Iedereen van harte gefeliciteerd.. Bij ons is het helaas mis gegaan. Ik ben bevallen van een stille baby met 40 weken 😞👼🏻
Dat meen je niet, wat afschuwelijk! Gecondoleerd meis, echt geen woorden voor. Weten ze de oorzaak? Wil je er meer over kwijt? Heel veel sterkte!!!
Bloesempje: het is hier gezellig druk, mason heeft zijn stem ontdekt en dat hij geluidjes kan maken.😄 Hoe is het verder met jou?
Wat leuk van Mason! Gaat snel dan, al die nieuwe ontdekkingen enz. Wij genieten volop van N., heerlijk! De gebroken nachten vind ik iets minder, maar goed, hoort erbij! De tegenstellingen van dezelfde periode met B. kunnen haast niet groter, hij werd rond deze tijd (3 wkn oud) met heftige epileptische aanvallen midden in de nacht met gillende sirenes vanuit ons zkh naar het wkz gebracht waar hij in een soort coma is gebracht en we meerdere keren van de artsen te horen kregen dat ze hem weinig tot geen kans gaven. Ik kan me nu niet voorstellen hoe we dat toen volhielden, maar op dat moment heb je geen keus en zit je in een achtbaan die niet lijkt te stoppen. Gelukkig deze keer dus volledig anders, wat ook op mijn herstel van invloed is natuurlijk. Bij B. was ik direct op de been omdat dat niet anders kon, nu was ik ook vrij snel op de been, maar nu gewoon omdat ik vrijwel nergens last van heb. Mn conditie is ver te zoeken, maar verder voel ik me top!
We weten niet hoe het is gebeurd. Ze gaan onderzoek doen maar vaak is er geen oorzaak zeiden ze. Ik had de baby de hele dag niet gevoeld toen heb ik meteen gebeld. De verloskundige kon ook geen leven bevestigen. Toen met spoed naar het ziekenhuis geweest daar zagen we via echo dat het hartje was gestopt 😞 In 1 dag is mijn leven veranderd in een hel.
Oh Bella! Ongelofelijk... Zo plots stopt je wereld dan met draaien. Ik weet niet goed wat ik moet zeggen behalve je heel veel sterkte te wensen!
wat vreselijk Bella, woorden schieten nu tekort. ik wil je heel veel sterkte en kracht toewensen in deze vreselijke tijd!!
Bella.. Hier schieten woorden ook te kort... Heel veel sterkte de komende tijd en verder.. hebben jullie wel goede steun om jullie heen? Mega Mega knuffel! !!! Jeetje... echt een nachtmerrie :'(
Ik weet echt niet wat ik moet zeggen want niets zal helpen om de pijn de verlichten.... Ik wil je heel veel sterkte toewensen ... Wat zal een verschrikkelijke tijd zijn voor jullie... Gecondoleerd voor jou en je man...
Ik dank jullie voor de lieve berichtjes. Het is zo hard en oneerlijk. Ik heb zo goed mijn best gedaan om er alles aan te doen om een goede moeder te zijn voor hem. Ik heb met alles extra opgelet. Zijn kamertje was van a tot z helemaal in orde 😞 Iedereen heeft nu een baby in de wieg behalve wij. Het is nu zo stil en niks is meer leuk 😞
O meis, ik snap je zo goed, al zijn onze situaties zo verschillend... Het is afschuwelijk en zo oneerlijk! Ik moet steeds aan je denken, vind het zo verschrikkelijk! Wanneer ben je bevallen? Hebben jullie je zoontje wel thuis gehad? Begraven/gecremeerd? Kunnen jullie er samen over praten?
Bloesempje: Zondag de 16de ben ik bevallen. Hij heeft een dagje bij ons gelegen in het ziekenhuis. Ik wou hem niet mee naar huis nemen omdat afscheid nemen dan erg zou zijn. Hij is begraven 😞 Ik kan er met mijn man goed over praten. We vragen ons ook af hoe dit is gebeurd en waarom dit bij ons is gebeurd. Het zijn vragen waar we geen antwoord op hebben. Hij heeft het 9 maanden lang zo goed gedaan in mijn buik. Zijn uitgerekende dag is hij gestopt met ademen 😞 We hebben een album met daarin fotos van hem, van mijn zwangerschap en alle echo fotos. Zijn kleertjes die hij die dag aan had en zijn knuffeldoek bewaar ik allemaal in een doos. We hebben voet en handafdrukjes van hem gemaakt 😞 Hij was zo lief en knap niemand zal zijn plaats ooit in kunnen nemen. Kon ik mijn leven maar inruilen voor zijn leven😢