Hoeveel setjes kleding hebben jullie in de kast hangen voor jullie kind(eren)? Voor mijn gevoel koop ik altijd veel te veel voor onze dochter van 2,5 jaar oud.
Stuk of 20? Wordn niet allemaal gdragen nu, want in verschillende maten (want dan is opeens haar hoofd weer te groot, of broekspijpen te kort).
Geen idee, belachelijk veel in ieder geval. Ik koop overigens weinig 'setjes' meer, maar gewoon losse kleding.
Niet veel hier. Ik hou van Ninni vi, Z8, Flo, maar jammer genoeg is dat voor onze situatie toch dure kleding. Ik schat dat ik nu ongeveer 7 (echt leuke) zomersetjes heb voor dochter. Ik vind dat genoeg. Dochter is altijd leuk gekleed (vind ik). Dan heb ik ook nog ongeveer 4 goedkope setjes (zeeman, hema...). Maar die heeft ze bijna nooit aan Dochter is erg smal, en jammer genoeg valt de goedkopere kleding vaak erg breed, waardoor ik dit niet mooi vind.
Veel ik tel niet eens Ik heb iets van 10 onderbroeken, 5 hempjes, veel mailopts en sokken. Verder iets van 10 jurkjes, 5 korte broek, stuk of 20 shirts en stuk of 10 longsleeves. Verder iets van 10 leggings en 5 diverse lange broek, 3 spijkerbroek. 8 rokjes. En iets van 5-6 schoenen. Ik koop niet zo zeer setjes maar wel iets wat ik fijn vind bijv 5 items van topitm, van quapi jurkjes etc, hoef geen setjes te zijn ik zoek het bij elkaar gewoon. Moet zeggen dat nu kast wel overvol is 50% zet ik ook nieuw in verkoop.. Nu koop ik voor winter/zomer volgend jaar bewuster bepaalde merken en items. Waardoor het niet snel te veel wordt. Vroeger koopte ik wat ik leuk vond nu koop ik ook wat haar beter staat en hier ook jammer genoeg alleen duure merken nin vi, z8, topitm, mim pi...
Ik koop weinig setjes, maar er hangt veel te veel in de kast... Stuk of vijf lange broeken, tien korte broeken (vanaf maat 80 t/m 92, past ze allemaal), stuk of tien shirtjes met korte mouw, net zo met lange mouw, stuk of vijf mouwloze dingen, stuk of 5 vestjes en een stuk of tien/vijftien jurkjes.
Ik weet noet hoeveel precies, maar ik denk heel vaak stiekem dat ze met iets minder ook prima toe had gekund.... Mijn dochter van 3 heeft op dit moment 3 goede broeken en nog 3 oudere die eigenlijk te kort zijn geworden, 3 korte broeken, 2 driekwart broeken, 2 jurkjes, 3 rokjes met wat leggings, stuk of 6 longsleeves en ook zoiets korte mouw. Daarnaast nog. Een hele stapel van vorig jaar wat op zich nog wel past alleen voor het mooie niet meer. Ze mag niet klagen zeg maar.
Heb ook veels te veel voor onze kleine meid (vind het gewoon erg leuk om voor haar te shoppen). Voor de zomer heeft ze in ieder geval 5 paar goede schoenen, twee paar mindere schoenen, meer dan 15 jurkjes, een plank vol met leggings. stapel T-shirts, longsleeves, spijkerbroeken, rokjes en korte broeken. Als het moet hoef ik heel lang niet te wassen
Geen idee. Ik heb maar anderhalve lade van de commode beschikbaar voor haar kleding maar daar past toch wel veel in! Gelukkig heb ik ontdekt dat veel kleding best lang past dus wat ze nu niet draagt, kan nog komen. Hoewel... Ik ook voor komende seizoenen alweer nieuwe kleding heb liggen.
Ik lees het al bijna iedereen shop veel voor hun kind(eren) Ben vooral fan van Z8 en Someone, maar ja ook prijzig!
Hier ook eigenlijk te veel, waardoor sommige dingen maar een paar keer gedragen worden. Ik kocht veel vooruit voor het volgende jaar in de uitverkoop. Dat doe ik dus niet meer, alleen echt mooie dingen die ik normaal te duur zou vinden. Dus nu pas 1 jurkje voor volgend jaar voor de oudste liggen. Misschien dat ze nog wat dingen past volgend jaar, en dan kopen we dan wel weer bij. De jongste heeft helemaal veel liggen, omdat ze qua maat net in het andere seizoen zit dan haar zus toen. Maar ja, wegdoen durf ik nog niet, haha.
Voor een jongen danwel maar ook iets van 20 setjes leek me in het begin veel te veel maar zeker met het zindelijk maken nu en af en toe een ongelukje heb ik bijna tekort aan broeken
Er ligt aardig wat in de kast, de helft is gekregen spul. Maar mijn dochter is stevig en past daardoor niet zoveel. Jurkjes en rokjes gaan vaak prima, maar broeken is een crime. Ik heb 2 zomerbroeken (lang) die goed zitten en drie korte broeken met shirtjes en hemdjes. En nog een paar jurkjes/leggings/tuniekjes.
Geen idee veel te veel in ieder geval. Maar een deel is van haar grote zus, heb veel gekregen en dan nog een paar nieuwe dingen dan loopt het snel op.
Veeeeeeel te veel! Maar ja het is ook allemaal zo leuk 😊 Ik denk een rokje of 6, Leggings, jurkjes 10, 6 broeken en dan zeker een stuk of 20 shirtjes korte mouw en dan nog wat lange mouw shirts en 3 jumpsuits..
Ohjee haha.. ik heb veelte veel voor mijn dochtertje. Daarin ben ik echt koopverslaafd haha. Vind De kleren Tegenwoordig Zo Leuk.. heb ook veel primark en dan kun je je even laten gaan met shoppen kost geen drol daar 😊.
Pff, het zal een ruwe schatting worden, maar ik denk dat zoon voor de zomer en frisse zomer dagen nu het volgende heeft: 8 broeken, 7 korte broeken, 20 shirts, 10 longsleeves, 5 mouwloze shirts, 5 hemdjes en 7 onderbroeken, 3 paar schoenen, 4 jasjes/vestjes. Dat is wat ik zo even snel uit mijn hoofd ken qua kleding. Echte setjes heeft hij niet. Hij kan heel veel met elkaar combineren gelukkig. Oke, dit bericht laat ik mijn man dus nooit lezen hè, dan komt er geen shirtje meer het huis in..