Hoi meiden, Misschien dat iemand het van jullie weet. Wij vertrekken vrijdag met het vliegtuig van AirPort Weeze. Nou staat er op de website van Airport Weeze dat er geen reservering gedaan hoeft te worden voor een parkeerplaats. Echter als ik google, kom ik op een website terecht, genaamd ParkVia, die het wel adviseren, om zeker te zijn van een plaatsje. Weten jullie dit toevallig? Groetjes Carola
Ik heb er geen ervaring mee! Maar het is er echt hartstikke druk nu.. dus ik zou er voor de zekerheid tog eentje reserveren!
Er zijn veel parkeerplaatsen, als je kunt reserveren doen. Je hebt bij de welsche hut ook een AirPort parking die je naar de luchthaven brengt Mss is die goedkoper?
Nee zeker niet nodig! Ik ben net terug en P3 had nog meer dag genoeg vrije plaatsen. Let op: P1 is een stuk duurder. Het is allemaal vrij klein, dus met 5 minuten lopen sta je vanaf P3 in de hal.
Goedkoop parkeren Weeze? Onze pinpassen werden geen van allen (5 verschillende passen en creditcards) bij verschillende betaalautomaten geaccepteerd. uit wanhoop probeerden we een nieuw ticket te pakken (inrij-slagboom), na 3x proberen kwam er een uit en konden we binnen het uur gratis eruit rijden. Niet heel netjes, maar een andere optie midden in de nacht was er niet echt. Het weektarief is 45 euro, geen kapitaal gelukkig.