Vandaag in de namiddag op het terras lekker een aantal poffertjes en vanavond daardoor wat later gegeten, maar de spinazie, aardappelen en gehakt gingen er goed in. Daarna nog wat Griekse yoghurt met een scheutje limonade erdoor op.
Vanmiddag eten we op het terras warm, dus vanavond nog een simpel soepje maken met een sneetje brood ofzo
Vandaag 5 flesjes van 150+5 (wat er van op gaat) en voor het eerst wat hapjes groente. De eerste hap was even wennen maar daarna wilde ze wel. Het was zelfs brullen toen we vonden dat ze genoeg hapjes op had
Aaah wat lief Kelly! Mijn zoon heeft vanavond wat meegegeten van de BBQ. Fruitsalade, brood, worteltjes en een inimini stukje vlees.
Hier was het gisteravond bloemkool/broccoli mix met gekookte aardappels en een halve hamburger. Alles ging met smaak naar binnen en als toetje nog een schaaltje bosvruchten yoghurt. Oh ja, vooraf nog wat stukjes stokbrood van ons, vreetzakkie
Baby 6 maand 09.00 180 ml melk 10.30 cracotte ( meer afsabbelen ) 12.00 stukjes brood en 180 ml melk 15.00 water en fruit 16.30 warm eten en magere yoghurt 19.15 fles 180 ml melk... dochter van 20 maand eet gewoon lekker met de pot mee
Wat een heerlijke eter heb jij zeg?! Dat hij dat allemaal al wil eten! Hier blijft het bij aardappels en groente, de rest hoeft meneer niet. Behalve patat en pannenkoeken dan. Zaterdag feestje van mijn opa en oma, daar hadden we een Hollands buffet, dus meneer heeft heerlijk bloemkool met aardappeltjes op. Gisteren hebben we eigen gemaakte pannenkoeken op. Zaterdag als toetje een toetjesbuffet, met lekkere bavouriose en gisteren gewoon bosvruchten yoghurt.
Aardappels, broccoli en een slavink. Meneer at 1,5 bord broccoli en een halve slavink (meer mocht hij niet van papa en mama )
Nou olifantje, zelf laten eten maakt een hoop verschil al heeft hij ook vaak de neiging om af en toe ook even wat op de grond te gooien. De poezen zwermen altijd rond zijn stoel Vanavond aten wij wraps. Voor meneer had ik een aardappel kort gestoomd en in stukjes gebakken en stukjes kipfilet en wokgroente erbij van onze wraps (voordat de saus erbij ging even wat eruit gevist) Vandaag was de zin wat minder maar hele dag al bal...al gok ik op een tandje. Voor het slapen gaan nog wel een peer naar binnen gekregen en wat water. Nu zit ik alweer twee uur naast hem. Eten mag dan goed gaan over het algemeen, op het moment is slapen een drama.
Vervelend he die periodes... Hier zijn we er net weer doorheen en gaat hij gelukkig weer zonder huilen en zelfstandig slapen. Zou fijn zijn als ze konden vertellen wat er was. Hier mag hij ook al maanden zelf eten, maar dat maakt helaas geen verschil. Hij wil ook geen fruit in stukjes... Leg ik een paar stukken bloemkool of broccoli voor zn neus dan vliegt t zo naar binnen, snap er niks van.
Broccoli, zoete aardappel braadworst en een beetje kaassaus. Morgen ook, want er was nog net een portie over. Eten wij iets wat hij nog niet mag.