mantelzorg en werk en gezin combineren...

Discussie in 'De lounge' gestart door cowgirl80, 21 jul 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gaos

    Gaos Actief lid

    16 jul 2014
    171
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dit heet de huishoudelijke hulp toelage en hier kun je inderdaad in een groot aantal gemeentes gebruik van maken. Je moet dan alleen wel echt als mantelzorger geregistreerd staan bij een mantelzorgorganisatie. Je betaalt dan zelf ergens tussen de 5 en 10 euro per uur en de gemeente betaalt de rest. Het WMO loket in je gemeente kan vertellen of je in aanmerking komt.
     
  2. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Ja dat klopt, maar via de WMO konden ze maar 2 uur HH krijgen en nu hebben ze zelf 3 uur particulier omdat ze die 2 uur te weinig vonden. Dat was wel al een paar maanden geleden.. misschien dat ze nu wel meer zouden kunnen krijgen. 2 uur is genoeg voor stofzuigen en badkamer wc, maar niet genoeg voor wassen, strijken bed verschonen etc. Ik kijk even aan hoe mijn vader het ziekenhuis uit komt en dan ga ik ze weer eens bellen.

    Dat ik zelf huishoudelijke hulp kan nemen had ik nog niet bedacht! Super idee! Zolang ik kan blijven werken kan ik dat wel zelf betalen hoor, hoef ik niet aan te kloppen bij de gemeente.
     

Deel Deze Pagina