Hoi dames, Mijn broer en schoonzus gaan volgend jaar trouwen. Nu zoeken ze een trouwlocatie in de omgeving van Breda (in een straal van 40 km ongeveer) Het liefst willen ze buiten trouwen. Maar als het slecht weer is, moet het uiteraard binnen. Daarom zou een mooie binnen en buitenlocatie heel fijn zijn. Het zou leuk zijn als kinderen zich ook een beetje kunnen vermaken, want er zullen een hoop kinderen mee gaan. Hebben jullie leuke ideeen?
- wolfslaar - huis den Deijl - fazanterie - heeren van Oranje - de seterse hoeve - de Peer - princeville - verschillende boswachterijen - la cantina Je kunt bij de gemeente ook een trouwgids/pakket aanvragen daar zijn veel adressen in te vinden. Samen gezellig bij verschillende locaties een drankje gaan doen kan al heel veel schelen om te zien of het kind vriendelijk etc is. Een super dag en voorbereiding alvast!
Wolfslaar heeft binnenkort open dag voor alle geïnteresseerde trouwkoppels las ik toevallig op hun website.. De Peer is met kinderen ook wel heel leuk. Heel andere prijsklasse dan wolfslaar verwacht ik ook heel andere locatie, maar denk met kinderen zeker net zo leuk. ( zit een grote speeltuin bij )
Wij zijn getrouwd op landgoed Ulvenhart. Kostte 50 euro extra om op locatie te trouwen. Alle gasten konden blijven slapen en de kinderen al eerder naar bed. Ik vond het ideaal!