💙💖 UITGEREKEND MAART 💖💙 1. 2. 3. ♥Aapje7, 2e kindje, 28 jaar. 4. 5. ♥Missaniet, 1e kindje, 29 jaar. 6. ♥Annelaa, 1e kindje, 25 jaar. 7. 8. 9. KlGekko, 2e kindje, 29 jaar. 10. Duplo, 2e kindje, 30 jaar. 11. 12. Fem92, 1e kindje, 23 jaar. 13. ♥Ennas, 1e kindje, 28 jaar. 14. ♥Nic1976, 2e kindje, 38 jaar. 15. ♥Sanne84, 2e kindje, 30 jaar. ♥Nephtys, 1e kindje, 35 jaar. 16. ♥Vos1985, 2e kindje, 30 jaar. 17. ♥Kingsdaughter, 1e kindje, 22 jaar. 18. 19. ♥Kanelly1981, 2e kindje, 34 jaar. 20. ♥Lamee, 2e kindje, 28 jaar. ♥Lelie89, 1e kindje, 26 jaar. 21. LSQ, 2e kindje, 29 jaar. 22. ♥Liz87, 1e kindje, 27 jaar. ♥Lijntje, 2e kindje, 28 jaar. 23. 24. ♥Jezzebel88, 1e kindje, 26 jaar. 25. 26. ♥Nuage, 2e kindje, 33 jaar. 27. Loontje23, 6e kindje, ?? Jaar ♥Melanie90, ?? Kindje, ?? Jaar. 28. ♥Marae, 2e kindje, 24 jaar. 29. ♥Masrya, 2e kindje, 26 jaar. Karlijn, 1e kindje, 25 jaar. 30. 31. 💛Vlindertjes💛 Emsy, Shiva80, Lieke86, Meisje26, Reza2306, Anne020 AFSPRAKEN 12 augustus, Fem92 intake vk, Nepthys volgende afspraak, Missaniet intake vk + termijnecho, Annelaa termijnecho 14 augustus, Duplo termijnecho 17 augustus, Marae intake + echo 18 augustus, Nuage echo + consult 19 augustus, Jezzebel88 vk + termijnecho 20 augustus, Karlijn intake vk, Annelaa controle vk 24 augustus, Sanne84 termijnecho + gyn 25 augustus, LSQ, intake + echo, Liz87 termijnecho + intake, Kanelly1981 termijnecho + intake 26 augustus, Kingsdaughter termijnecho 27 augustus, Lamee intake VK + echo 31 augustus, Lelie89 termijnecho 1 september, Fem92 termijnecho, Vos1985 termijnecho 2 september, Karlijn 1e echo 3 september, Sanne84 combinatietest
Welkom en gefeliciteerd, Aninaja en Melanie! Meiden die een echo hadden vandaag, is alles goed gegaan? Nuage, heel fijn voor je dat je baas zo aardig reageerde! Hahaha Jezzebel, alles met kaas. Ik moet er zelf niet aan denken maar ik krijg dan heel de tijd trek in vettige dingen zoals friet, hamburgers en broodjes kroket. Sanne, 7 buisjes bloed...heb je nog bloed over? Veel plezier met je ouders straks! Er was vandaag een stelletje in de winkel met een jongetje dat Levi heette, ik moest meteen aan jou denken. Vanmiddag schrok ik me een ongeluk. Had ineens bruinverlies en daarna natuurlijk baarmoederkrampen waardoor ik echt dacht dat het misschien mis zou gaan. Maar het bleef gelukkig bij die ene keer en de krampen gingen ook snel weer weg. Pfff was ff niet leuk.
Sanne wat voor soort vragen waren dat dan? Ben ik wel benieuwd naar! Mijn intake gaat een uur duren staat op de site dus zal ook wel veel vragen krijgen. Nog 2 weken pff kan niet wachten!
Nou hier niet goed.. Vrijdag was vruchtje bij het echobureau 7 mm en hartslag 100. Bij de gynaecoloog vandaag ook 7 mm en hartslag 140. En de echo bij de gynaecoloog was inwendig. Zij zegt dat ik me niet druk moet maken en wil mij pas over 3 weken terug zien. Maar dit kan toch niet goed zijn??
De hartslag is prima toch? Je maakt je druk om de meting, dat begrijp ik, maar ze zitten er nog zo makkelijk naast nu. Als je gyn zegt dat het goed is zou ik daar aan vasthouden!
Masrya ik snap dat je schrikt maar ik denk dat je je niet gelijk zorgen hoeft te maken anders zou ik over een week de gyn terug bellen. De hartslag is wel een stuk sterker geworden dat is gunstig. Snap je wel hoor ik zou ook in paniek zijn denk ik. @lelie vette hap ook lekker alleen dan wel graag een kaassouffle hihi Hier eet ik in de avonden voornamelijk sla en met moeite vlees of vis. Avond eten is echt een zware dobber voor mij.
Dankje sanne dat je mij in het lijstje erbij zet. Ik ben trouwens 25 jaar en we gaan voor ons 1e kindje! @masrya ik denk dat jeje niet al te druk moet maken. Zo te zien is de hartslag goed aan het oplopen. En de berekening kan soms echt schelen hoe de ligging is van het kindje. Met een berekening kunnen ze er soms echt wat mm naast zitten. En als je het echt niet vertrouwd zou ik een afspraak maken voor volgende week. Ik heb geprobeerd iedereen zn verhaal een beetje te lezen maar er zijn zoveel leden van deze club haha. Lastig om te weten wie wie is enz. Ik ga t proberen allemaal te lezen enz. Haha
Avondeten gaat bij mij ook niet echt goed er in. Heb er echt geen trek in. Chips en chocola daarintegen gaan er altijd goed in hahaha Vooral witte chocola met crunch.. mmmm!
Ophouden hoor haha ik mag nu helemaal geen suiker meer eten. Dus voor mij geen chocola, koekjes of wat dan ook. Mag niet eens meloen ofzo *huil* en ook geen sausjes of pastasaus of pindasaus of lekkere marinade... En ik heb overal trek in haha maar het is voor een goed doel!! Wat ik gelukkig wel eindeloos kan eten is kaas
Oh zo balen ... ik heb diabetes en heb metformine die tot nu toe nog alles onder controle houd ... maar waarschijnlijk moet ik later in de toekomst wel over op insuline ... helemaaaaal geen zin in!
Hoi meiden, Ik ben in shock.. Zal het proberen uit te leggen, maar ben echt heel erg in de war, dus kan nogal warrig overkomen. Zoals jullie weten kreeg 17 juli bloedverlies, stolsels en kramp. 20 jullie verloor ik een propje en wist dat het fout zat. Daarna nog een dag kramp en bloedverlies gehad. Heb de gyn telefonisch gesproken en de afspraak afgezegd. Hoe ik haar uitgelegd had hoe het propje eruit zag wist zij ook te vertellen dat het helaas in een miskraam was geëindigd. Zwangerschapstest dag later gedaan en het streepje was haast niet meer zichtbaar. Vanaf afgelopen 3 dagen steeds een vreemde buikpijn en heel erg misselijk. Dacht zeker te weten dat ik een buikgriepje had. Vandaag was ik op mijn werk en het werd zwart voor mijn ogen en viel flauw. Mijn man heeft mij toen opgehaald en bracht me in paniek naar de eerste hulp. Daar aangekomen vertelde hij dat we 20 juli een miskraam hadden en hij bijna begon te denken dat ik daar wat aan over had gehouden. De gyn werkt erbij gehaald en vertelde dat er nog misschien wat weefsel zat en toch een echo wilde maken. En daarop zagen we een mooi kloppend hartje!! Ik was waarschijnlijk zwanger van een tweeling waar 1 vruchtje van is weggevloeid. Ik kan het niet geloven, heb vorig weekend nog lekker aan de wijn gezeten en ben nu heel erg bang dat het daardoor alsnog misgaat. Ben nu 8.3 weken. Ben helemaal de weg kwijt. Ben zo onwijs verdrietig geweest na de miskraam en durf nu gewoon niet blij te zijn.
Shiva heftig berhaal meid en ti's moeilijk rustig te blijven ik weet er alles van... Als t jou gerust stelt maak elke week een echo betaal er voor desnoods (doe ik ook). Maar probeer rustig te blijven voor je kindje ondanks dit trauma ... Knuffels
Dolblij hoeft ook niet he... Durf en ben ik ook niet. Wel blij maar niet dolblij.. Leven van echo naar echo.. Maar u can do this!
Jeetje shiva wat een verhaal!! dan staat je wereld even helemaal op de kop. Maar wat geweldig aan de andere kant. Dat wijntje zal vast geen schade opleveren hoor. Mijn moeder heeft de gehele zwangerschap wijn gedronken en ik heb nergens last van. Ik ben vanavond voor de termijn echo geweest en hebben heerlijk genoten van onze kleine duikelaar. Zo zat ie nog rechtop en hup een koprol en bleef ie op de kop liggen. Ben niet 3 maart, maar 6 maart uitgerekend. voor de lijst. Ik van 3 naar 6 maart Hartje hebben we ook gehoord. Ml kreeg het ineens heel benauwd..... hij vergat adem te halen hahahahaha de schat zat zo ingespannen te kijken.
Fijn hoor de kloppende hartjes, Shiva kan me voorstellen dat je je raar en verward voelt op het moment. Maar een paar wijntjes kan mijn inziens geen kwaad, er zijm vrouwen die de hele zwangerschap niet weten dat ze het zijn en die krijgen ook een gezond kind. Maar kan me indenken dat je nu even niet meer helder kan denken. Avondeten staat me hier sinds een paar dagen ook zwaar tegen! Paar happen en bleghhhh.. Klaar mee dan. Echter krijg ik s avonds weer honger en zit nu aan de toastjes met brie ach ja als dit het enige is kan ik hier wel mee leven tijdelijk..het is voor een goed doel!
Woow wat een verhaal Shiva!! Ik snap helemaal dat je in shock ben. Eerst denk je dat je zwanger bent dan denk je dat je het kwijt bent en dan opeens een kloppend hartje. Je gaat in een gigantische molen zeg! Gun jezelf even flink de tijd en ga lekker samen met je partner er een dagje tussenuit. Even samen praten en ontspannen. En zo snel mogelijk weer een echo! Knuffel