Balen zeg heel veel beterschap! hopen op er snelle oplossing. Grappig jij bent precies een week ouder dan mij 😉
Goedemorgen allemaal, Zometeen weer controle bij de vk. Hoewel dat nu de 5e afspraak is, is het zwwnger zijn nog steeds niet gezonken. Gek vind ik dat. Voelde mezelf bij mijn dochter zo snel zwanger en trots. En nu blijft het een beetje gek. Hoop dat het snel echt zakt. Want ik voel me nu zo goed (beduidend beter dan bij dochter) dat ik volop wil genieten. Mik2sept, hoe gaat het met jou? Al iets gehoord? Hoe lang kan het nog duren?
Goedemorgen! Wij gaan vandaag lekker voor een paar dagen naar Terschelling, veel zin in! Iedereen met afspraken en echo's deze week, veel plezier met kijken/luisteren naar de beeb Hier gaat alles goed, voel me lekker en dl slaapt na 3 weken extreem spoken 's nachts (bleek uiteindelijk oorontsteking te zijn) soms lekker uit. En drie weken geleden zette ze haar eerste stapjes los en nu loopt ze door de kamer heen! Scheelt mij weer tillen
Veel plezier IS88 ... Heerlijk er even tussenuit. Hopen op een beetje droog weer en als t kan ook een zonnetje! Hah grappig mik2 jij word dus binnenkort ook 34 😁. Hoop idd dat je snel iets hoort en dat t goed nieuws is!!! De Buscopan lijkt aan te slaan. Nacht ging best aardig. Lijkt de stuwing dus toch de oorzaak van de pijn, want ook die steken in mijn onderbuik rechts zijn een stuk minder. Lees wel overal dat die kolieken terug kunnen komen, reken me nog maar niet rijk dus. Zal vanmiddag ook even vragen hoe ik hier verder mee moet. Neem aan dat ze in de gaten moeten houden of de stuwing niet erger word? Aangezien de Buscopan de ergste pijn lijkt te onderdrukken. Nouja zal het vanmiddag wel horen. Straks met de kleine naar t cb. Eens zien of ze weer goed gegroeid is 😏.
Goedemorgen meiden!! Iedereen met een echo veel plezier! IS88 geniet ervan... Meiden ik wil ff wat met jullie delen...ik ben afgelopen dagen zo ontzettend moe, lijkt wel of ik een pAar nachten heb overgeslagen Lijkt me niet normaal... Zou ik hiervoor de vk kunnen bellen? Liefs
Hey Dames, Wat een gezellig geklets, en wat vervelend dat een aantal zulke nare kwaaltjes hebben zeg. Hoop dat er voor jullie snel een oplossing is. Ik merk zelf dat ik ook wat minder lenig word en met alles rekening moet houden dat ik minder kan. Zo zijn we zaterdag de hele dag op pad geweest, volgens de stappenteller op mn telefoon zo'n 16km gelopen. Nou daar moet ik dan 2 dagen van bijkomen. Vandaag ga ik van 10 tot 9 oppassen op een meisje van 11 weken. En morgen vertrekken we voor 5 dagen naar Duitsland. Ik hoop dat ik dan wat meer energie heb!! Dames met echo's veel plezier!!
Sorry voor mijn late reactie! Ik ben een iets te drukke mama de laatste tijd Ooh wat super leuk en toevallig! Mijn zwangerschap van mijn zoontje was niet echt prettig ivm veel onzekerheid (voorgaand dus een MK en een MA gehad. en na de MA meteen aangeteld van hem) maar buiten dat opzich een goede zwangerschap gehad. Met 41wk bevallen met een appeltje eitje bevalling.... alleen ivm de aaneengesloten zwangerschap voor mijn gevoel was ik in oktober er helemaal klaar mee. Ik ben in aug '12 aangeteld van een tweeling en die is in eind sept misgelopen, in november weer aangeteld van 1 kindje wat begin feb een ma werd en eind feb weer zwanger van mn zoon. Dus dat is zoon lange tijd lichamelijk zwaar geweest dat ik daar veel moeite mee had. Daarbij was ik in mn zp groepje toen de laatste (ik was eerst 30 nov uitgerekend maar is verzet naar 2 dec) die moest bevallen dus voelde me zo alleen... hahaha lekker zielig verhaaltje maja achteraf is natuurlijk alles vergeten en vergeven maar fysiek geen leuke zwangerschap. Nu is deze lichamelijk zwaar met veel misselijkheid en vermoeidheid dus dat is totaal de andere kant van het verhaal .
Zo in de tussentijd even 20+ paginas terug gelezen... Geen idee wat er meer allemaal gezegd is en vooral door wie... sorry! Ik ga toch wat vaker mee kletsen vind dit zo gezellig hahaha! Ik zag in iedergeval een aantal geslachtsbepalingen van jongens en meisjes terug komen! Leuk!!! ik denk dat wij het als verrassing houden. Maar twijfel nog heel erg. Streng zijn: Wij hebben dus een zoontje van 18 mnd en die begint ook steeds meer te draken. Wij zijn beide erg streng opgevoed dus doen dat nu bij hem eigenlijk ook. Voor hem erg goed merken we dus dat is wel prettig. Buiten een driftbui her en der en oren die verstopt zitten is het een voorbeeldig mannetje dus dat scheelt misschien ook wel. Harde buiken twijfel ik soms over... ik wist niet dat dat al zo vroeg kon eigenlijk? Ik heb wel veel last van "krampen/steken" dus gok op bandenpijn ofzo. Mitsy Welkom! gezellig dat jij ook mee komt kletsen. Mik2sept: is 2 september (ook) jou verjaardag? De mijne namelijk wel en zijn op dezelfde dag uitgerekend vond het een leuk detail hahaha Verder weet ik het zo echt even niet meer. Ik zal straks even een buik fototje maken. Ik pas mijn eigen broeken al even niet meer dus voor mn gevoel ook al een giga buik maar het valt eigenlijk wel mee als ik het vergelijk met jullie zit ik redelijk normaal. nu weer snel aan het werk ssst maar ik had zoveel gemist ik dacht even snel terug te lezen hahahaha dat even snel is niet gelukt alleen hahaha.
Goedemorgen meiden! Bij jullie ook nog zo'n snert weer? Hoop dat het straks wat mooier wordt. Ik kom straks weer even bijkletsen. Fijne dag allemaal. Trouwens ik ben 31, in september wordt ik 32. (De elfde, op m'n verjaardag is altijd een minuut stilte...) Liefs
Mik81 fijn dat het nu beter lijkt te gaan zeg Moe: ik ben ook kapot echt erg. Ga echt vroeg naar bed maar ik kan al voordat ik begin met werken weer slapen... Laatst ben ik op mijn werk in slaap gevallen achter de computer vreselijk. Maar niet veel aan te doen. Ik hoorde vanochtend dat ik nog bijna 7 weken vakantie tegoed in 2015 heb! Dat kan ik natuurlijk nooit meer opmaken voor mijn verlof. Maar hier en daar een dagje ga ik wel inplannen. Ik werk maar 3 dagen per week, soms 4 en heb nog bijna geen vakantie opgenomen dit jaar - alleen maar een paar dagen in februari ofzo.
Ik heb helemaal geen last meer van vermoeidheid. Voel me topfit eigenlijk Mijn buikje lijkt wel helemaal verdwenen, ik heb mijn gewone broek zelfs weer aan. Darmen zijn misschien iets tot rust gekomen, al heb ik nog wel vreselijk last van constipatie. Over anderhalve week, 3 juli, heb ik mijn geslachtsbepaling. Vindt het zoo vreselijk spannend! Ik heb nog 5 weken vakantie die ik moet opnemen voor het einde van het jaar. Ik ga dat ook niet redden! Wat een luxe probleem. Ik kan straks in de zomervakantie geen vrij nemen, aangezien ik op een recreatiebedrijf werk waar het dan juist topdrukte is. Dus dat wordt in het najaar veel weekendjes en extra dagen opnemen. Ik twijfel of ik gisteren voor het eerst mijn kindje heb gevoeld. Voelde een soort bubbels een paar cm boven mijn schaambeen. Maar ik durf het niet met zekerheid te zeggen nog.. geduld hebben dan maar. Ik heb echt zo'n zin om te gaan shoppen! Wij moeten echt alles nog kopen omdat dit ons eerste kindje is. Ik kan wel veel pracktische zaken van mijn zus lenen gelukkig, zoals kruikjes, kolfen, magnetron sterilisator enzo. Maar meubels, kinderwagen enzo moeten we wel allemaal nog kopen! Zin in!!
Net bij de vk geweest. Bm zit ter hoogte van de navel en het hartje is mooi stevig! Bloeddruk is wel vrij laag 100/55. Verklaart wel waarom ik soms het idee heb dat ik nok ga. Rustig aan doen maar Volgende week langs de gyn voor een consult ivm astma medicijnen en toename van die klachten. 3 juli. De 14e 20 weken echo (dan ben ik ook mooi 20.1 weken). en de 21ste weer vk. Dus volop afspraken de komende tijd. Hoop stiekem dat de gyn ook even ons kleintje checkt...met een mooie echo.
Hier gaat het niet zo goed sorry voor mijn gezeur.. Ben zeer gespannen en vooral erg bang. De harde buiken blijven aanhouden en met het inwendig onderzoek afgelopen zondag bleek dat er 3cm ontsluiting te zijn...?? Volgens hun geen reden tot paniek omdat de baarmoedermond nog lang en stug is en er geen weeenactiviteit is.. Ook zeggen ze dat ze eigenlijk nooit met dit termijn inwendig onderzoek uitvoeren en er waarschijnlijk veel meer vrouwen mee lopen. Zolang de vliezen etc maar intact blijven. Ik maak me echter wel ernstige zorgen en krijg het niet uit me hoofd ondanks hun geruststellende woorden. Bij ontsluiting denk je toch dat de bevalling zich snel aandiend of ben ik gek??? Vandaag toch weer gebeld en nu kan ik donderdag langs komen en meten ze de lengte van de baarmoederhals. Ik ben bang dat ze niks doen omdat ik nog niet 24 weken zwanger ben.. Ik ben zo verschrikkelijk bang..
@Juis: jeetje dat is wel heftig, ik snap heel goed dat je je dan heel je zwangerschap heel onzeker voeld en je jezelf afvraagt of alles wel.goed gaat!! En 9 maanden in die.onzekerheid zorgt er idd wel voor dat het erg moeilijk is om te ontspannen en om te genieten!! Heb je nu weer veel.last van de onzekerheid ? Wel fijn dat je vorige zwangerschap is geëindigd met een goede bevallen! Wij hebben vorige keer op zich wel een goede zwangerschap gehad alleen vanaf 30 weken wat onzeker door de blaasontsteking waar ik niet meer van af kwam, en.uiteindelijk met 38 weken ingeleid omdat mijn bloedruk heel erg was gestegen, uiteindelijk heeft het inleiden helemaal verkeerd uitgepakt en was de hartslag van Quinn eerst heel laag en niet meer constant en uiteindelijk op de ok net voor de ruggenprik ook weg en is hij een paar min later met de spoedkeizersnede geboren! Maar hij deed het super eb is kerngezond geboren! Mocht na alle controlles zelfs gelijk bij mij op de kamer Dus deze keer gaan ze niet meer inleiden, heb nu de keus voor de geplande keizersnede of gewoon bevallen en zo.ie zo in het ziekenhuis en vanaf 34 weken weer onder controllen bij de gyn. @buik:hier is die ook.de ene dag heel.groot en de andere weer bijna plat met alleen een.bultje er op zeg maar @ echo: ja wij.mogen ook over ander halve week!!! Heb er zo'n zin in!!! Volgens mij mogen wij met zijn 3e ,3 juli!wij mogen in de ochtend om 11 uur geloof ik! @Nathalie: jullie echt super veel plezier vanavond!! ! Hihi nog wel nagels aan je vingers? Geniet er van! @ vermoeidheid: nog steeds heel erg moe, uitgeput eigenlijk vooral! Als je opeens weer heel erg moe bent, zal ik ook even in de gaten houden of je geen infectie ofzo hebt, daar kun je ook opeens erg moe van.zijn!
Wat een stress miekiej en ik snap je - zou zelf ook nerveus zijn - maar probeer af te gaan op wat zij zeggen. Kwiebeltje ga jij voor bevallen of KS? Ik heb dezelfde keuze en denk dat ik voor een KS ga.
@ miekiej: jeetje wat een stres!! Snap heel.goed je bezorgdheid!! Ik d8 dat ik een keer las of hoorde van iemand met het zelfde en dat ze dan een soort elastiekje rond de baarmoeder plaatsen en dat je dan veel moet rusten en dat het dan niet echt kwaad kan...misschien kun je dat eens na vragen bij.je verloskundige? IH5: wij denken er ook over na om een geplande keizersnede te nemen, want vorige keer was zo'n gestrest, heb er nog nachtmerries van gepland geeft denk ik zoveel rust en ik moet zeggen dat ik het herstel van de keizersnede echt wel goed vond verlopen! Ik zou het ook wel fijn vinden om deze bevalling wat bewuster mee te maken dan de vorige en dat kan met een keizersnede tegenwoordig ook, je.mag het geboren zien worden en het word dan ook gelijk bij.je gelegd, als alles goed dan, maar dat is altijd natuurlijk Maar we twijfelen nog een beetje, als het namelijk.gewoon.deze.keer vanzelf begint, dan kunnen We altijd nog naar het verloop kijken van de bevalling en dan kan ik.als het te lang duurt omdat ik weer bijv. Niet verder kom dan 1cm als nog kiezen voor een keizersnede...maar we hebben.nog even, met 34 weken heb ik het gesprek met de gynaecoloog er over! Xx
Miekuej ik zou daar ook niet gerust op zijn maar probeer te vertrouwen op wat ze zeggen. Meiden met echo, ik kreeg de tip wat meer te drinken een paar dagen voor en een half uur van te voren iets zoets te nemen. Mijn echo was een drama, dus ben nu al meer aan het drinken. Ik voel nu 2 dagen de kleine amper, daarvoor al 3 weken elke dag een paar keer. Het is normaal lees ik overal maar hebben jullie dat ook?