Magnetron schadelijk?

Discussion in 'Zwangerschap' started by Avastar, Jul 24, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Floddertje123

    Floddertje123 Bekend lid

    Jun 12, 2014
    915
    0
    16
    Overijssel
    Ik zou mij er ook niet zo druk over maken. Ik gebruikte de magnetron ook elke dag om mijn brood te ontdooien en ik heb een gezonde baby hoor.

    Straling is toch overal daar ontkom je niet aan.
     
  2. piccolina

    piccolina VIP lid

    Mar 5, 2012
    7,199
    5
    0
    Schadelijk is wat je in magnetron stopt: plastic dus.
    Straling is echt minim. Bovendien straks moet je stereliseren etc.

    Als je over schadelijke denkt, wat echt meer schadelijk is: wifi (kijk bijv. Op Home), babyfoon, laminaat, mdf, radiatorombouw ivm forlmaldehyde vrij komt bij 21+ graden is kankerwekkent.

    Je kan dus beter vermijden wat je kan maar toch alles uit je leven halen moet je op eiland wonen naakt;))
    Ik zou gewoon opletten bij keuze borden/kommen, bewaarbakjes voor bpa, flesje etc (ook als staat bpa free is niet helemaal. Volgens wetgeving mag bpa free opstasn bij 0.05% schadelijke bpa), meubel voor baby van hout geen mfd, geen polypropileen etc in bekleding, verzorgingsproducten zonder sulfieten, parabenen etc. Dus gewoon bewuster kopen maat echt magnetroon heb je gewoon nodig;))
     
  3. holisticdoula

    holisticdoula Nieuw lid

    Jul 25, 2015
    2
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ontzettend slecht! Het beste is om die helemaal nooit meer te gebruiken, ook niet straks voor je kindje.
     
  4. frannie82

    frannie82 VIP lid

    Nov 28, 2010
    10,407
    2
    38
    BPA vrije plastic is prima dat zie je aan een driehoekje met het cijfer 5
     
  5. Linky

    Linky Fanatiek lid

    Jun 12, 2014
    3,487
    172
    63
    Female
    Dit is wel heel oud nieuws, in de tijd dat mijn moeder zwanger was van mij ging deze mythe al rond. Het is allang bewezen dat de straling van de magnetron geen kwaad kan :)
     
  6. Saartje5

    Saartje5 Fanatiek lid

    Jul 21, 2012
    2,289
    0
    0
    Zuid-Holland
    Tja, bij ons valt het wifi signaal in de keuken weg als de magnetron aanstaat. Er komt dus wel degelijk straling vrij en ik ga nooit vlak voor de magnetron staan als hij aan staat.
    Het is trouwens niet zo dat als je water in de magnetron opwarmt, het daarna nog straling afgeeft, het zorgt er alleen voor dat de atomen meer gaan bewegen wat de warmte veroorzaakt.

    Mijn motto is altijd dat ik vermijd wat ik kan vermijden zonder dat het mijn leven danig in de war schopt. Dus ik koop BPA vrij plastic, biologisch waar het kan maar het flesje water voor de melk gaat toch echt even in de magnetron.
     
  7. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Als ik dit allemaal lees, valt t me mee dat ik niet alang de pijp uit ben ;)
     
  8. MI87

    MI87 VIP lid

    Dec 21, 2012
    5,119
    1
    0
    Dit :D
    Moest er even om lachen ;)
     
  9. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    Jun 8, 2011
    3,405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    En ik..
     
  10. Zwanger1

    Zwanger1 Lid

    Apr 25, 2015
    20
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb mijn hele zwangerschap de magnetron dagelijks gebruikt voor het opwarmen van de fles van de oudste en er ligt nu een heel gezond kindje in de wieg hoor. Magnetron schijnt inderdaad schadelijke straling te geven maar zo lang je er niet met je buik tegenaan gaat staan zal het allemaal wel mee vallen!
     
  11. MuscleMe

    MuscleMe Actief lid

    Feb 16, 2013
    192
    3
    18
    NULL
    NULL
    schade hoopt zich op en komt op de lange termijn naar buiten, door bijv. hormoonverstoringen of kanker.
     
  12. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    Haha dit! Ik warm bijna 2x per week me eten op in de magnetron en doe dit al zeker 4 jaar .... nou tot nu toe is er vrij weinig met me aan de hand.....
     
  13. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    Jul 4, 2014
    4,945
    1,033
    113
    Voorschoten
    Ik denk dat ik een handel in aluminium hoedjes begin. Er is een hele grote doelgroep hier ;)
     
  14. Tigra

    Tigra Bekend lid

    Dec 15, 2014
    706
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier gebruiken we gewoon de magnetron. Er is overal al zoveel straling, dat het gebruik van de magnetron niet uitmaakt lijkt me.

    Maar mensen die denken dat stralingen niet gevaarlijk kunnen zijn, zijn behoorlijk naïef!
    We zien niet direct de gevolgen, maar wie zegt dat dit ook geldt voor over een paar jaar of de volgende generatie?
     

Share This Page