1 t/m 15 maart 2016 mamma's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Izi, 24 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Prachtige foto! En gefeliciteerd dat alles goed is met hem/haar!!
     
  2. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wat vervelend dat je zo misselijk bent! Hoop dat het snel wat afzakt en dat je met huisje ook gewoon bezig kan!

    Ik heen nog steeds geen last misselijkheid maar mijn moeder vertelde dat zij dat ook niet gehad heeft bij mij en mijn broers. ....

    Als je moe bent gewoon er aan toe hebben s avonds. .ons lichaam werkt nu keihard hè? Succes hoor!
     
  3. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Jij mag vanavond voor echo? Kan de lijst zo niet meer terug vinden. ... sterkte met wachten hihi
     
  4. Shibainu25

    Shibainu25 Actief lid

    9 apr 2015
    201
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat een mooie echo toekan! Gefeliciteerd!
    Hopelijk zien we straks nog meer mooie echo's van de andere meiden die een echo hebben! :D

    Ik heb 7 augustus mijn termijnecho, ik ben dan bijna 10weken.
    Duurt nog wel even hihi.;)

    Ben elke x zo bang dat t mis gaat pff laatste twee dagen en dan vooral savonds wat pijn in mn buik, niet heel ernstigs maar je merkt t wel... Kan t niet echt omschrijven hoe het voelt.:( Gaan maar van het positieve uit :p
     
  5. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Ontmoet frutsel, 6 weken en 6 dagen dus perfect op termijn volgens haar. En prima hartactie. :D
    Ik mag door naar verloskundige.

    Moet alleen in de gaten houden acute buikpijn ivm cyste rechter eierstok 4 cm.
     
  6. turkssnoepje

    turkssnoepje Actief lid

    19 apr 2014
    380
    6
    18
    Mooooie echo toekan! Heb je ook het hartje kunnen zien/horen kloppen?
    En mamalap ook !! Dat moet goed voelen zeg!

    Morgen de beurt aan mij!! Ik kan niet wachten! Als m'n man op tijd thuis is vamiddag gaan we vamiddag nog voor de echo, anders morgenmiddag.

    Shiabinu, ik heb ook wel vaak steekjes in me buik, of een gek geluidje, geeft me juist een vetrouwd gevoel dat het goed zit, wat we hopen natuurlijk.

    Waar ik me wel beetje zorgen om maakte is dat ik van donderdag tot en met gister opeens bijna helemaal niet meer misselijk was... Gisteravond wel weer.. Denk dat dat gewoon kan tog dat het met vlagen komt? Niks om me zorgen om te maken? Ga het zowiezo vragen, en ook dat ik bij het wakker worden zooo buikpijn heb en gelijk naar de toilet moet rennen voor grote boodschap, die pijn komt van me darmen dan denk ik, tog wel vreemd gevoel.

    Ik wil 24/7 zelf voor ons kindje gaan zorgen dus geen kinderdagverblijf. Soms doe ik wat werk van huis uit dus dat kan er als ik er zin in heb makkelijk naast.

    Ook wij hebben gewoon gemeenschap als voorheen hoor! Wel wat minder vaak maar dat heeft ook te maken met drukte op het werk van me echtgenoot.

    Haken doe ik niet. Wel ooit spullen gekocht met de gedachte het te gaan leren maar nog nooit mee begonnen haha. Hoe hebben jullie het geleerd???
     
  7. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    Sorry heb me hier even niet laten zien, beetje druk ;) Maar ook ik ben ergens begin maart uitgeteld! Tweede kindje.. Morgen gaan we voor de eerste echo, toch wel weer heel spannend!
     
  8. Meisje89

    Meisje89 VIP lid

    9 jun 2009
    7.154
    1.394
    113
    Vrouw
    België
    Mooie echo's mamalap en toekan! Fijn dat alles in orde is!
     
  9. Yummy

    Yummy Fanatiek lid

    7 jan 2011
    4.571
    8
    38
    Brabant
    Jaaa, mooie echo's! Gefeliciteerd Toekan en Mamalap!

    Gisteren weer thuis gekomen na vakantie. Zijn nog een paar dagen bij mijn schoonouders geweest en helaas heeft mijn dochtertje daar flinke brandwonden opgelopen. Uren doorgebracht op de SEH, artsen erbij, plastisch chirurg erbij. Overleg met brandwondencentrum in Beverwijk of we wel of niet meteen die kant op moesten. Uiteindelijk eerst pijnstillers gekregen en zalf en alles is verbonden. Naar huis en een doorverwijzing naar het brandwondencentrum in Groningen.

    Het was zo heftig allemaal. Ik heb me nog nooit zo machteloos gevoeld. Je wilt ALLES doen om je kind te helpen, maar je kunt eigenlijk niets. Afschuwelijk. De pijnstillers doen nu goed hun werk en heel af en toe kan ze een klein beetje lachen. Ik barstte in tranen uit toen ik gistermiddag een klein glimlachje kreeg.

    Nu heel hard duimen dat we vanmiddag het best mogelijke nieuws krijgen en dat de brandwonden niet dusdanig diep zijn dat een transplantatie nodig is. Pff.
    In alle commotie mijn zwangerschap bijna vergeten het afgelopen weekend. Vanochtend wel snel het formulier van de verloskundige ingevuld dus ze zullen vandaag of morgen contact opnemen voor de intake/afspraak.
     
  10. Wendy188

    Wendy188 Bekend lid

    6 aug 2012
    675
    0
    0
    Farmaceutisch bedrijf
    Yummy, wat een vervelend nieuws...! Hopelijk knapt ze snel op!! En zijn de brandwonden niet te diep...
    Mamalap,super mooie echo.. Hoe groot was frutsel..? 😁
     
  11. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Zo yummy bah bah inderdaad heel ingrijpend bij je kindje. Pffff heel veel succes. Duim voor het beste nieuws.

    Frutsel was 0.96 cm groot. Haha
     
  12. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    Nog niet bijgelezen maar wou hier ff men ei kwijt. Men zusje werkt samen met mij maar niet op dezelfde dienst. We hadden pauze en ik ging gezellig bij ze zitten en vertelde haar dat ik toch wat nerveus was voor de echo van woensdag. Kreeg ik me daar een preek uit het niets dat ik paranoia ben en ik me niet zoveel moet focussen want we gaan toch nog geen kloppend hartje zien. ik stond helemaal perplex. uiteindelijk in tranen uitgebarsten. Gelukkig had ik een halve dag verlof. Vanavond komt haar dochtertje hier overnachten. Heb er nu eerlijk gezegd geen zin meer in. Zulke stresssituaties kan ik nu missen als kiespijn. Wederom eens gekwetst door een dierbare...het lijkt een regelmaat te worden
     
  13. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    Mooie echo's dames!! Ik hoop woensdag ook zo eentje te kunnen showen :)
     
  14. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    #1234 Suus123, 20 jul 2015
    Laatst bewerkt: 20 jul 2015
    Mamalap ook al zo'n mooie foto! Prachtig!

    Ik heb hey mezelf geleerd turkssnoepje! En het is zo verslavend! !

    Wat is dat schrikken Yummy.... Hoop dat als snel geneest en dat ze niet te veel pijn heeft!

    Wat een domme reactie Kat! Dat zeg je toch niet? Niets van aan trekken hoor, overmorgen lekker je beebje zien! !!!
     
  15. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Wij hebben even pauze. ... pannen van het dak aan het halen. .morgen wordt asbest verwijderd...pfff 1000x die trap op en af. .. vanavond lampje vroeg uit denk ik hihi
     
  16. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    12 jul 2013
    1.311
    0
    36
    Doe maar rustig aan hoor suus!! Klinkt als hard werk!
     
  17. Suus123

    Suus123 Fanatiek lid

    7 mei 2015
    1.711
    0
    36
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ja is ook best zwaar. ... maar ze zijn er af pfff.. nu ff rustig zitten. . Vergeet gewoon dat ik zwanger ben dat niet alles meer even snel gaat. . Nu al niet meer. ..
     
  18. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    suus doe maar voorzichtig en rustig aan! Je bent tenslotte zwanger!

    kat sorry maar wat een onbeschofte, onnadenkende opmerking van jou zus! Vooral gezien jouw verleden! :x
    Zou straks toch nog eens duidelijk maken dat die opmerking jou echt gekwetst heeft!
    Knuffel meid.

    Nou gelijk afspraak staan bij verloskundige 13 augustus termijnecho :D nog 3 weken en 3 dagen......
     
  19. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    Welkom!

    Toekan en mamalap: yesss! Gefeliciteerd!!!
     
  20. kleineM

    kleineM Fanatiek lid

    7 okt 2014
    3.215
    1.516
    113
    Yummy, wat vreselijk!! Wat is er gebeurd? Afschuwelijk, veel sterkte meissie!
     

Deel Deze Pagina