Een hele tijd terug zag ik een uitzendig van Oprah Winfr** waarin er iemand te gast was die een boek had geschreven over de taal die babies spreken. ze hadden het onder andere over verschillende manieren van huilen bij babies en wat deze betekenen en hoe je ze kunt herkennen. Weet iemand van jullie toevallig wat de orginele titel van het boek is en/of wie het had geschreven?Ik hoop dat iemand me kan helpen. Groetjes.
Ik ken het boek niet, maar het lijkt me eigenlijk ook niet nodig. Ik herken nu al precies Eva's huiltjes, geen boek die me dat kan uitleggen. Had ik van tevoren ook nooitt bedacht dat dat zo snel zou gaan, maar misschien wel handig om te weten voordat je zo'n boek koopt.
Ik weet precies welke aflevering je bedoelt, ik heb hem ook gezien en met open mond zitten kijken! Ik weet niet meer hoe die vrouw heette en hoe het boek heet. Ik heb wel een aantal van de geluiden en de betekenissen ervan opgeschreven. Zal ze morgen eens opzoeken...
Ja ik ben benieuwd! Deze aflevering heb ik een jaar of twee jaar geleden ook eens gezien. Je had dan een nèh geluid ofzo en dan hadden ze honger. En zo nog vier geluiden geloof ik. (overstuur, moe etc) Volgens mij had die vrouw ook een dvd gemaakt. Weet helaas ook niet meer hoe ze heet. Destijds heb ik het ook opgeschreven maar ja toen was ik nog niet eens bezig met zwanger worden dus inmiddels ben ik het kwijt. groetjes
Was het misschien Aletha Solter of Tracy Hogg. Zij hebben beide boeken geschreven over de taal van baby's.
Heb het even nagekeken. Het is Tracy Hogg met de secrets of the baby whisperer. Het boek kan je oa. bij bol.com bestellen. Veel plezier ermee! [/list][/url]
Ik heb even gekeken en het lijstje gevonden wat ik toen heb opgeschreven: Babytaal van 0 tot 3 maanden: Neh: ik heb honger Owh: ik ben moe, ronde mond gaat het om, geluid is meer als euwh Heh: ik lig ongemakkelijk Eh: met nadruk op de E, ik moet boertje laten Eeeaah was darmkramp! Nou ja, we zullen zien of ik het straks ga herkennen bij de kleine hihi.
Bedankt allemaal, hier ben ik veel mee opgeschotenWel grappig want des tijds maakte het zoveel indruk op mij terwijl ik toen niet eens met kinderen bezig was. stom dat ik het toen niet had opgeschreven..
Had het wel opgeschreven maar ieeeets te goed opgeborgen haha. Heb het ff geknipt en geplakt van hier enneh t gaat vast lukken als de kleine er is