Hoi Dames, Ik kwam er achter dat ik inmiddels al 10 kilo ben afgevallen. Ik heb zwangerschapsdiabetes en moet dus ineens letten op wat ik eet en spuit ook insuline. opletten deed ik hiervoor eigenlijk niet heel erg 😉. Maar ik maak me toch een beetje zorgen omdat afvallen natuurlijk niet echt in het beeld past. Heeft iemand hier ook ervaring mee. En moet ik me zorgen gaan maken? Ben inmiddels 22 weken zwanger en die kleine beweegt goed vrijdag weer controle. Hoop dat de gynaecoloog zegt dat de kleine jonge goed groeit.
Ligt aan je begin gewicht, ik ben totaal laatste zwangerschap tot net voor bevallen 15kg afgevallen. Toen laatste dag hield ik vocht vast en net na bevallen was ik in totaal 18kg kwijt van begin gewicht. Mijn start gewicht was al hoog dus de gyn en vk gaven er niet zoveel om eigenlijk. Zolang de kleine het goed deed.
Als je gewoon gezond eet is het niet erg. Als je maar geen crash dieet volgt zeiden ze tegen mij altijd. Bij mijn vorige zwangerschap was ik ook vijf kilo afgevallen, was geen probleem.
Is niet erg hoor, Ik had lichtelijk over gewicht ( kilo of 4/5) en ben er 12 afgevallen door Hg De gyn zag hier echt helemaal geen probleem in, de kleine pakte wel wat die nodig had De gyn was wel blij dat er de laatste keer 600 gram bij gekomen is en hoopt natuurlijk wel dat het in stijgende lijn blijft maar maakt zich geen zorgen als dit niet zo is
Het ligt wel aan je start gewicht hoe en wat met afvallen. Ik was 8 kilo afgevallen. Voor mij was dat wel te veel. Baby at mijn reserves op en die had ik niet echt meer. Dus of afvallen erg is ligt heel erg aan de uitgangspositie die je hebt.
Ik had ook zwangerschapsdiabetes, wel zonder insuline. Ik ben tijdens m'n zwangerschap ongeveer 4 kg afgevallen. Vk en gyn hebben er nooit iets over gezegd. M'n mannetje was wel klein, 3125 gram bij 41 weken, maar verder geen problemen. Hij is weer terug op geboortegewicht en doet het prima! Nu een week na de bevalling ben ik 10 kg lichter dan voor m'n zwangerschap. Oja, bijna vergeten, m'n bmi was net boven de 30 toen ik zwanger werd, nu 27.
Ik ben ook 9 kilo afgevallen door misselijk en veel overgeven. De kleine pakt zijn voedingsstoffen toch wel, en nu was ik al niet bepaald licht.. dus hier kan het niet zon kwaad. Inmiddels al wel weer 3 kilo aangekomen, dus met een beetje geluk kom ik niet veel boven mijn begin gewicht uit
Ik was 6 k afgevallen en nu 16 kilo aangekomen . Maar met de glucose test was alles goed. Ook al viel ik eerst af
Hmm. Ik heb net obtdekt dat ik ook zwamgerschapsdiabetes heb en ik ben in een week tijd al drie kilo lichter. Niet dat ik zo belachelijk veel at maar het is nu ik bloedsuiker prik gewoon wel veel minder koolhydraten en dan blijft er niet veel over. Toch geen verschrikkelijke honger en nog geen commentaar gehad op m'n gewicht. Herkenbaar dus.