Zwanger na lang traject ivf/icsi

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door m676, 27 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Ik heb veel sproeten en moedervlekken. Dat zijn er wel meer geworden en ook wat donkerder. Niet echt mooi maar als het goed is trekt dat na de bevalling weer bij.
    Ik heb ook last van het hete weer en ik vind het vandaag erg benauwd. Maar na gisteren een vrije dag en regelmatig even liggen zijn mijn voeten eindelijk weer een beetje normaal. Ik Hou behoorlijk wat vocht vast. Ook als het minder warm is. Het enige wat echt helpt is rust.
     
  2. zuuske

    zuuske Fanatiek lid

    9 okt 2010
    1.317
    0
    36
    Tilburg
    Ik heb ook van die gevoelloze vingers door het vocht en schoenen kan ik al weken niet meer aan. Ik prop mezelf nog net in mn slippers. Vocht gaat ook s'nachts niet meer weg ondanks het omhoog liggen met de voeten. Voeten omhoog overdag is weer niet fijn voor de bekken dus een beetje afwisselen dan maar. Gisteren wel lekker even bij de pedicure geweest. Gewoon even de voetjes en nagels netjes laten maken, kan er zelf met geen mogelijkheid meer bij. En af en toe een voetbadje om de doorbloeding te stimuleren is ook wel lekker.
     
  3. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Fijn zuuske, even een verwenmoment! Wel lastig dat het vocht snachts niet wegtrekt, had ik van de week ook een paar nachten. Nu is dat weer over bij mij maar met airco gaat dat ook makkelijker.

    Ben heel blij dat alles klaar is thuis, zeker omdat ik nu alweer in het ziekenhuis lig. Ik had zo gedacht dat het goed ging en stabiel zou blijven! Helaas toch weer een bloeding laat zaterdagavond. Of ja het was net zondag... kon het niet direct geloven toen ik het zag, had ook mijn ziekenhuistas opgeruimd met de.bedoeling om deze pas na volgende week weer in te pakken zodat het met 37 weken klaar staat.
    Kindje deed het prima, sloeg zelfs het licht uit tijdens de echo! Je zag het armpje komen en boks! Toen was het scherm zwart!
    Bloeden werd snel minder (vorige keren ook een hele golf en daarna minder) maar is pas na 12 uur gestopt.
    Vanmorgen was de ctg ook niet zo goed, kindje sliep veel en op de rechterzij dipte de hartslag. Linkerzij ging goed maar toen begon ie te zwemmen. Dus nog even hier blijven...
    Vandaag ook de lactatiekundige gesproken en strals naar de anesthesist want het gaat toch een keizersnede worden. Hopelijk gepland met 39 weken en anders met spoed eerder. Wel heel fijn dat nu alles besproken wordt en geregeld wordt, scheelt heel veel zorgen bij mij.

    Dames hoe is het verder met jullie??
     
  4. zuuske

    zuuske Fanatiek lid

    9 okt 2010
    1.317
    0
    36
    Tilburg
    Nou Lelie, je krijgt het wel telkens voor je kiezen. Maar wel goed dat ze je zo goed in de gaten houden ook al is in het ziekenhuis liggen natuurlijk niet leuk.
     
  5. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Goh Lelie, wat een vervelende omslag ineens! Echt een achtbaan jouw zwangerschap! Fijn dat ze je steeds goed in de gaten houden en ik kan me voorstellen dat ze nu toch hoe dan ook een keizersnede gaan doen, geen onnodige risico's! Ik hoop voor je dat je dan netjes de 39 weken mag uitzitten, dikke knuffel!
     
  6. m676

    m676 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.381
    0
    36
    Lelie, jee, idd een achtbaan waar je steeds in zit. Ik sluit me helemaal bij pien aan.

    Hier een gek gevoel; als t kindje niet zelf was gedraaid hadden ze ingeleid en was ze er vorige week al geweest. begin nu dus wel ongeduldig te worden. Al wil ik uiteraard zelf ook het liefst dat ze zichzelf aandient.
    Ik had alles klaar voor het geval ik moest blijven; wasmanden leeg, bed verschoond, huis aan kant etc.
    Al met al niks te klagen dus, maar toch moest ik het even van me af 'zeuren'. 😁
     
  7. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Och Lelie, wat vervelend weer. Ging net zo goed :(
    Knuffel
     
  8. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Ze heeft zich dus ook net als die van mij toen nog zelf gedraaid zo te lezen;)
     
  9. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Het is inderdaad geen standaard zwangerschap!
    Ben nu al zover (34 weken) gekomen, de laatste weken lukt me vast ook wel.
    M676 inderdaad een gek gevoel!
    Hou je nu ook alles heel goed bij zodat het huis aan kant is zodra ze zich aandient?

    'Zeuren' en 'klagen' mag best hoor!

    Pien hoe gaat het met jou en jullie mannetje?
     
  10. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Vandaag weer controle. Alles gaat eigenlijk voorbeeldig. Bloeddruk 110/60 en krachtige hartslag. Baby al best ver ingedaald maar nog niet helemaal vast.
    Harde buiken zijn toegenomen, zeker op werk maar in rust zijn ze zo goed als weg. Is niks geks.
    Het gaat dus eigenlijk allemaal goed.
     
  11. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Wat fijn saskia! Heb je ook last van de harde buiken of valt dat mee? Ik heb ze sinds vannacht maar zowel ik en het kindje hebben er geen last van.
     
  12. m676

    m676 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.381
    0
    36
    One, ja gelukkig wel idd.

    Saskia, fijn dat t goed gaat. Tot hoe lang werk je door?

    Hier ook veel harde buiken toen ik nog werkte, daarna bijna niet meer, maar nu wel weer zo aan t eind.
     
  13. Saskia1984

    Saskia1984 VIP lid

    19 nov 2008
    9.472
    422
    83
    Ik werk nog 1,5 week. En ik werk 3 dagen per week... nog 5 te gaan :D
    Echt last valt wel mee. Als het er veel zijn dan gaat het wel erg trekken en gespannen aanvoelen op een gegeven moment.
     
  14. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Sommige mensen hebben altijd pech...
    Groei-echo gisteravond was niet heel geweldig. Kindje ligt nog steeds in stuit maar lag ook zo niet gunstig om goed te kunnen meten. De echoscopiste zag wel dat het kindje wat kleiner was dan gemiddeld. Toch maar een doppler onderzoek gedaan, was gelukkig prima. Ze heeft nog met de gyn overlegd of ctg nodig was gezien de recente opname maar dat hoefde niet.
    Vandaag gewone controle bij de gyn, zij gaf aan dat de buik prima aanvoelde en de grootte van de baarmoeder past ook bij de termijn. Mij man en ik zijn beide niet groot en/of dik dus zij maakte zich hier geen echte zorgen over. Maar voor de zekerheid, omdat ik toch diverse malen bloedingen heb gehad, krijg ik nu 2x per week ctg, 1x per week echo + controle gyn en 1x per 2 weken doppler. Just in case! Juist omdat alles niet standaard verloopt bij mij wil ze me graag deze geruststelling geven.
    Heel fijn want echt zorgeloos is het niet zo...
     
  15. m676

    m676 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.381
    0
    36
    Uiteraard fijn dat ze je zo goed monitoren, maar een zorgeloze zwangerschap is het zeker niet! Sterkte Lelie!

    Lekker aftellen Saskia!
     
  16. zuuske

    zuuske Fanatiek lid

    9 okt 2010
    1.317
    0
    36
    Tilburg
    Nou Saskia, dat zit er bijna op dan! Fijn dat het goed gaat.

    Lelie, hier juist andersom, dat de baby zo groot is. Maar ze zeggen dat ze rond die termijn ook zo'n 20% ernaast kunnen zitten. En met een klein baby'tje hoeft niks mis te zijn toch?

    m676 jij zit bijna op je 40 weken! Spannend! Houd je het nog vol?

    Zelf had ik me de laatste weken van mijn zwangerschap anders voorgesteld. Heus wel rekening gehouden met dat het zwaar zou zijn en dat ik minder kan. Maar de beperking en pijn die mijn bekken veroorzaken...dat weerhoudt me ervan om nog te kunnen genieten van mn wiebelkont. Ik roep dagelijks meerdere keren dat ik het liefste wil dat ze er nú uitkomt. Ik ben doodmoe, kan geen 10 meter meer lopen en heb staand, liggend, zittend pijn. Ik weet dat ik er even doorheen moet want er valt toch niks aan te veranderen nu, maar zwaar is het wel zeg. Heb afgelopen dagen al een paar keer flink alles van me afgejankt. En ik vraag me dan steeds af of ik me aanstel, wat ik me bijna niet kan voorstellen want ik heb best een hoge pijngrens. Maar ik ben inmiddels zo uitgeput dat ik bang ben de bevalling niet eens meer goed aan te kunnen.
    Dus als nog een keer iemand me zegt te genieten van de laatste "rustige" week(jes) dan ga ik gillen ;)
     
  17. Lelie137

    Lelie137 Fanatiek lid

    9 jun 2012
    1.576
    209
    63
    Limburg
    Jij bent er helemaal klaar voor zuuske! Hou je het nog een paar dagen vol denk je? Kan me goed voorstellen dat je er klaar mee bent, het moe zijn, niks (of ja weinig) kunnen doen.
    Genieten van de loodjes daar stel ik me de eerste weken van het verlof bij voor tot je de klachten krijgt waardoor je beperkt wordt.

    Een vriendin van me kon tot het einde nog beat veel doen, is de dag van de bevalling zelfs nog gaan high tea-en! 😨 Daar kan ik me dus niks bij voorstellen...

    Ons kleintje heeft gisteren in een andere houding gelegen, vandaag weer terug in stuit. Blijkbaar ligt dat lekkerder!
     
  18. fitty

    fitty Bekend lid

    9 jun 2014
    913
    0
    0
    Lelie; bijna op de 35 weken nu, fijn dat ze jullie zo goed in de gaten houden, dat is toch een extra geruststelling.
    Wij hebben hetzelfde als Zuuske; ook een grote baby, maar de vrouw die de echo maken zei; het zijn maar statistieken, gemiddelden.. niemand is gemiddeld, dus babys ook niet :) :D
    Zuuske bij jou is het echt de laatste loodjes he ? Hier ook hoor, ik tel de dagen af :) volgende week maandag is het zover :) Iets meer als een week.
    Saskia bijna van de zwangerschapsverlof kunnen gaan genieten is ook fijn. Zijn er wat dingen die je wilt gaan doen in de eerste week bijv dat je vrij bent ? dingen die nog zijn blijven liggen?
    Wij hebben afgelopen week een heel fijn gesprek gehad in het ziekenhuis soort voorbereiding op de keizersnede. Ik krijg een gentle sectio en daar hebben we nu alle uitleg over gekregen ook over de ruggeprik ect. Mijn vriend mag overal bij blijven dat is wel heel fijn. En ook qua eigen kraamkamer en alle luxe prima geregeld. Ik krijg zelfs een lactatiekundige op bezoek om te helpen met de borstvoeding. Al deze uitleg en extra's wat ziekenhuis zelf aanbied/ het meedenken geeft toch wel een heel fijn gevoel :)
     
  19. m676

    m676 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.381
    0
    36
    Lelie, ook een eigenwijsje! Je ziet maar, zelfs met 38 wk kan t nog zelf draaien..

    Fijn fitty, dat je weet wat je te wachten staat.
    Nog eventjes en het is zover!

    Ook voor jou zuuske.
    Kan me helemaal indenken dat je er klaar mee bent! Die bekkeninstabiliteit is echt naar. Ik heb het maar een beetje gelukkig en kan nog bijna alles wat ik wil, als ik tussendoor ff rust. Fietsen ed gaat nog prima.
    Toch ben ik er ook langzaam klaar mee hoor!

    Wrsch gaan we de laatste week in; als t niet vanzelf komt dan toch ingeleid. Baby moet niet te groot worden ivm vorige bevalling. Ze meten iedere x, maar daar kunnen we niet veel van op aan.
     
  20. Fisher

    Fisher Bekend lid

    18 mei 2013
    598
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het word hier spannend dames! Komt steeds dichterbij he!?
    Zuuske zo balen dat je er helemaal klaar mee bent, kan me voorstellen dat het echt geen pretje is als je lichamelijk zo last hebt.

    Vorige week hebben we de eerste verlofweek doorgebracht op een camping en vanaf nu thuis dus ben benieuwd of ik de tijd een beetje kan doden, ben aardig klaar met alles. Hier ook regelmatige ongesteldheidskrampen maar ja het zet natuurlijk niet door, erg benieuwd wanneer ze zich gaat melden...
     

Deel Deze Pagina