Le Grand Dague

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door consider, 10 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    top! wij komen a.s zaterdag :D!
     
  2. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Normaal zijn wij hele makkelijke mensen, zien geen beren op de weg, elk negatief ding kunnen wij onder de tafel stoppen en alsnog een leuke vakantie hebben, wij irriteren ons niet snel aan dingen. Maar dit ging wel erg ver.

    Als ze de negatieve dingen nu probeerden op te lossen ook al is het 1 dag later ... Zou je alweer denken ach ze doen tenminste hun best.....

    Voor een ijsje stonden we letterlijk 30 minuten te wachten terwijl er hooguit drie mensen voor ons stonden, dat vinden wij gewoon slecht

    Het is niet zo dat wij een enorm slechte vakantie gehad hebben, wij zijn van mening dat je je eigen vakantie maakt, dus we hebben zeker plezier gehad en leuke dingen gedaan, maar de dingen eromheen hadden echt veel beter gekund

    Animatie kunnen veel campings wel wat van leren die waren echt top en altijd enthousiast met dat warme weer 40 graden en midden op de dag lekker gek doen en dansen, nee dat was echt top
     
  3. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Wij komen morgen.we zitten nu in hotel bij Orléans, we vonden het niks om 1 keer te rijden maar het viel heel erg mee bij Parijs Wij hebben via vacansoleil geboekt hoe is het weer is het warm of regent het?
     
  4. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.027
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Oke jullie komen vandaag aan!
    Wij hadden ook een overnachting in Orleans.... Vond ik ook wel zo prettig.
    Komende dagen is het iets minder mooi weer.
    Vandaag hele dag bewolkt, morgen iets beter en woensdag komt er regen. Het is s'ochtends en s'avonds best wel fris dus dan even een vestje aan.
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Regen? Bah! Hopelijk vanaf vrijdag weer mooi! ( en voor jullie hoop ik eerder..!)
     
  6. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Nu op de tussen camping bij Mesland.
    Tot morgen !
     
  7. Marcy26

    Marcy26 Bekend lid

    1 nov 2010
    594
    58
    28
    Toevallig parc du val de loire Lydia?
    Zo ja is het een leuke camping?
    Le grand dague vonden wij vorig jaar in ieder geval helemaal geweldig.
    Geniet ze daar!
     
  8. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    He ! Ja daar waren wij indd.. :)
    Zo op het eerste gezicht kei leuk/mooi en schoon :)
    Veel plezier
     
  9. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    We zijn er sinds zaterdag :).
    Mooie camping, schone wc's ( beetje jammer alleen dat er geen wc papier is)
    Gaaf zwembad!
    Minpuntje vind ik wel dat er op t caravannenveld geen eens een waterpunt is maar dat je hiervoor de berg af moet naar het toilet gebouw..
     
  10. moi79

    moi79 Actief lid

    13 jul 2013
    313
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dat heb ik ook opgemerkt in de enquete die ik achteraf kon invullen. Ze kunnen makkelijk in het midden van het veld 1 kraantje maken. Voor het vullen van je jerrycan, voor het vullen van een pannetje/fluitketel, voor even je handen af te spoelen na kip snijden of een luier verschonen.
     
  11. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Wij zijn weer op onze terugreis en hebben een hele leuke vakantie gehad. Eerste week inderdaad niet zo warm maar de temperatuur was prima, vanaf vrijdag werd het pas echt warm pff
    We hebben niet veel gedaan eigenlijk twee kastelen bezocht en twee grotten, sarlat bekeken verder vooral veel in het zwembad.
    We stonden alleen op een veld mensen met oudere kinderen waardoor mijn oudste geen aansluiting had dat was wel jammer
     
  12. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    20 nov 2013
    4.614
    1.155
    113
    mamsie mag je ik je vragen hoe de temperatuur in de avond was? had je een vest of lange broek nodig?
    wij gaan binnenkort, dan weet ik wat ik een beetje mee moet nemen.

    weet je toevallig ook nog waar de kastelen stonden? dat vinden wij ook leuk om te kijken!
     
  13. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.192
    431
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Wij zijn vandaag terugkomen van 11 dagen Le Grand Dague en zaten in een stacaravan.

    Nicole: Castelnaud is wel een aanrader en Le Bournat is ook leuk om heen te gaan. Verder zijn wij nog naar grotten van Villars geweest en Brantome wat men het Venetië van Frankrijk noemt. Verder is Perigueux ook leuk om heen te gaan (ongeveer 15 min rijden vanaf de camping)

    Temperatuur daar vind ik erg wisselend. Ik zou zeker een vestje meenemen voor s'avonds al had ik hem zeker niet iedere avond nodig. Wij hebben een top vakantie gehad:)

    Als je verder nog iets wilt weten.....vraag maar raak:D
     
  14. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Het koelt wel snel af savonds, ik had wel een vestje nodig op sommige avonden dus die zou ik sowieso mee nemen. Ook voor de ochtenden trouwens dan kan het ook best koud zijn. Snachts was het ongeveer 15-20 graden, als het overdag 35 gr is geweest scheelt het best veel

    Wij zijn ook naar castelnaud geweest en naar les milandes, de laatste heeft een roofvogelshow erbij

    Sarlat is ook leuk en mooi, het kan heel druk zijn maar wij waren er op een regenachtige dag

    Wij zijn naar de grotten van rouffignac geweest, je ziet tekeningen van de prehistorie en rijdt er met een treintje door
     
  15. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Wijn hadden nog wel naar een kasteel gewild die in de grotten is gebouwd maar daar zijn wij niet aan toe gekomen. Ik weet niet meer hoor die heet. Die lag in eyziers?? Ik weet niet meer hoe ik het schrijf
     
  16. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    20 nov 2013
    4.614
    1.155
    113
    dankje voor de tips! daar kunnen we zeker wat mee

    nog meer tips die we zeker moeten doen, of juist niet moeten doen?:D

    wij huren er een sta caravan, bij de camping zelf geboekt
    Is het handig om voor zoonlief (bijna 3) de loop fiets mee te nemen zodat hij wat rond kan op de camping?
     
  17. Mamsie2010

    Mamsie2010 Bekend lid

    1 jan 2013
    984
    6
    18
    Noord Brabant
    Ik zou het wel mee nemen wij hadden er ook een bij en daar is veel gebruik van gemaakt vooral de bergen afracen vond mijn zoon erg leuk
     
  18. Momisake

    Momisake Fanatiek lid

    27 jul 2010
    1.641
    173
    63
    Vrouw
    Jacquou Parc vonden wij ontzettend leuk.
    Wij stonden 2 jaar geleden op een camping in Les Eyzies, redelijk in de buurt van Le Grand Dague.

    Wij vonden Gouffre de Padirac (grot) erg mooi. Ligt vlakbij Rocamadour wat ook een prachtig stadje is. Wij gingen eerst naar Forêt des Singes, een parkje met apen die je kan voeren. Daarna liepen wij naar Rocamadour via een slingerend pad (de pelgrimsweg) langs kapelletjes naar beneden waar je dan in het stadje uitkomt. Erg mooi!
    Is alleen wel 1,5 uur rijden vanaf deze camping, maar echt de moeite waard!

    De stad Domme is ook erg mooi.
     
  19. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Hier ook helemaal actief met de loopfiets ! ☺️

    Het speeltuintje waar over gesproken werd en niet gebruikt mocht worden werd hier volop gebruikt trouwens ! ( op t grote veld)

    Kraantje hebben we gevonden trouwens op het caravan veld! Staat helemaal achteraan bij t speeltuintje ongeveer ..

    Verder hier ook castelnoud een aanrader!
     
  20. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Vestje is soms wel nodig ja ☺️
     

Deel Deze Pagina