Ik vind het altijd bijzonder om te lezen hoe iedereen maar vind hoe anderen op bepaalde situaties moet reageren. Dat de één na het spuiten van hormonen er niet anders uit zag, betekend niet dat dit bij anderen dan ook maar het geval moet zijn. Dat de ander er open over kan praten en niet het gevoel heeft dat er een taboe op ligt, houdt niet in dat een heel ander persoon dit wel zo ervaart. Wij kunnen niet invullen voor een ander hoe deze zich moet voelen, we kunnen ook niet bepalen hoe een ander zijn lichaam op behandelingen reageert. En we kunnen ook niet bepalen wat iemand wil blootgeven of het wel of niet ondergaan van plastische chirurgie. Ook niet voor BN-ers.
Maar dat ze een bekend persoon is betekend toch niet dat het allemaal maar normaal is. En ja, dit raakt mij extra omdat mijn verhaal er op lijkt maar ook als dat niet zo was had ik het belachelijk gevonden. Ik snap werkelijk niet dat je zulke reacties goed kunt praten.
Tsja als iedereen gewoon hun mening over een ander voor zichzelf houdt.. Mjah sommige mensen willen nou eenmaal graag hun mening aan iedereen laten weten. Over alles.
Ik praat het ook niet goed, ik denk dat je me gewoon niet goed begrijpt. Wat mij betreft worden roddel-rubrieken compleet afgeschaft. Ik vind het nutteloos, stom en onnodig pijnlijk voor de mensen waar het om gaat. Maar helaas heb ik het niet voor het zeggen en zal er altijd worden geroddeld, zeker over bekende Nederlanders. En dat is heel pijnlijk. In álle gevallen. En nu hebben ze het flink mis gehad, maar ik denk niet dat ze hun excuses aan zullen gaan bieden, want het zijn en blijven roddels en ze hebben ook nooit gezegd dat het de waarheid was.... Snap je wat ik bedoel?? Het is helaas de realiteit waar we in leven. Is dat leuk? Is dat ethisch? In mijn ogen niet. Maar helaas zo lang er mensen blijven die van dit soort roddels smullen, zullen er ook mensen blijven die ze (voor geld!) de wereld inslingeren... En in mijn ogen zijn dus de mensen die deze roddelbladen kopen eigenlijk de schuldigen.... Als er geen mensen waren die dit soort lelijkheden willen lezen, dan zouden er ook geen mensen zijn die het zouden schrijven.
Ik wil alleen zeggen dat ik het een hele mooie aflevering vond, en veel respect heb voor Yolanthe en Wesley dat ze zich zo opengesteld hebben. Het verhaal over de ingrepen, hoe ze erachter kwam dat ze zwanger was, hoe ze naar het ziekenhuis gingen... Het is leuk te zien dat die 2 mensen behalve BN-er ook gewoon mensen zijn van vlees en bloed met gevoel, en een privé leven. Ik hoop dat er bij diverse media bronnen eens wat ogen open zijn gegaan dat je niet te snel moet speculeren / oordelen. En dat moet dat maar oké gevonden worden omdat Yolanthe een BN-er is? Nee, een beetje rekening houden met elkaar en elkaar zn gevoelens, daar zou de wereld een stuk mooier van worden. Yolanthe is naast BNer, ook maar gewoon mens.
Nou, dat lijken me mooie afsluitende woorden van deze discussie. En aangezien het topic 'Linda's zomerweek' heet...Tjitske Reidinga...ik vond haar zo leuk in de aflevering van gisteren...
Ik vond tjitske zich dus idioot aanwezig gedragen, leek wel of ze gedronken had maar blijkbaar heb ik het helemaal mis.... fascinerend hoe verschillend mensen over kunnen komen zeg.
O ja? Nou ja, ik had zelf ook een wijntje op ( vakantie ), dus misschien was dat 't. Ik kon wel om d'r lachen...
Ik vond het heel leuk om te zien dat Tjitske als kind al precies zo deed en praatte als ze nu doet Maar ik moet zeggen dat ik haar zelf niet zo grappig vind, ligt er te dik bovenop. Ali heb ik echt weer om gelachen met z'n verhalen zoals over die auto en de fiets met het roze slotje. Vanavond vind ik het tot nu toe wat saai met de minister. Ik vind de lachmomenten en de interactie tussen de twee gasten altijd leuk en dat is nu nog niet echt aan de orde geweest.
Heerlijk figuur! Mijn vader kan ook zo reageren, lekker direct. Geen dom gel*l en een héle sterke eigen mening. Die ballerina mevrouw vind ik een beetje mweh. Snap niet zo goed waarom zij daar zit 😬
+1! Soms denk ik weleens dat ik een man had moeten zijn met mijn keiharde mening af en toe whaha Ben ook helemaal fan van Louis. Geweldige (sport)man met het hart op de goede plaats en zo heerlijk direct: love it!
Ja! Vond 'm ook gewoon heerlijk recht door zee, geen poespas, gewoon wie hij is. Heerlijk. En behoorlijk wat meegemaakt zo te horen en dan zo volwassen ermee omgaan, respect hoor.
Dat van die spreekkoren kan ik me nog goed herinneren. De clubs , de media deden niets.. kan me sindsdien de houding van Louis van Gaal best voorstellen. Daarbij mag ik hem wel, ik hou van direct
Ik heb gister alleen het begin gezien, aangezien ik al half sliep op de bank Maar van wat ik heb gezien was het weer typisch van Gaal. Ik vond wel dat de hele houding en manier van interviewen van Linda veranderde. Ze probeerde wel door hem heen te kletsen, maar dat lukte niet. Het leek wel alsof ze moeite had met zijn standvastige manier van praten en doen. Het interview verliep niet echt lekker. Merkten jullie dat ook? Werd ze wel een beetje losser daarna? De vrouw heb ik niet aan het woord gezien, ben vrij vroeg mijn bed in gedoken. Kijk het straks nog wel even
Jan Jaap van der Wal vertelt dat hij al jaren probeert vader te worden, maar niet weet of het ooit lukt en dat het vruchtbaarheidsprobleem bij hem ligt. Dat het moeilijk is. Even later als Bridget aan het woord is zegt ze dat zij nog wel een kind zou willen " maar niet weer zwanger wil zijn want dat is maar ellende" Zegt ze tegen Jan Jaap: " Ja daar heb jij dan tenminste geen last van." Vervolgens later in het interview over ouder worden. " ja dan ga je in de overgang en dan ben je natuurlijk in de natuur al helemaal niks meer waard! Dan kun je je niet eens voortplanten!" :x