Mijn allerliefste zoon wilde mij zaterdag knuffelen en kwam toen met zijn vinger in mijn oog (auw!!!) Nu heb ik al sinds zaterdag een oog verband (charmant) en schijnt de beschadiging behoorlijk fors te zijn. We zijn nu 3 dagen verder en er is tot op heden nog geen zicht op verbetering. Ik mag zelf maar een paar minuten per keer ook kijken omdat als ik links kijk automatisch rechts mee kijkt (onder dat verband) en dan alsnog mijn oog blijft werken. Wie heeft er ook eens een behoorlijke beschadiging gehad en hoelang duurde dat geintje? De arts zelf zei dat je meestal na 24 uur al iets of wat verbetering moest zien maar helaas tot op heden nog geen verbetering. Ook helpt een bandage lens bij mijcniet omdat mijn oog er een behoorlijke reactie op gaf. Ik wil zo graag weer mijn eigen kinderen verzorgen en knuffelen (met duikbril op voortaan ) Ik kan en mag nu helemaal niets behalve zitten en mijn ogen zoveel mogelijk dichthouden.
Ach jee, wat vervelend! En saai! 😕 Bij mij was het gelukkig altijd binnen een paar dagen wel over. Ben je naar een oogarts geweest of alleen ha?
Eerst naar de HAP geweest (weekend natuurlijk he) en vanuit daar zondag doorgestuurd naar de oogarts ook omdat ik al beperkt zicht heb (met rechts het oog wat dus nu in verband zit) zie ik nog maar 20% maar zei de oogarts al ook al is het maar 20% ik hecht er veel waarde aan! Mijn zoon heeft hem onbewust echt goed geraakt want de zenuwen daar liggen helemaal bloot en bij de minste oogbeweging zit ik tegen het plafond. Heb nu pijnstillers en afkloppen maar vandaag kan ik iets langer mijn linkeroog open houden. En nu pas merk ik wat je allemaal doet met je ogen kan geen TV kijken, boek lezen, wandelen maar het ergste vind ik dat ik mijn kinderen niet kan verzorgen juist nu de jongste steeds meer doet en echt met je babbelt en gaat schaterlachen zie ik dat dus niet Vanmiddag moet ik weer naar de oogarts om het oog te laten zien in de hoop dat het iets verbeterd is en opnieuw te laten verzorgen en weer afplakken. Ik baal er gruwelijk van zei al tegen mijn man heb altijd graag een golden retriever gehad maar liever niet op deze manier Ook kan ik mijn bril niet op dus mijn linkeroog heeft het zwaar te verduren als ik even mag kijken. Sorry hoor voor de klaagzang ik weet dat het herstel 100% zal zijn volgens de oogarts maar pfff 3 dagen blind door het leven is niet fijn
Ow jee Ik herken je verhaal direct.. er heerst een vloek op mijn oog geloof ik. Ik heb 2x een flinke beschadiging van mijn oog gehad en ook nog elke keer hetzelfde oog. eerste keer was door mijn telefoon. Dit heeft 4 dagen geduurd. 2e keer door mijn dochter. Ook vinger in mijn oog. Dit heeft erg lang geduurd. Een week ongeveer. Nu is mijn oog Nog steeds beetje gevoelig en t is al bijna 2 jaar geleden
Auw 2 jaar lang al last! Hier ook 2e keer (eerste keer door de nagel van mijn kitten die bleef haken in mijn oog) mijn ogen zijn al slecht en mijn grootste angst is altijd al blind worden geweest. De arts zei al het lijkt wel alsof er duizenden scherven in je oog zitten qua gevoel en inderdaad zo is ongeveer de pijn te benoemen
Hier een keer een complete laag weggehaald door zoutzuur in mijn oog. Dag of 5 veel pijn en daarna werd het beter. Beterschap!
Ja zo voelt dat idd. Ik heb er met momenten last van Nog. Als ik in mijn oog wrijf iets te hard ofzo.. En Met harde wind. Dan voelt het toch anders als voorheen. Ik hoop dat je snel verbetering voelt
Auw zoutzuur brrr ben ik toch maar heel blij dat het mijn zoon zijn vinger was! Ohh wat zul jij een pijn hebben gehad! En zoutzuur en die laag eraf brrr! De pijn is gewoon echt soms niet te harden en het niet goed kunnen zien dat zijn gewoon de vervelendste dingen nu op het moment. Je wil zoveel en kan zo weinig! Aan het eind van de middag mag ik weer naar de oogarts en hoop dan toch te horen dat het een beetje aan het herstellen is. Dan heb je weer een keer wat positief nieuws. Ben ik wel een klein beetje aan toe want verveel mij rot.
Goed dat je bij de oogarts loopt die is in elk geval een stuk kundiger dan de had. Hoe is het gegaan, ziet hij herstel nu een beetje? Ik kan mij voorstellen dat je helemaal gek wordt, zo zie je idd maar hoe fijn het is om gewoon te kunnen zien. Sterkte en snel beterschap! 🙏🏼
Vanmiddag bij de oogarts geweest en eindelijk verbetering! Er zit nog wel een snee maar niet meer zo groot als gister! Helaas had ik wel een muts van een assistente die mijn oog niet goed afplakte en ik na vragen of het overnieuw kon (niets zo pijnlijk als een verkeerd afgeplakt oog) ze net deed of ze mij niet hoorde en ik weer naar huis kon. Nu net mijn man het maar opnieuw verbonden maar het blijft irriteren Overmorgen moet ik terugkomen en dan hopelijk heeft de zalf verder het werk gedaan en hoef ik niet meer afgeplakt te worden.
Mijn zoon heeft een brandende sigaret in z'n oog gehad en z'n hoornvlies was helemaal wit aangeslagen , aantal dagen verband goed erop houden met dikke zalf eronder en daarna nog bijgehouden en viel me reuze mee hoe snel dit genas! Ik dacht "die is blind"! Maar na een dikke week merkte je niets meer!
De truc is wel om echt afgeplakt te houden en niet knipperen, hier mocht verband geeneens gewisseld worden voor die drie dagen!
Mijn man is nu nieuw oog verband halen want het oog verband zat zo but dat ik er alleen maar meer pijn aan kreeg dus zo weer een klodder zalf erin en dan weer afplakken. En inderdaad tot donderdag laten zitten. Ook heb ik speciale pleisters gevraagd want ik ben allergisch voor pleisters en rond mijn ogen begint de huid open te gaan en de volgende fase daarin is blaarvorming (niet handig bij je ogen!) Arghh wat een ellendig iets is dit toch!
Oh meid, wat akelig zeg! Ik heb laatst een vinger in mijn oog gehad en dat deed zo'n pijn! Ben ook bij de hap geweest en kreeg een pijnstillende druppel, er hoefde niks op. Ik ging wel naar bed met pcm om mijn oog maar gewoon dicht te houden. Wind erin doet nog steeds pijn. Een collega van mijn man heeft een hoornvliesbeschadiging gehad en is helemaal goed gekomen.
Goedemorgen!!! Ja dat mag ik met recht zeggen! Het oog verband mag eraf! Mijn oog is dermate genezen (mag ook wel na 5 dagen) dat ik het nu met zonnebril mag proberen op te lossen. Krijg mijn oog een heel klein stukje open , lijk op Quasimodo maar... Het is gelukt!! Eindelijk weer een beetje mee functioneren in het huishouden! En natuurlijk het belangrijkste de zorg van mijn kinderen weer stukje bij beetje oppakken. Alle mensen wat waren deze 5 dagen afzien! En wat heb ik een respect voor mensen die van de 1 op de andere dag blind zijn geworden en gewoon de meest (voor mensen die kunnen zien) onbenullige dingen niet meer kunnen zien. Voortaan zet ik een duikbril op en laat niemand meer in mijn oog prikken want damn dit wil ik echt niet nog een keer mee maken!
Ik. Het duurde denk ik een dag of twee. Daarna is het heel vaak opnieuw open gegaan. Echt niet prettig, sterkte.
Even een update: Vandaag bij de oogarts geweest en er zit nu een litteken op mijn oog. Hiervoor heb ik druppels gekregen en die moet ik 3x daags gebruiken. Verder over 2 maanden terugkomen en mijn zicht kan nog een jaar beperkt blijven. Mwah mijn zicht was al niet bijster en dat waren ze geloof ik vergeten want toen ik vroeg of ik auto mocht rijden kreeg ik een resoluut nee te horen terwijl mijn oog even slecht is als voor het ongeluk en ik toen wel gewoon mocht rijden. Ow sorry mevrouw ik dacht dat u met bril wel gewoon zag. Nee dan mag u inderdaad gewoon rijden over een paar weken.(lekker krom weer he)