Weet eigenlijk niet op welke ze hebben getest, alles via bloedonderzoek in ieder geval. Zal het eens vragen 11 augustus. Zou ook voorlopig nergens mee stoppen, al is het maar om jezelf rust te geven. Snap dan inderdaad dat je daar dan een keuze in moet maken wel of niet. Maar dacht dat ze ook in NL ICSI deden toch? Maar ik ga ervan uit dat dat niet nodig is en je de 30e een mooie echo hebt!
Ben erg benieuwd, want ik heb bijna nog niemand gevonden die echt op immuunsysteem was getest in Nederland vanwege herhaalde miskramen. Nou, niemand eigenlijk. In NL doen ze ook ICSI, maar niet met eicelactivatie. Bij een partiele mola is een eicel dubbel bevrucht, door 2 spermacellen dus. Dat hoort niet te kunnen gebeuren. Dat kan een fout zijn in het sperma of in de eicel. Er is nu getest bij ons of het aan het zaad ligt, en zo ja, hoe groot het percentage zaadcellen is wat niet goed werkt. Zo'n zaadcel hoort een eicel te kunnen "activeren" als ie binnen zwemt zodat de eicel weet dat hij er is en zichzelf hermetisch afsluit. Als een zaadcel dat niet lukt dan kan er dus nog eentje binnendringen. Samen beschikken ze dan wel over voldoende van het stofje dat de eicel waarschuwt en deze sluit zich. Ze hebben nu in Gent een test gedaan waarbij ze kijken of de zaadcellen over voldoende eicelactiverend vermogen beschikken (ja bent u er nog haha). Het kan zijn dat er niks mis mee is, dan ligt het aan mijn eicellen. Of het ligt wel aan het zaad. Als je dan ICSI gaat doen dan zorgen ze er dus wel voor dat er maar 1 zaadcel in de eicel gaat, want dit gebeurt dan handmatig. Maar die eicel moet dan nog wel geactiveerd worden. Dit kunnen ze alleen in Gent. In Nederland bestaat het niet. Doe je ICSI zonder die activering dan heb je dus kans dat je geen enkele bevruchting hebt. In NL kijken ze dan alsof ze gek zijn, maar in Gent hebben ze daar dus oplossingen voor.
Heeeey ennass ik wordt ook gek!!! Nog een koeine twee weken pff. Ik maak me ook zorgen wie weet is het toch niet goed geweest dat bloedverlies dat ik heb gehad begin juli😁😁😁 Nou nog ff doorbijten😒 xxx
Hier ook Utrogestan. .gebruik dit sinds de terugplaatsing en voelt goed dit te gebruiken dus blijf het gebruiken tot sowieso de 1e echo en daarna zien we wel weer hier doen ze indd geen eicel activatie..hier mag je blij zijn dat ze op dag 5 de vriezer in mogen. Kwaaltjes: gevoelige borsten, moe,zo nu en dan opvliegers, pijn in mn liezen,menstruatie achtige pijntjes, met vlagen misselijk..dat was het wel voor nu haha
Hoeveel gebruik je ervan? Ik 3x200 per dag. Ik raad je aan om het zeker t/m de 12e week te blijven gebruiken. Dat is wat ze in Gent ook aanraden sowieso.
Wat raar eigenlijk dat deze behandeling in nl niet bestaat zeg. Maar hoor heel vaak dat België en Duitsland voorlopen op nl. Ik gebruik ook 3x200 per dag. Geeft mij toch een soort rust in deze onzekere periode
Jeetje meiden als ik jullie verhalen zo lees word ik best verdrietig, ik hoop zo voor jullie op een prachtig mooi wondertje. .... eigenlijk heel oneerlijk verdeeld. ... een dikke Internet knuffel van mij voor jullie
Hier zijn de regels strenger omtrent onderzoek enzo. Ze zien het als experimenteel maar Gent doet het al ruim 10 jaar Dat is lief van je Loontje23! Het leven is helaas ook meestal niet eerlijk. Maar ik denk wel dat iedereen een portie geluk en ook verdriet krijgt in het leven. It is what it is.
Ik lig ondertussen alweer een uur klaar wakker in bed omdat ik naar de wc moest, zucht .. Merken jullie ook dat je extra lekker bent voor muggen? Man... ik zit helemaal onder de beten en heb constant jeuk echt heel irritant!!
Vanaf gisteren begint het bij mij toch ook echt met moe zijn en heb vannacht barslecht geslapen. Gelukkig heb ik weinig last van muggen. Van de week een hor geplaatst voor de achterdeur en ik ben er blij mee. Succes iedereeen en pfoe wat een verhalen! Ik hoop dat het allemaal goed gaat!
Ik ben juist pas 1x gebeten dit jaar en normaal veel vaker! Het enige wat ik kan verzinnen is dat het door de D3 komt die ik slik of B12. Maar gisteren eerste muggenbult dus misschien gaat het nu beginnen
Ik ben weer helemaal bij gelezen... Voorgevoel.. ik dacht eerst een jongen geen idee waarom maar nu ik weer zo misselijk ben denk ik toch een meisje (was bij m'n dochtertje ook zo misselijk) Heb geen voorkeur maar voor m'n dochtertje denk ik wel dat het misschien leuker is om een zusje te krijgen. Maar dat is denk ik ook doordat ik zelf een goede band heb met m'n zus. Kwaaltjes hier dus nog hetzelfde.. moe, misselijk.. misselijkheid word steeds erger. Oww wat haat ik die wcpot.. nu al! Hier zit maar 1 verloskundigepraktijk.. met 3 verloskundige.. ik vond ze leuk de vorige keer.. zullen alleen nooit bij m'n bevalling zijn.. ik heb de vorige keer een geplande keizersnede gehad dus word ik dacht met 36 weken aan t ziekenhuis overgedragen.. Hoop zo dat ik deze keer zelf mag bevallen.. sommige verklaren me misschien voor gek maar ik had het zoo graag zelf willen doen en heb er nog steeds veel moeite mee dat het niet kon bij m'n dochtertje.. Ze lag in stuit, nog een versie geprobeerd maar helaas.
Wat een medische verhalen. Wat heb ik dan een geluk dat ik zonder problemen zwanger ben geraakt. Ik moet hier even afreageren. Ben nu ook echt moe. Dochter vergt ook heel veel energie op dit moment - is niet fit en heeft tandjes die doorkomen - en ben de afgelopen twee dagen dan ook erg vroeg naar bed gegaan, maar veel helpen doet het niet. En dan kom je op je werk, ligt er echt een mega bult aan werk. Kan wel janken, trek het gewoon niet. En mijn manager - die als enige weet dat ik zwanger ben - is nu natuurlijk met vakantie. Ik weet dat ik bij mijn eerste zwangerschap ook in deze tijd precies zo'n moment had, dat het me allemaal gewoon even te veel wordt. Normaal kan ik wat meer werkdruk makkelijk aan, maar door de vermoeidheid en onder invloed van hormonen is het gewoon niet te doen. Grrrrr :x Zo klaagmodus weer even uit en de schouders er onder zetten. Meer dan mijn best kan ik niet doen.
Ik wist niet dat NL zo ver achter liep qua medische dingen! Is eigenlijk wel heel raar dat de buurlanden het dan weer wel doen maar voor NL is het nog experimenteel... Vannacht rond 1 uur wakker geworden met krampen. Was heel even bang dat het mis aan het gaan was, maar het waren alleen mijn darmen. Volgens mij was het allemaal een beetje verstopt en dat vonden ze niet zo leuk denk ik hahaha Kan nu alleen niet wachten om de echo te krijgen. Het lastige is wel dat mijn moeder het weekend voor mijn eerste echo waarschijnlijk haar verjaardag gaat vieren, dus dan moet ik het ook echt proberen stil te houden... Want wij willen het pas vertellen na de echo als alles goed is.
Dankjewel loontje! Het leven is inderdaad soms niet eerlijk maar we gaan ervan uit dat ook wij nu eens ons portie geluk krijgen 😊 Ik gisteren en vandaag best wel moe en begin nu ook eindelijk mn borsten te voelen. Wordt helemaal lek geprikt Door de muggen niet fijn, maar wij wonen ook dicht aan het water.
Jeetje meiden, ik vind het idd ook echt oneerlijk verdeeld zo. Heb echt diep respect hoe jullie hier zo mee omgaan. Jullie komen me over als sterke vrouwen en ik hoop daarom ook met heel mijn hart dat jullie deze wondertjes in jullie armen mogen sluiten. Dikke knuffel meiden. Vos, voor jou ook een dikke knuffel. Soms zit het allemaal niet mee.. Hoop dat je gauw een beetje beter voelt. Pff hier ook nog steeds heel erg moe. Het enigste zinnige wat ik momenteel doe is werken maar verder komt er niet veel uit me. Hang een beetje op de bank, verzorg zoonlief, werk maar thats it. Als iets meer energie heb, dan stuif ik even snel door het huis maar daarna ben ik echt kapot. Ken mezelf zo echt niet.. Maar herken het wel van mijn eerste zwangerschap van zoonlief. Toen had ik het ook zo extreem. Nog anderhalve week werken en dan 3 weken vakantie. Wat kijk ik er naar uit zeg 😊
Hier nog iemand die zich twijfelend aanmeld.. mamalap kent mij inmiddels ook van de nare historie. Als t ons gegund is dit keer krijg ik een kindje op de bday van mn pa of eerder.. zo rond 15, 16 17 maart. 28 juli eerste echo en na ronde clomid na helemaal geen menstruatie meer gehad te hebben na mijn curetage geholpen door de geweldige dr E uit hoofddorp. Ik gebruik nu ook utrogestan 2x 100 mg in de ochtend een dosis en in de middag. Ik heb nul last van kwaaltjes op misschien wat maagzuur na en beetje gespannen borsten, maar dat kan ook de utro zijn. afwachten dus. Meiden allemaal veel succes.