Wat super fijn dat het zo goed gaat! Veel plezier met shoppen zaterdag! Hopelijk kan je nu echt gaan genieten.
Jeetje zeg dat is nog is goed nieuws!!! Geeft mij stiekem ook een klein beetje hoop! Lekker genieten en helemaal los met shoppen!! Have fun!!!
Dankjulliewel, we kunnen steeds wat meer genieten! Ze kunnen pas na de 20 weken echo en uiteindelijk geboorte zeggen dat die echt niets heeft. Maar zal gelukkig allemaal niet heel ernstig meer zijn.
Zal wel een last van jullie zijn afgevallen. Mijn zoontje heeft een klein gaatje in z'n hart. Is gezien op echo toen hij 6 weken was. Als hij 3 is moet hij nog een keer een echo om te kijken of t gesloten is. Verder heeft hij er geen last van.
Fijn meis, dat de meest voorkomende afwijkingen zijn uitgesloten. Maar laat je wel goed voorlichten alsjeblieft want op de echo's en zelfs na de geboorte kunnen ze niet alles zien. Zie ook mijn posts in het andere topic. Duim voor jullie dat het idd allemaal meevalt! 🙏🏼🙏🏼
Vandaag hebben we een uitgebreide 20 weken echo gehad in het LUMC. Alles zag er helemaal goed uit en ze hebben helemaal niks kunnen vinden. Hij is flink en lijkt op papa want die is heel groot dus we moeten nog wel een groei echo maar dat kan gewoon weer bij de verloskundige en ik hoef ook niet meer in het LUMC te bevallen! We kunnen het bijna niet geloven. Enigste wat het nog zou kunnen zijn is een gaatje in zijn hartje maar dat kunnen ze pas bij de geboorte controleren. Verder hebben we nu dezelfde kans al iedereen dat die nog iets zou kunnen hebben. Maar ernstig zal het niet meer kunnen worden! Alles zit op de goede plek en heeft de goede maat. We kunnen eindelijk goed gaan genieten en hoeven ons geen zorgen meer te maken Bijgaand een foto met ze duim omhoog
He wat fijn zeg! Wat moet dat fijn zijn zo'n goede echo na al dat slechte nieuws in het begin. Ik vind het nog steeds vreemd dat er toendertijd al over zwangerschapsbeindiging is gesproken door de medici. Echt vreemd en naar dat ze mensen dan al zo bang maken, terwijl er ook niks aan de hand kan zijn. Geniet van je zwangerschap.
Meis ik ben zo blij voor jullie! Lekker gaan genieten van die laatste weken!! Hoop dat mijn verhaal ook zo zal eindigen! Heel veel liefs xx