Een vraagje over deze deken. Ik heb een antieke, jaren 50, kinderwagen. Nu heb ik er ook zo n ouwerwetse wollen dekentje hij gevonden. Leuk voor decoratie, maar zou je zo n dekentje ook kunnen gebruiken met een baby of zal ik toch maar gewoon t katoenen dekentje gebruiken?
Een wollen deken kan prima. Natuurlijk eerst een katoenen laken dan over je baby heen ivm pluisen Zolang het niet van die synthetische wol is dacht ik.. Ik had een wollen deken namelijk zelf gebreid. En de kraamzorg was daar erg blij mee omdat onze zoon zich niet goed zelf warm kon houden. En zo kwam hij beter op temperatuur.
Heerlijk juist, lekker warm! Alleen met een eventuele hittegolf zou ik het niet doen. Ik had winterkindjes en heb altijd de wollen dekentjes gebruikt waar ik zelf als prematuurtje ook onder heb gelegen. Lekker warm en zwaar (geborgen) voor die kindjes.
Super leuk dat je een jaren 50 kinderwagen heb. Ik heb er ook 1 van de jaren 50/60 van silvercross. Krijg elke dag nog reacties als ik er mee wandel. Heb zelf een dekentje gehaakt die ik gebruik. Ben heel benieuwd naar je wagen, wil je een foto delen?
Leuk zo'n ouderwetse kinderwagen! Wij hadden ook een wollen dekentje, maar ondanks het lakentje ertussen, bleek ons zoontje superallergisch voor wol. Kwam volgens de huisarts nog best vaak voor onder baby's. Wij hebben toen een gehaakt dekentje gekocht. Stond ook erg leuk!
Ik heb zelf een 100% wollen deken gemaakt, mijn zoontje kan prima tegen wol. Het reguleert goed dus zelfs in de zomer is wol erg fijn, ik draag zelf vaak in de zomer mijn dunne wollen trui Katoen vind ik juist erg zwaar op een baby drukken, wol is lichter. Let wel op dat er geen acryl in zit, dat ventileert niet.