Hoi dames, Het is nog een beetje vroeg maar we zitten te kijken naar een leuke camping in Frankrijk waar we volgend jaar September heen kunnen. We willen graag zelf rijden en dan een Chalet, op een kindvriendelijke camping. We willen natuurlijk lekker weer en een plek die niet absurd ver rijden is, ons dochtertje is dan bijna 1. Zijn er nog dingen waar we rekening mee moeten houden? En hebben jullie tips voor een leuke betaalbare camping?
Ik lees mee wij zitten op dit moment in zuid frankrijk en we overwegen om hier volgend jaar aug/sep weer naar toe te gaan. Normaal zijn we niet zo van hetzelfde maar deze camping (le serignan plage) bevalt nu heel goed en met een baby is het wel fijn als we het al een beetje kennen
Wij gaan naar la grand dague dit jaar, serignan plage staat op ons lijstje voor volgend jaar zomer Onze vierde zal dan ongeveer 9 maanden zijn. Met een baby kun je eigenlijk overal wel wezen, wij gingen voor het eerst kamperen in de vendee wij hadden toen 2 kinderen 1 van 2 en 1 van 10 Maanden, die van 10 maanden kreeg nog pap en het was fijn dat Wij een magnetron en stromend water in de tent hadden ( via koko hollidays ) en bij knoeien hoefden we niet naar het sanitaire gebouw om even schoon te spoelen ofzo dat kon in de tent Dus voor een baby zijn zulke dingetjes misschien wel handig om in de tent aanwezig te hebben Maar bloem wil graag in een chaletje lees is dus dan heb je dat probleem Al niet ik denk dat je overal wel goed terecht kan het is niet zo dat je rekening moet houden met glijbanen enzo Tips heb ik trouwens verder niet qua niet te lang rijden want Wij willen juist steeds verder naar het zuiden en dat is minimaal 12 uurtjes rijden, wij, nu gaan wij naar de Dordogne is ongeveer 12 uurtjes en ligt nog niet eens echt in het zuiden wij nemen wel een overnachting onderweg
Wij zitten nu in een creoles chalet van Yelloh Le Brasilia. Het is in 1 woord prachtig!! Wat een schitterende huisjes met een mega tuin en pergola met eettafel. Het zwembad is prachtig en direct aan het strand. Wij zijn nu met een peuter van 2 en we gaan volgend jaar zeker terug. Dan is de oudste ruim 3 en de jongste een half jaar. Ik zou zeggen kijk op de site en je bent verkocht!!!
Wauw DaphneB wat ziet het er daar prachtig uit zeg! Ga het zeker in overweging nemen! De rest ook hartstikke bedankt, ik ga alles nog even op een rijtje zetten! Hoe is het rijden met zo'n kleintje? Gaat dat een beetje? Vooral als je een camping helemaal onder in Frankrijk hebt zitten is het een flinke rit, hoe doen jullie dat?
Wij hebben in 2 keer gereden en hadden niets geboekt voor onderweg zodat we konden kijken hoe lang de kleine het vol zou houden. Resultaat de eerste dag 1000 km (veel verder dan we hadden gehoopt ) en de tweede dag nog maar 350 te gaan. Viel zo ontzettend mee. Uiteindelijk hotel genomen onder Lynn. Was prima te doen en we overwegen zelfs nu terug in 1 keer want anders als je de route om gaat draaien dan stoppen we tussen Luik en Maastricht.. beetje raar dan , dan kunnen we net zo goed naar huis Door rijden die laatste uurtjes. Hadden wat speelgoed mee in de auto en de tablet.. Hij was snel tevreden. Zo om de 3 uur lekker gestopt en gespeeld met hem. Zag er een beetje tegenop maar is mij 100% meegevallen. Volgend jaar zeker weer terug maar nu zitten we er gelukkig nog tot zaterdag
Wij (2 kids van 1 en 3) zitten op dit moment in de Dordogne hebben de 1100 km gereden in twee meer. Overnachting in Artenay wat ongeveer op de helft is. De camping is Moulin de David in Monpazier, een kleinere camping van 200 plaatsen met veel natuur er om heen (er stroomt een riviertje dwars door de camping) en oude stadjes met ontzettend veel sfeer. Camping is rustig maar heeft wel alle faciliteiten die idaal zijn met kleine kids. Een speciaal stukje voor kleine kids met een zandbak, stepjes, een luchtkussen en speeltoestellen. Er is een zwembad en een aangelegd meer met twee glijbanen wat elke week ververst wordt. Er zit een restaurant bij (heerlijk eten) en een bar en elke ochtend vers brood te verkrijgen. Klein winkeltje en niet onbelangrijk, de eigenaren zijn super vriendelijk en spreken een woordje Engels. Ze hebben verschillende accomodaties te huur, maar wij huren nu een Safari Lodge. Tent op palen zeg maar. Heerlijk ruim met twee cabines om te slapen. 1 2- persoonsbed en 2 stapelbedden. Voor de kleinste hebben we een baby bedje gehuurd. Je hebt een eigen douche en toilet en een keuken met grote koelkast en vriesgedeelte. Nu in het laagseizoen is het wat rustig, maar wij vinden dat zelf heerlijk. Hoogseizoen zit het vol. Aanrader wat ont bereft want de Dordogne is een prachtige streek!