Meisje of jongen?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Opzij, 5 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    wie kan het zien?!?!
    Foto's zijn van de echo bij 14w3d.
     
  2. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Potty-shot:
     
  3. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    8 feb 2011
    3.738
    8
    38
    Vrouw
    flevoland
    Den jongetje al is 14,3 wel heel vroeg
     
  4. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38
    ik denk een meisje :D:D:D
     
  5. MissChaos

    MissChaos Actief lid

    2 aug 2014
    238
    0
    16
    Duidelijk een ventje! En het pijltje op de tweede foto wijst volgens mij richting knieholte en niet richting geslacht..
     
  6. Nuf

    Nuf Actief lid

    6 jan 2015
    395
    1
    0
    Denk jongen
     
  7. Sophiaatje

    Sophiaatje Niet meer actief

  8. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Little boy
     
  9. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat klopt. Dit was geen pretecho, maar zijn foto's van een filmpje gemaakt tijdens de controle bij 14 wkn.

    Zien jullie ook balletjes dan? Verloskundige dacht namelijk meisje. Ze kon geen balletjes zien en zei dat dit leek op de clitoris. Die steekt ook ver uit.
    Maar ze zei dat dit nog alle kanten op kon. Durfde nog geen uitspraak te doen over geslacht.
     
  10. menneke1990

    menneke1990 Bekend lid

    3 dec 2012
    693
    101
    43
    verzorgende ig
    breda
    ik denk ook een mannetje. je kan vanaf nu ook een geslachtsbepaling laten doen bij een pretecho dan gaan ze zich echt voornamelijk focussen op het geslacht. wij wisten het al bij 13 weken en met 15 weken was het nog steeds duidelijk een jongen hihi.
     
  11. BlijEi

    BlijEi Bekend lid

    27 sep 2014
    657
    0
    16
    Where the heart is
    Je hebt 51% kans op een jongen. Verder durf ik niet te gaan. 14 weken is nog te vroeg om iets met zekerheid te zeggen...
     
  12. BVS

    BVS Bekend lid

    28 nov 2014
    797
    0
    0
    V
    Ik denk ook meteen aan een jongen..ik zie er geen meisje in
     
  13. Oliviafaye

    Oliviafaye Fanatiek lid

    13 nov 2013
    2.268
    208
    63
    Vrouw
    Utrecht
    Op de eerste foto zie ik volgens mij echt een piemeltje...
    Tweede vind ik te onduidelijk, ik ga voor jongen maar zou een pretecho maken voor beter zicht.
     
  14. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op de eerste foto is juist geen piemeltje te zien. Door die zij-foto twijfel ik juist over jongen. Wat jij bedoelt is nog de nub. Daardoor denk ik eerder een meisje, want die loopt gelijk aan de ruggenwervel en dat zou duiden op een meisje.

    Ik denk juist door wat ik op de tweede foto zie dat het een jongetje is. Maar steekt nog niet ver genoeg uit dat ik er zeker van ben en dus ook nog clitoris kunnen zijn. Ik wacht dus maar af totdat mijn kleintje wat meer gegroeid is en misschien is dat tussen de benen ook wat meer gegroeid😆.
    Zo zie je maar hoe we iets anders kunnen zien in echo-foto's.

    Bedankt voor alle inbreng. Hoor graag ook de uitleg bij jullie mening.
    Ik zal het jullie laten weten wanneer het duidelijk is, of het een jongen of een meisje is.
     
  15. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op deze foto zie je dat het geen piemel is op de zij-foto maar de nub die gelijk loopt aan de ruggenwervel. Duidelijk wat mij betreft.
    Alleen op die foto in mijn tweede post, van onder de billetjes zou een piemel kunnen zijn. Klopt, toch?
     
  16. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    8 feb 2011
    3.738
    8
    38
    Vrouw
    flevoland
    Op een dit termijn is geen sprake meer van een nub , maar is het echt al geslacht te zien
     
  17. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    De nub verdwijnt echter niet direct, maar verandert in het geslacht en zeker bij meisjes is dat uitsteekseltje dan nog goed zichtbaar. Als dit al een geslacht was wat je ziet dan eerder van een meisje, want de clitoris steekt uit naar beneden bij meisjes. Bij jongens moet je juist letten bij een zij-foto of bij de nub, niet aan de kant naar de billetjes toe, maar juist aan het beginpunt van de nub, dus meer bij navel in de buurt zeg maar, of daar een bobbeltje zit wat op een piemeltje duidt.

    Maar voor de dames die denken dat iets dat uitsteekt naar beneden, zoals bij deze zij-foto's, een piemel is, dat kan dus niet. Kan alleen clitoris zijn dat naar beneden uitsteekt.
    Ik heb verscheidene 14 weken filmpjes gekeken van echobaby marita op youtube en daar legt ze dat uit.
    Ik dacht namelijk ook eerst net als jullie 'O een piemel duidelijk' maar nee dus is geen piemel. Dus staar je daar vooral niet blind op.
    Echter wat is dat uitstulpseltje op de potty-shot foto? Dat zou nou wél eens een piemel kunnen zijn!😀
     
  18. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    31 jul 2014
    4.944
    681
    113
    Ik zie op de eerste foto iets wat verdacht veel op een piemeltje met balzakje lijkt...nub is op deze termijn echt niet meer te zien,het geslacht juist wel!
     
  19. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dit is bijvoorbeeld een meisje. Steekt ook ver uit, maar is geen piemel.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      14,4 KB
      Weergaven:
      25
  20. Opzij

    Opzij Lid

    6 sep 2012
    22
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat ben ik ook met je eens dat het geslacht nu gevormd is, echter is de nub niet gelijk foetsie. Dat uitsteekseltje naar beneden op de foto kan de piemel niet zijn. Piemel vormt zich aan de bovenkant van waar de nub zat. Dus groeit zeg maar aan de buikkant van waar je die witte strepen ziet uitgroeien. Anders zou de vk ook niet hoeven twijfelen over het geslacht als hier zo vol duidelijk een piemel in beeld is.
     

Deel Deze Pagina