Spannend en jammer helma. Als je de boel wil stimuleren en op gang brengen, kan je ook je borsten en tepels masseren en proberen wat te kolven. Ik moest vooraf afkolven met de gynaecoloog overleggen of het mocht en kon omdat het weeën kan opwekken. Hij vond het prima en kwam gelijk met wetenschappelijk artikel aanzetten over positieve punten van vooraf aan bevalling kolven, maar ook de contra indicaties /valkuilen. Bij dreigende vroeggeboorte is het natuurlijk niet handig. Ben trouwens blij dat ik die kolf en massage techniek heb toegepast. Zelfs nu na de stuwing heb ik elke keer meer dan 100 ml melk. productie loopt geweldig, ondanks de keizersnede. Sarah lijkt nu aardig op te knappen. Veel gerichter wakker, reageert fantastisch op pappa en mamma. Volgt ons met der ogen. Bij verdriet en aanraking van ons gelijk rustig. Ook het kangoeroen werpt zijn vruchten af. We gaan sonde voeding traject starten, zodat wij dit thuis mogen doen zodat Sarah eerder naar huis kan. Wanneer ze van de monitor af mag. Hier nog ff prachtige foto van tijdens badderen
Een geboortekaartje is in principe wel een soort uitnodiging bij ons.. Dus als je dr niet langs wil niks sturen. Hier rommelt het al dagen.... maar ach, bij dochterlief duurde het nog tot 41 weken dus ik hoop niks meer. . Heb me er maar aan overgegeven dat het vanzelf komt, dat wekenlang gerommel erbij hoort en dat alles.maar op standje slak gaat hier in huis.... Mopperen en me irriteren aan van alles maakt het niet echt leuk terwijl ik wel heel erg geniet van het gewiebel van onze baby!! En dat ook zeker heel erg ga missen, dr zo dichtbij me hebben....
Hele mooie foto! Leuk dat je ons zo op de hoogte houd. Hier eindelijk goed geslapen ! Ik was zo blij dat ik een dansje maakte tijdens het foute uur van q-music. Hoppa, meteen knoertharde buik! ��
Wat een schatje is het toch Jolien.. Hoop dat ze snel mee naar huis mag..Dan begint het echte genieten! Ik mag me ook aansluiten bij de dames met voorwerk haha.. Gisteravond op bed best regelmatige krampen in mn onderbuik.. Menstruatiepijn alleen iets erger.. De weeën bij mn zoon voelden ook zo alleen dan paar tandjes meer hihi.. Ben benieuwd.. Zal wel niks betekenen maar hoop dat het iig iets doet
WoW wat een plaatje jolien Fijn dat het goed gaat met d'r ! Jeahhhh vandaag 37 weken zwanger !!! Dus ze mag komen ! Hihi ben benieuwd als ze op dr broer lijkt blijft ze mooi nog bijna 5 weken zitten
Hoe gaat het vandaag Helma? Weer onrustig? Nog lekker kunnen slapen? Wat een hoop meiden met voorwerk al zeg! Ik weet niet goed hoe ik het moet interpreteren hoor, maar hier wel steken onderin, af en toe een wee in mn rug, buikpijn onderin, veeeel harde buiken.. Maar ja, hoort ook gewoon allemaal bij de laatste weken dus maak me er niet al te druk om. Agenda nog volgepland en ga gewoon nog van alles doen. (Plus.. als ik de gedachte en hoop heb dat het eerder komt dan duurt 3 weken echt nog heeeeel lang ) Wat een prachtfoto weer Jolien. En fijn te horen dat het allemaal wat positiever wordt!
Jolien: wat kijkt ze helder uit haar ogen! Monifique: Alles rustiger dan gisteren. Nog wel wat harde buiken die soms beetje pijn doen, maar hoort er idd bij de laatste loodjes. Heb redelijk geslapen.
Hier nog helemaal niets. Heeeeeel af en toe wat harde buiken s nachts. Ze is wel aan het draaien, mn buik golft alle kanten op door het spartelen of ik heb een dikke bult vanwege billetjes. Hmmm. Ik kan niet kiezen. Zoveel die al flink voorwerk hebben, de meeste lopen dicht bij elkaar... maar iemand die nog niet echt iets merkt kan morgen ineens bevallen.
Ik durf mijn geld op niemand te zetten, het is zo onvoorspelbaar.... Maar begint nou wel spannend te worden. De baby's zullen elkaar straks snel opvolgen!
Spannend idd wie er als volgende gaat bevallen ! Ben wel echt benieuwd naar alle kindjes, namen en verhalen Hier nog geen voorweeen ofzo. Wel vaker wat harde buiken. Maar verder helemaal niks. Ga gewoon uit van rond de 40 weken net als bij mijn zoontje ( 40 + 1)
Wat een schatje Jolien, ik hoop dat jullie haar snel mee naar huis mogen nemen dat scheelt toch een hoop stress en dan kunnen jullie heerlijk genieten. Hier rommelt het nog steeds aardig door, ik hoop niet dat dit nog tot week 40 of 42 duurt. Benieuwd wie de volgende in de rij is.