Ik vroeg me af wie al voor de NOD zwangerschap's verschijnselen had? Of kunnen de verschijnselen ook pas na je NOD komen? En zijn er ook dames die pas na de NOD positief testen? Ik hoor graag van jullie!
Kan allemaal. Als je eisprong later is geweest dan je dacht, kun je dus ook later positief testen. En zwangerschapssymptomen lijken heel erg op menstruatiesymptomen. Dus het is voordat je een positieve zwangerschapstest hebt, lastig te voorspellen of het zwangerschapssymptomen zijn of gewoon symptomen van een naderende menstruatie. Wat mij wel opvalt, is dat de meeste vrouwen in de ronde dat ze zwanger bleken, juist nergens last van hadden, terwijl ze alle andere rondes overal last van hadden. Symptomen zeggen dus helaas niet zoveel.
Alles kan . Nr 1, symptomen na NOD. Nr 2, symptomen ruim voor NOD, pas 10 dagen na NOD een positieve test. Nr 3 (mk), (flinke) symptomen voor NOD Nr 4, symptomen voor NOD, test positief op 12 dpo (3 dgn voor NOD) Veel succes met afwachten
Bij de eerste: gevoelige borsten, moe en rugpijn alsof ik ongesteld moest worden. Deze symptomen heb ik eigenlijk altijd wel een week voor m'n menstruatie alleen qaren ze nu iets heftiger. Nu ben ik heel pril zwanger van nummer 2 en ben ik al een paar dagen misselijk in de ochtend en heel moe. Testte op 10 dpo met een licht streepje.