Kindjes liggen lekker te slapen. Beetje zappen, beetje internetten en manlief is Burger King aan het halen want daar hadden ze zoooo'n zin in
Tja, waar anderen genieten op een terrasje of op concert at Sea aanwezig zijn. Ligt ml op de bank (Had gewerkt) en ik.. Ik heb een enorme berg was gestreken. Pff 20 jaar terug, hadden we eventjes geslapen en ongeveer nu vertrokken naar een hippe tent om rond 5 uur 's morgens naar huis te rijden... En wat voel ik me ineens oud!
Man is om een uur of 9 naar bed gegaan. Ik ben wat bezig geweest met knutselen en een film gekeken op de pc (The perks of being a wallflower).
Ik heb nadat de kinderen op bed lagen eten gekookt, met mijn man gegeten toen het tijd was (ramadan) en daarna om 23.30 met vriendinnen naar de moskee gegaan en samen het extra lange ramadan-avondgebed gebeden . Was heel fijn en gezellig! Nu net weer thuis, ik drink nog even twee glazen water en dan ga ik slapen.
Gisteren een feestje gehad op zaterdagavond waar het thema was ' kom als je idool' we waren verkleed als Al en Peg Bundy natuuuurlijk weer een van de enigen die zich aan de dresscode hielden (de rest waren van die jonge tutten die het zóóó warm hadden dus ja helaas goed verkleden was niet gelukt) maar gelukkig was ons andere vrienden koppel wél goed verkleed dus wij hebben ons geamuseerd haha! Eens een avondje alleen erop uit zonder kids. Gebeurd niet vaak maar was wel lachen! Normaal zitten we buiten met lekker weer en anders doen we wat Netflix kijken. En ZP'en uiteraard
Vriend heeft johnny english zitten kijken en ik heb zitten game op de computer. Lekker gezellig dus We zouden visite krijgen zoals elke zaterdagavond maar 1 had afgezegd en de ander is (zoals gewoonlijk) niet komen opdagen.