Ik ben in mei getrouwd en heb eigenlijk nog niets met mijn jurk gedaan. Vandaag liep ik toevallig langs de stomerij en heb gevraagd wat een jurk stomen kost: 140 euro Het gaat om een simpele jurk tot aan de grond en dacht misschien kan ik hem zelf wel schoonmaken/wassen? Iemand hier toevallig ervaring mee? Hij heeft alleen aan de onderkant een vies randje en verder geen vlekken en stinkt ook niet. Of stel ik nu een hele gekke vraag?
Ik heb hem 16 jaar geleden gewoon in de wasmachine geknikkerd Overigens pas na een aantal weken, eerst op huwelijksreis geweest. Hij is nog steeds niet uit elkaar gevallen
Ik heb de mijne in een badkuip gegooid met een flinke hoeveelheid wasmiddel voor de witte was. Heeft goed gewerkt
Bedankt voor jullie reacties! In een badkuip is een goed idee. Hebben we zelf niet, maar onze ouders wel. En voor wie hem in de wasmachine deed, gewoon binnenstebuiten of in een grote waszak?
Ik heb hem ook naar de stomerij laten brengen, los bovenstukje en losse rok/sleep, was volgens mij 12 euro ps. 140 is echt niet normaal lijkt me..
Ehummm die van mij van 2 jaar terug ligt nog ongewassen op zolder :O Ben bang dat ik die niet meer schoon krijg...
2,5 jaar geleden getrouwd en mijn schoonmoeder heeft toen mijn jurk laten stomen terwijl wij genoten van onze huwelijksreis. Ze heeft daar geloof ik 80 of 90 voor betaald.
Je schijnt ook vitrage wasmiddel te hebben, heb ik als tip ergens gelezen. Ik moet mijn jurk ook nog cleanen
ik heb hem na een hele tij gewoon in de wasmachine gedaan. zat ook veel kraaltjes ed op. beetje vanish en wasmiddel op een mild programma en is er goed schoon van geworden en ale kraaltjes zitten er nog aan
Ik heb mijn jurk ook gewoon in de wasmachine gedaan. Zonder waszak. Zo'n grote waszak heb ik niet. Ik heb in mijn jurk gekeken en daar zat gewoon een wasvoorschrift in. Dat heb ik aangehouden en hij kwam prachtig schoon uit de machine. 140 euro voor het stomen is idd een hoop geld.
Hier mijn jurk met lange sleep laten stomen voor 80 euro. Weet dus niet. Wat voor een enorme jurk jij bij de stomerij aan hebt geboden haha. Ik ga hem denk ik maar op marktplaats zetten ofzo. 1200 euro zonder accesoires....achteraf denk ik: best duur voor een paar uurtjes.
Hier heb ik een jurk van Tiffany Rose, en ik heb hem nog niet gewassen (vorig jaar maart getrouwd), nu ga ik hem nog een keer dragen over 2 maanden, en wil hem gewoon in de badkuip leggen met een fijnwasmiddel. Liefs,
Mijn moeder heeft bij een stomerij gewerkt en bij sterke vervuiling doen ze m daar toch ook echt eerst in de wasmachine hoor 😉. Mijn jurk heb ik dan ook zelf gewassen en ging prima.
In mei getrouwd en ook nog niet laten reinigen Ik ga het gewoon proberen, de wasmachine Morgen even vanish halen en dan hopen dat ie mooi blijft en niet alle kraaltjes eraf gaan Hier stomen ook 130 euro. Nou nee gaat m niet worden
Zelfs de sleep die heel zwart was is weer gewoon ivoor Gewoon ingesprayt met vlekken spray toen in een dekbedovertrek op 30graden fijne was met veel vanish.. Maar de sleep was toen nog niet schoon dus nog een keer gedaan dit keer op 40 graden en zonder dekbed overtrek en dat ging prima Ook zowat kreuk vrij..
Kleintje88, die ziet er heel goed uit na het wassen! Heb je hem moeten strijken of kwam hij er zo uit? Ik ga het ook proberen binnenkort! De mijne is ook van zo'n glad stofje met wat plooien. Geen sleep, dus dat scheelt ook weer. En dan maar hopen dat de band met kraaltjes/steentjes heel blijft Bedankt voor alle tips!