Nou ja, even serieus... Ik heb echt al 20 jaar (of langer) ervaring met forums en met mensen, die mod worden. Ben zelf ook wel een aantal keer mod geweest. Toen zeiden ze al: Power corrupts. Aan de ene kant waren er mensen, die zich na het verkrijgen van moderatorrechten als een enorme *** gingen gedragen. Werden heel onredelijk. Aan de andere kant zag je ook, dat er forumleden waren, die zich zonder aanleiding tegen de nieuwe mods keerden, en gingen uitlokken. Als mod doe je je best om redelijk te zijn en eerlijk te blijven. Maar het zijn altijd degenen, die de regels aan hun laars lappen, en dus steeds op hun vingers getikt worden, die reageren als de gebeten hond. Erg jammer. En ja, een mod blijft gewoon een mens. Met lontjes, die soms lang en soms kort zijn. Als een bepaald persoon al heel vaak voor irriraties heeft gezorgd, dan lijkt het soms ook of er buitenproportioneel gereageerd wordt, maar de meelezers hebben niks meegekregen van wat er aan vooraf is gegaan... Al met al... dank voor de inzet, want jullie krijgen er niks voor terug, vaak allen gemopper, en het kost ook tijd. Zonder mods zou het hier een chaos zijn.
beetje jammer dat het beheer dan niet meer reageert op mijn vraag wanneer die nieuwe website er dan komt
We zijn op dit moment druk bezig met de ontwikkeling, maar een daadwerkelijke einddatum is nog niet bekend. Zodra een datum bekend is zullen we dit uitgebreid communiceren op het forum. Beheer Zwangerschapspagina
Is het misschien mogelijk een richtlijn te geven dan? Bijv, binnen een half jaar, over een jaar, etc? Ik denk dat dat al veel duidelijkheid/rust/houvast kan geven voor sommigen.
Nee, helaas kunnen we daar nu geen duidelijkheid over geven. Zodra we het weten zullen we dit op het forum communiceren.