Pipo is wel vaker kort door de bocht in haar reacties 😐 Ts je testen zien er mooi uit, gefeliciteerd met dit wondertje!!
Voor de dames met een vage streep op de action zw-test Gisteren een nog getest met action en vandaag met zwanger&Kids die ik nog had liggen. Ik heb toch maar een afspraak bij de verloskundige gemaakt, het is weer even afwachten. 20 aug hebben we de eerste echo
Vriendin van mij testte met de action test positief 4 dagen voor NOD en ze is nu bijna 12 weken. Ik zie het streepje duidelijk hoor! Voorzichtig gefeliciteerd!
Heel duidelijk, gefeliciteerd, wat bijzonder. Hier ook nooit problemen gehad met de action, bleven witter dan wit als ik niet zwanger was en een mooie streep toen ik inderdaad zwanger was.
Ik heb ook een vraag over deze testen. Vandaag test gedaan maar weet niet of ik me nu een streepje inbeeld of niet.
Hier mijn action testen. De eerste test was 2 dagen voor nod en 12dgn na pdo. Alleen ben nu 10dgn terug gezet bij de eerste echo dus twijfel nu aan de juistheid van de datum van mijn eisprong. Mocht die later zijn was mijn action test dus nog vroeger positief. Moet er wel bij zeggen dat ik zwanger ben/was van een tweeling. (Vruchtje 2 vertoonde bij 6.2wkn nog geen hartslag)
WoW, lijken me hele duidelijke strepen! Gefeliciteerd!! Ps; ik voel precies hetzelfde als jij tijdens de eisprong. Soms zo'n pijn dat lopen gewoon zeer doet.