Hoeveel drink jij?

Discussie in 'De lounge' gestart door Warboel, 8 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Hoeveel glazen/flesjes alcohol drink jij per week ?

  1. Niets

  2. 1-3

  3. 4-6

  4. 7-10

  5. Meer dan bovenstaand

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Hier net zo.
     
  2. Nova1984

    Nova1984 Actief lid

    31 jul 2015
    402
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nu ik zwanger ben drink ik niks,maar anders wisselt het...ik ben een gezelligheidsdrinker,dus als ik een etentje,feestje,terrasdagje heb dan gaat het 1 na het andere wijntje erin. Maar de rest van de week eigenlijk niet.
     
  3. Anoniempje007

    Anoniempje007 Actief lid

    18 mrt 2015
    285
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nu in de vakantie 1-3 glazen per week, maar anders misschien 1 glaasje per 3 weken.
     
  4. stressbal

    stressbal Niet meer actief

    Afhankelijk van of ik de kinderen heb of niet.

    Als ze er niet zijn drink ik wel eens een speciaal biertje of 2. En de ene week is dat 5 dagen en de andere week maar 1 dag.

    Heb ik de kinderen dan drink ik niet.
     
  5. Charlie84

    Charlie84 Fanatiek lid

    8 okt 2013
    1.686
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wij hebben nu vakantie, dan zeker wel 3 glazen per dag. Als het geen vakantie is drink ik op vrijdag en zaterdag, en als ik dan op zondag nog iets in de fles heb drink ik dat nog op. Ik doe dan dus het weekend met 1 fles.
     
  6. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Nu niks met een baby aan de borst.
    Maar voor de zwangerschappen haalden we 6 blikjes bier voor mijn man en ik 1 fles wijn voor het weekend. Soms ging t op, soms niet. Kwam neer op vrij-za-zo 2 glazen pp.

    Na de vorige zwangerschap geen bv gegeven dus na de kraamweken aan de wijn.. Zo dat kwam hard aan haha na 1 slok al tipsy :)
     
  7. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    thuis op de bank misschien eens een flesje radler. Meestal zelfs 0.0 ;)
    Ik drink niet veel. Eens per 2 jaar gemiddeld ga ik over de grens en daar ben ik serieus 3-4 dagen slecht van.
    Op een feestje lust ik wel iets meer dan 1 glaasje of flesje natuurlijk.
    Maar thuis, nee.

    ik vind 5 glazen p.p thuis wanneer de kinderen thuis zijn zelfs een beetje onverantwoord.
    Dus als manlief van plan is meer dan 2 biertjes te drinken dan drink ik niet of hooguit 1 radler. Of ik ga aan de 0.0 (zie dat TS het zo doet, maar dan omgekeerd..prima toch (Y) )
     
  8. Aleeyah

    Aleeyah Fanatiek lid

    23 jul 2015
    1.312
    0
    36
    Ik drink bijna nooit alcohol. Alleen op een feestje ofzo soms. Maar nu ik zwanger wil worden helemaal niks al een aantal maanden.

    Ik heb dan ook geen idee wat 'normaal' is aan glazen wijn op 1 dag haha. Ik denk max. 2 ofzo?
     
  9. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home
    nooit
     
  10. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    #110 Krulpeterselie, 10 aug 2015
    Laatst bewerkt: 10 aug 2015
    Vind 5 wijntjes per avond meerdere malen per week best wel veel. Een krat bier doen we hier een maand mee.
     
  11. RSL

    RSL Fanatiek lid

    16 okt 2008
    2.352
    42
    48
    Overijssel
    hooguit 2x per jaar een glaasje, en dan houd ik het hoog aan haha
     
  12. Merlijn1983

    Merlijn1983 Bekend lid

    4 mrt 2013
    999
    0
    16
    Nu in de zomer een wijntje/biertje bij het eten of in de avond samen met mijn man en in het weekend wel eens wat meer.

    Met een feestje/uitgaan drink ik wel wat meer, maar niet als ik de zorg over de kindjes heb (dan nooit meer dan 2), wil wel normaal kunnen reageren/handelen als er iets met de kindjes zou zijn.
     
  13. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    14 nov 2011
    2.616
    2
    0
    Ik drink nu 2 a 3 keer in de week 1 glaasje. Maar ik geef ook nog bv, dus ik moet terughoudend zijn met alcohol. De afgelopen jaren altijd bezig geweest met zwanger worden, zwanger zijn of bv geven, dus ik drink nu al jaren niet veel.
    Voor we aan kinderen begonnen wel wat meer. Zegge 5-6 keer per week, 1-3 glazen per dag.
    Maar nu dus veel minder.
     
  14. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Wat ik wel bijzonder vindt is dat de vrouwen hier zo heel weinig drinken terwijl ik in mijn omgeving echt wel anders zie.
    Mijn idee is dat er hier of niet gereageerd wordt door drinkers ivm opmerkingen als onverantwoordelijk enz. Of dat vrouwen liegen.
    Want ineens drinkt bijna niemand hier of heeel weinig om mij heen zie ik toch heel anders. En nee ik bevind mij niet in een heel verkeerd milieu ofzo hoor.
     
  15. Emily27

    Emily27 Fanatiek lid

    14 nov 2011
    2.616
    2
    0
    Haha dat viel mij ook al op! Er wordt om mij heen meestal aardig doorgezopen :D. Misschien komt het omdat dit ZP is en dus veel vrouwen zwanger zijn of kortgeleden bevallen? Ik drink nu zelf ook maar weinig...

    Maar als ik over een tijdje ga stoppen met de bv kan dat zomaar weer wat meer worden. Zal niet 5 glazen op een avond worden, want ik ben niet zo van de grote hoeveelheden per keer. Zal eerder frequenter worden, en af en toe 2 glazen ipv max eentje.

    Vind het ook gek dat mensen het hebben over niet drinken met kinderen thuis! Ik heb daar werkelijk waar nog nooit aan gedacht. Nou ben ik ook nooit dronken meer, dus mijn reactievermogen zal heus niet stuk gaan door dat ene glaasje. Bij echte spoed kun je denk ik sowieso beter 112 bellen. En bij wat minder spoed kun je vast wat regelen met buren. Of een van de partners is fris genoeg te krijgen met een espresso ofzo.

    Mijn man drinkt wel dagelijks. Volgens mij maar een keer of 3 per jaar niet. Als hij ziek is alleen :p. Weet niet eens precies hoeveel. Denk 2-3 glazen per avond, en in het weekend wel eens meer. Ligt er ook aan over hoeveel uur verdeeld je dat drinkt en of je er bij eet enzo. Wat betreft reactievermogen enzo in ieder geval.
     
  16. AnneThamar

    AnneThamar Niet meer actief

    Mmh het verschilt hier heel erg. Mijn moeder drinkt ook niet, heb meerdere vriendinnen die niet drinken. Maar mijn oom en tante drinken elke dag 2 glazen wijn/ bier en met feestjes meer.
     
  17. Chocoladekoekje

    Chocoladekoekje VIP lid

    25 mei 2010
    7.799
    43
    48
    Ik moet eerlijk zeggen dat ík dit wel veel vind ja. Maar dat is slechts mijn mening...

    Ik drink zelf heel wisselend. Soms weken niet, soms een glaasje per avond en van het weekend voor mijn doen veel: zaterdagavond 3 glaasjes bij het kampvuur.
     
  18. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Zoiets wilde ik ook net zeggen en ook het niet drinken bij de kinderen herken ik niet, na een paar wijntjes kan ik zoontje ook gewoon nog naar bed brengen. Zeg ik op de eerste alcoholvrije dag sinds drie weken vakantie...en ik tril niet :p
     
  19. Dimisto

    Dimisto Actief lid

    24 sep 2012
    247
    0
    0
    genieten van me meisje
    Groningen
    Ik drink doordeweeks nooit.
    ben namelijk vaak alleen met mn dochter en moet er niet aan denken dat er wat met der gebeurd, en ik heb net 1 glas wijn gehad bvb .. brrrr!

    als ze naar haar vader is, haal ik soms wel een fles wijn in het weekend maar verder niet denk 2 glaasjes per maand? ongeveer?
     
  20. Nooit meer, eigenlijk. Mijn laatste keer alcohol was in november 2013. In 2014 raakte ik zwanger en sinds ons meisje geboren is, zijn we niet meer weg geweest. Thuis drinken, of de kinderen het nu zien of niet, is voor mij toch een no-go. Ook al hoef ik niet te rijden als er iets aan de hand is. Ik weet niet waarom, voelt gewoon fout.

    M'n man drinkt ook nooit, hoewel hij het wel graag lust. Vorige week heeft hij toevallig een keer een biertje gedronken, toen we op vakantie waren. Hier is het iets wat we gewoon niet doen als we thuis zijn en de zorg en verantwoordelijkheid hebben voor onze kinderen. Een glas alcohol drinken betekent niet dat je daar direct niet meer toe in staat bent, maar zoals ik al zei; voor ons voelt het gewoon niet goed.

    15 glazen per week vind ik ook wel echt heel erg veel..
     

Deel Deze Pagina