Oudste enige tijd in de kinderwagenbak en later in het ledikant dat we op onze kamer hadden gezet. Voor de jongste een niet al te duur wiegje aangeschaft. Op onze nieuwe kamer paste het ledikant niet en we wilden hem toch wel graag wat langer bij ons op de kamer houden dan dat ze (een hele nacht) in een reiswieg kunnen liggen.
Hier deze 2 weken in de kinderwagen bak bij ons laten slapen. Inclusief onderstel van de kinderwagen. Af en toe fijn om de kleine heen en weer te wiegen . Daarna is ze naar haar eigen kamertje en ledikant gegaan. Onze dochter rolden het begin niet om dus was ook niet bang dat ze tegen de zijkant zou rollen. Overigens hebben wij geen aerosleep, zowel de kraamzorg als de winkel zeiden dat het niet bewezen is dat het helpt tegen wiegendood en dat het vooral ook marketing is.
In de wieg naast ons bed, maar daar kon ze de 1ste weken haar draai niet in vinden.. Dus hebben we een paar weken de draagmand in de wieg gezet, daar sliep ze wel goed in. Tot ze daar te groot voor werd, nog eens wieg geprobeerd en daar sliep ze toen wel goed in. In de wieg ligt een gewone matras. Sinds 2 weken slaapt ze in haar ledikant op haar eigen kamertje, met een aërosleep matras.
mijn zoontje heeft tot 7 maanden in de wieg geslapen en slaapt nog steeds bij mij op de kamer maar nu in een ledikant. Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik nog steeds geen babykamer voor hem heb gemaakt... schaam. Maar het is gewoon heel gezellig zo en ik kan elk moment zijn ledikantje naar zijn eigen kamertjes zetten. Al wacht ik nog wel even tot hij 1-1,5 is.
ik heb via mp een wiegje aangeschaft die niet was gebruikt de vorige eigenaars hebben hun kindje daar niet eens een week in laten slapen! echt betaalbaar dus.. ik lees allerlei verhalen over wiegendood en dergelijke...nooit zo bij stilgestaan...er zitten gaten onder mijn wiegje en het matrasje wat er in zit is dun..dus hoop dat dat dan voldoende is zo
Wiegje, gratis van mp. Al zo'n 5 jaar terug. Heb ik opgeknapt. En dit is gebeurt toen we wisten dat ik zwanger was Nieuw matrasje er in. En de bekleding heeft een vriendin van mijn schoonmoeder genaaid.
Wij hebben het goedkoopste ikea bedje omgebouwd! Hier slaapt ze tot dat we.. Of eigenlijk zij het tijd vind om alleen op haar kamertje te slapen.. Ons zoontje ligt nu ook nog regelmatig tussen ons in dus dit bedje blijft zeker nog wel een hele tijd op de kamer staan voor als ze graag een nachtje bij ons liggen.. Zo slapen we allemaal lekker )
Wij hadden een aanschuifbedje gekocht via Aanschuifbedje Troll - cosleeper, maar we deden geen oog dicht met al die geluidjes de hele nacht! Het bedje was heel leuk, je kon een zijkant omhoog en omlaag doen, wieltjes eronder of niet, ombouwen tot bankje... Je kon alle aerosleep spullen gelijk meebestellen. Uiteindelijk na de kraamweek het bedje naar de eigen kamer gerold
Hier heeft hij de eerste 3 weken 's nachts naast mij gelegen in de kinderwagenbak. Daarna ging hij naar zijn eigen kamertje in zijn eigen ledikantje. Had wel een babyfoon met camera, dus kon altijd zo even kijken.
Onze zoon lag in zijn ledikant. Voor ons meisje onderweg een wiegje aangeschaft want het ledikant past nu niet meer op onze slaapkamer. Onze zoon heeft 3 maanden bij ons geslapen, dat zal nu ook weer (minstens) zo lang zijn.
Je baby minstens 6 maanden bij je op de kamer laten slapen, verkleint bewezen de kans op wiegendood. Een aerosleepmatrasje niet. Ik zou dus kiezen voor de oplossing waarbij je je kleintje lekker dicht bij je kan houden.
Staat nu nog niet vast maar gaan ws van die haakjes worden.. Of.een soort kliksysteem.. Oh en aan die geluidjes moet je gewoon wennen..
Eerste maand kinderwagenbak. Daarna nog 3 maanden in het campingbedje met het matras uit de ledikant. Nu alweer 3 maanden in haar ledikant
Wij hebben ook het goedkoopste ikea ledikantje gekocht voor de eerste maanden bij ons op de kamer (ik wil namelijk bv geven), 1 zijkant eraf laten en je hebt een co sleeper! In haar eigen kamer staat een mooi ledikantje waar ze overdag gewoon in zal slapen.
Wij hebben ook een mooi ledikantje gekocht voor in haar slaapkamer met een aerosleep matras. Daarnaast hebben wij een wieg geleend voor op de slaapkamer en ik vind het heerlijk. Je moet alleen wel even wennen aan de geluidjes s'nachts
Wij hadden beide keren een familie wieg op de slaapkamer. Daarna in de co sleeper. Dochter heeft tot 1,5 bij ons geslapen en zoon zeker tot zn 3e en ben benieuwd of hij straks op zn eigen kamer wilt.