Paasei-kletsclubje - DEEL 6

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Logan, 4 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elf84

    Elf84 Niet meer actief

    Naa, wat een verstandig besluit! Hoop dat je snel weer helemaal ok bent :)

    Linky, hoe gaat het met jou en de bv? Geef jij nog volledig bv en tot wanneer wil je dit blijven doen? En hoeveel voedingen per dag heb je nu?
     
  2. bakegirl

    bakegirl Bekend lid

    24 feb 2014
    779
    0
    16
    NULL
    NULL
    Okay, hier spring ik ook weer in. Heel druk weekend gehad, nu weer even rust.

    Mandy, joepie weer een jongen voor op de lijst. gefeliciteerd!!

    Liana, sterkte in het zk. Je komt er straks uit als een mama, maar hoop dat alles mee gaat vallen voor je.

    Verder wel een gedeelte terug gelezen, maar beetje een leeghoofd. Sorry
     
  3. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Jee Liana! Ook dat nog en met de eindstreep al in zicht... Hoop dat de pil werkt en het vandaag al wat onder controle is :) heb je een beetje kunnen slapen? Vind je wel een taaie hoor :cool:
     
  4. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Heel verstandig Logan! Gewoon braaf wachten (en hard werken :p)
     
  5. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Tof!!! Gefeliciteerd :)
     
  6. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Gelijk heb je Naa! en met bv is het toch zo dat alles mooi is meegenomen?
     
  7. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    25 jun 2014
    2.873
    0
    36
    NULL
    NULL
    Liana, hoe is het vandaag? Beetje kunnen slapen? En weer een ctg vandaag? Weer een dagje dichterbij het moment dat je je kleintjes in je armen mag nemen!

    Naa, moeilijke maar dappere beslissing van je bv. Lijkt me moeilijk om in zo'n situatie ook aan jezelf te denken, maar je hebt het wel geprobeerd. En alles wat je meisje al binnen heeft gekregen is mooi meegenomen! Enne...verder ben ik niet nieuwsgierig maar heb je nog een fotootje van je geboortekaartje? (wil je niet pushen hoor, vind kaartjes gewoon heel leuk)

    Lianne, gelukkig dat t niet alleen maar gesneden koek was de rondleiding. Besef je al een beetje dat je daar heeeel binnenkort ook ligt?

    Wensje, alles is geloof ik al gezegd over bezoek etc. Kan me voorstellen dat je wilt voorkomen dat je overbeschermend wordt, maar inderdaad je gevoel volgen!

    Missjuul, hoe is het met jou en de kleine? Hoop dat je lekker aan t genieten bent en dat alles goed is!

    Ik ben gisteren beetje aan t spelen geweest met geboortekaartjes maken. Werd alleen maar enthousiaster over de naam als het er dan zo staat. Beetje jammer dat vl alleen maar enthousiaster werd over de andere naam...:x haha...hoop dat we daar uit gaan komen ;).
    Hij is vandaag trouwens jarig, toch een rare dag nu..
     
  8. Cosy

    Cosy Fanatiek lid

    16 aug 2012
    3.398
    2
    38
    Noordbrabant
    Excuses voor alle losse berichten trouwens, ik reageer via de telefoon en das best onhandig :)
    Hier zijn we weer aan de klus :p, al is het de ene keer spontaner dan de andere keer, we doen ons best :). Ml had er zelfs zijn wekker vroeg voor gezet :D zo schattig/ lief.
     
  9. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Wat een ruk nacht was dat zeg. Heel weinig geslapen. Straks nog maar ff maffen. Net is er weer bloed afgenomen, ben benieuwd naar de uitslag. Verder iets van 3x per dag pil voor mn bloeddruk, meerdere keren bloeddruk opmeten en 2x CTG per dag. Als mn bloed nog steeds goed is, zullen ze vast niet ingrijpen. We zien het wel.

    Naa, verstandige beslissing om te stoppen met BV. Niet leuk misschien, maar het geeft wel rust voor jezelf en dat is ook erg belangrijk. Knuffel.

    Sun, ook al bijna 30 weken! :)
    Vl en ik vonden ook allebei een andere naam mooier, maar zijn er uiteindelijk toch uit gekomen.
    Vl ook nog eens jarig, kan me voorstellen dat het een rare dag is. :S
     
  10. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Haha, goed bezig ;)
     
  11. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Paaseieren kletsclubje! ♡

    Zwanger worden
    > Logan - 18 augustus
    > Cosy - 22 augustus
    > Mamayo - geen NOD datum

    Zwanger!
    ♡♡ > Liana84 - 27 augustus 2015 - ♂ they're a Boy & ♀ a Girl!
    ♡ > Erikatje - 7 september 2015 - it's a surprise!
    ♡ > LianneE - 12 oktober 2015 - ♀ it's a Girl!
    ♡ > Sun123 - 15 oktober 2015 - ♀ it's a Girl!
    ♡ > ButterflyNova - 5 november 2015 - ♀ it's a Girl!
    ♡ > Itakepictures - 2 december 2015 - it's a surprise!
    ♡ > Bakegirl - 11 december 2015 - ♀ it's a Girl!
    ♡ > Mandy3 - 22 januari 2016 - ♂
    It's a Boy

    Geboren!
    > Op 9 april 2015: ♡ Q. en D. ♡ 1610 gram & 1730 gram. Zoons van Daantjuh85!
    > Op 13 mei 2015: ♡ ♀ Dochter van XmoonlightX!
    > Op 29 mei 2015: ♡ J.F. 2990 gram. Dochter van Linky!
    > Op 19 juni 2015: ♡ ♀ 2400 gram (36+2). Dochter van Elf84!
    > Op 5 juli 2015: ♡ M. 3360 gram. Dochter van Naa!
    > Op 22 juli 2015: ♡ ♂ 4315 gram. (39+4) Zoon van MissJuul!
    > Op 28 juli 2015: ♡ ♂ Zoon van Wensje88!


    We have 6 boys, 9 girls, 2 surprises & 2 twins!

    * XmoonlightX * Daantjuh85 * Linky * Naa * Liana84 * Erikatje * Sun123 * ButterflyNova * itakepictures * Mandy3 * steunen Moeders voor Moeders

    Afspraken
    > LianneE - controle vk - 5 augustus
    > ButterflyNova - controle vk - 5 augustus
    > Erikatje - controle gyn - 6 augustus
    > Cosy - afspraak huisarts- 12 augustus
    > Bakegirl - controle vk - 18 augustus
    > Elf84 - kinderarts - 18 augustus
    > LianneE - controle vk - 19 augustus
    > Sun123- controle vk thuis - 25 augustus
    > Sun123- liggingsecho - 17 september

    Vlindertjes Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
    Oktober 2014, Linky. (6+0) *Vanishing twin*
    Oktober 2014, ButterflyNova. (6+3)
    Oktober 2014, Liana84. (5+1)

    Lijst aanpassen? Quoten en haakjes weghalen of in kleur je wijziging in je post vermelden. Gebruik 'NODLIJST' in de zoekfunctie om snel de lijst te kunnen terug vinden
     
  12. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Goedemorgen dames!!

    Goede weloverwogen beslissing meis! Je hebt enorm je best gedaan volgens mij. Denk dat dit meer rust zal brengen.

    Tactisch spelen Sun :p Gefeliciteerd btw, ook al is het een beetje raar.

    Meer dan je best kun je niet doen ;) Wel een beetje van genieten hè :p Wij zijn op een gegeven moment ook overgestapt naar de ochtenden, heeft bij ons gewerkt. Ik hoop bij jullie ook!

    Vervelend dat je zo'n ruk nacht hebt gehad meis. Kan me voorstellen dat je ook niet echt lekker slaapt in zo'n zkh. Hopelijk kun je vandaag nog even slapen. Ben benieuwd hoe het vandaag gaat en wat ze verder willen gaan doen.

    MissJuul, hoe is het met jou?


    Gisteren weer ZwangerFit gedaan, moet zeggen dat het leuker is dan dat ik van te voren dacht. Hoop dat ik tot aan mijn zwangerschapsverlof lekker mee kan blijven doen.

    Luiertas is trouwens ook binnen! Helemaal blij mee :D Kan niet wachten om die te vullen haha.
     
  13. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Haha Sun weet je wat het mooie nog is? Je krijgt alleen foto's te zien van de verloskamers. Er is teveel belangstelling en teveel drukte op de verloskamers om een fysieke rondleiding te doen. Maar goed wat ik zag beviel me wel.. en op het eind werd ook de vraag gesteld of het wel eens vol is. dat kwam een enkele keer voor. Maak me er niet te druk over, als het zo is gaan we naar een andere ziekenhuis. Verder was het ook weer leuk mensen kijken :D
    Inmiddels ook het ei gelegd over de box (en dingen als babyfoon) dus ga het allemaal nog bijbestellen bij de Babydump en dan alleen nog wat kleine dingetjes.

    Sun, inderdaad een rare dag zo kan me voorstellen.. hopelijk win je de namenstrijd ;)

    Naa, een wijs besluit ook al is het moeilijk voor je :( gaat het verder goed met jou en de kleine meid?

    Cosy, goed bezig hoor :) hopelijk goed resultaat!!

    Liana, balen van je nacht. Ik hoop dat alles goed blijft gaan! Sterkte nogmaals!!
     
  14. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Lijkt me moeilijk, Logan, aan de ene kant heb je goede hoop, maar aan de andere kant durf je niet te enthousiast te zijn. Ik duim voor je dat het raak is!

    Liana je krijgt het wel te verduren steeds, ik hoop voor je dat de uitslagen van de onderzoeken goed zijn en dat je nog even de kans krijgt om een betere nacht te maken, zodat je iets uitgeruster kunt bevallen..

    Sun ik kan me voorstellen dat het aanvoelt als een vreemde dag zo... Hebben jullie ook iets gepland ter gelegenheid? Lijkt me heel lastig :/
    Die namen komen jullie vast wel uit :)

    Gaat erg goed nu de spruw is overwonnen! Ik geef nog volledig bv, waarvan twee keer in een flesje een drie tot vier keer aan de borst (afhankelijk van hoeveel ze uit de fles heeft gehad). Ik zou het in principe willen blijven geven tot ze volledig op andere voeding over kan. Moet nog zien hoe dat met werk gaat, maar ik heb goede hoop.
    Wil het bij jou nog een beetje lukken?

    Maar het slapen vannacht... Mên! Madam is om één uur, om half drie, om half vijf en om kwart voor zeven wakker geworden. Waar ze last van had weet ik niet, het was niet echt dat ze moest huilen, maar ze mekkerde wel steeds. En half vijf leek ze even in paniek en wilde ze niet dat ik het licht uit deed. (eng gedroomd??) tot ze eindelijk om kwart over vijf weer in slaap viel. Pfff... Eenmalig hopelijk...
     
  15. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Reactie deel II (vanaf telefoon, dus exqueeze me, moest ff terug lezen)

    Naa, goed dat je er zo over hebt nagedacht en nu een knoop hebt doorgehakt. Bv geven die je niet voor je plezier, maar voor de kleine, en als dat met teveel problemen gepaard gaat, dan helaas maar fv, een goede tweede, dat wel.

    Butterfly fijn dat zwangerfit zo leuk is! :)

    Zo dat is wel heel stipt, cosy, de wekker zetten.. ;)
     
  16. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Linky wat fijn dat de bv zo goed gaat :)

    Wel balen van die gebroken nacht, hoop ook dat het eenmalig is!
     
  17. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Lianne kun je de lijst nog aanpassen? Mijn UD is 19 januari:)
     
  18. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Fijn dat het bij jou goed gaat Linky!! hopelijk vannacht wat rustiger inderdaad ;)

    Butterfly, fijn ook dat de Zwanger & Fit leuk is!

    Heb zoals jullie zien de lijst aangepast. Als Erikatje en ITP een jongetje krijgen zijn we trouwens nog redelijk in evenwicht (het is nu 6 vs 9 en dan zou het 8 vs 9 zijn):D Als er nog wat op moet hoor ik het wel!
     
  19. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Lianne, het gaat goed met jullie inkopen :).

    Butterfly, fijn dat het zwanger en fit leuk is! Nu hopen dat je het nog een mooie tijd volhoudt!

    Linky, wow wat een nacht. Dan is mijn gebroken nacht toch een stuk rustiger verlopen. ;)
    Hopelijk was het eenmalig.

    @Hier: bloed liet geen verslechtering zien gelukkig. Zo komt de arts nog visite lopen. Ben benieuwd wat die te melden heeft.
     
  20. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Haha ja.. nog 69 dagen tot mijn UD ;) en de levertijd was dus toch nog 4 weken dus dat komt mooi uit, kan ik fijn aan het begin van m'n verlof alles klaar zetten enzo. heb er helemaal zin in haha! #nesteldrangalarm

    Fijn dat je bloed niet verslechterd is!! ik vind je een bikkel hoor! hoewel de gezondheid van Jip, Janneke en moeder gans (mooi omschreven op facebook ;)) het belangrijkst is ben ik ook stiknieuwsgierig naar ze en de namen :)
     

Deel Deze Pagina