Eind juni + juli + begin augustus 2015 mama's

Discussion in 'De mama's' started by 4dogs82, Aug 18, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Ik zat in de kraamweek al weer op de fiets :D

    Mam1991, als je twijfelt gewoon de vk bellen en overleggen.

    Kroelen, welkom!
    Bijzondere bevalling geweest dus haha.
    Gelukkig is alles goed gekomen.
    Mooi bescheiden buikje had je!


    Vannacht weer goede nacht.
    geslapen van 23.00 - 06.30 :D
     
  2. monique7

    monique7 Actief lid

    Aug 7, 2012
    226
    9
    18
    Heerlijk beeb! Hier vannacht van 10 tot 4 was ik al heel blij mee!

    Welkom kroelen.

    Jenn wat een mooi kereltje!

    Hier ook zo'n 14 kilo kwijt. In zwangerschap op zich niet veel aangekomen, maar wel voor zwangerschap al behoorlijk aangekomen van het hormonen spuiten..
     
  3. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Nou seks kan hier nog wel even duren,
    Anticonceptie ga ik niet meer gebruiken,doe het veel beter zonder hormonen (reumatische klachten) ,condoom is een onding, partner zou zich laten, helpen helaas nog steeds geen afspraak staan :( en eerder doe ik niks.
    Oké vloei nog wat wondvocht, maar ik mis het toch wel na 2 maanden.
    Wil gewoon weer intiem zijn, na al het gezeik rondom de familie en exen , zijn we wat afstandelijker geworden, ze hebben het flink verpest :(
    Ex in het algemeen die van hem, heks is het en ik word er stapel dol van, geheid ook dat dat mijn hormonen nog zijn, maar ben het zat dat ze hier de lakens uit deelt ;)

    Schoonouders waren hier vorig weekend, in mijn hoofd kan ik ze nog steeds wurgen, verder walg ik van het schijnheilige gedoe rondom R,och zo trots... op fb doen of er niks aan de hand is,
    Hadden we het op een gegeven moment over opvoeding van de grotere , en vl en ik staan daar niet helemaal gelijk in als het om zijn kind gaat dan...
    Zegt moeder dat dat wel iets is waardoor je uit elkaar groeit... het eerste wat ik dacht was en wat jullie 9 maand lang hebben gedaan niet zeker :x
    Onze relatie heeft er een flinke klap van gekregen :(


    Dus ja ik verlang wel weer naar ons...
    Want er is op dit moment niks meer van over.
     
  4. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    Ik was ook gelijk al actief met fietsen en lopen.... Verder heb ik al vanaf week 4 weer sex vind t wel spannend de eerste keer vooral met al die hechtingen maar t ging goed! En miss raar wat ik wel heb is dat mijn tampons (ja ook weer ongesteld sinds paar dagen) overdwars schuift komt t nog wel goed daar beneden vraag ik me af!!

    Mijn mopje is de 8 weken alweer voorbij en vandaag d'r eerste prikjes gehad! Nou zo hard als toen heeft ze niet eerder gehuild t arme ding!! Tijd vliegt wel hoor ! Ze mag ni naar de 150 ml voeding en dan 5 per dag want ze is lang en smal en ze mag wel wat aankomen ( weegt 3780 en is 53 cm) heeft denk ik bouw van papa lang en smal dus mag naar 5 voedingen per dag!! Wat een heerlijkheid en slapen ook lang en veel en merk aan haar dat ze wel heel erg behoefte heeft aan vaste rituelen en als ik haar te laat in bed leg ze minder goed in slaap komt en zit zichzelf dan in de weg! Dus zodra ik tekenen zie van vermoeidheid leg ik r wakker in bed en dat gaat prima!!
     
  5. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    wat een rot situatie mrt die exen en schoonouders! Bah miss ff op kleine richten en samen wel weer eens iets leuks ondernemen! Wij gaan af en toe samen filmpje kijken telefoons uit kind uit ( geintje) en het gezellig maken tijd voor elkaar! Want ook hier merk ik dat we wel een andere relatie hebben gekregen en dat vind ik soms ook lastig dus moeten we ook echt aan werken want anders gaat t niet goed!!
     
  6. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Heeft Sun last van de prikjes, Seurebeure?
    Wat goed dat ze al 150cc mag hebben.
    Hier krijgt ze soms amper 110cc weg.
     
  7. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    We kwamen thuis niets aan de hand heerlijk geslapen! Na een uur gillen!! Niet beetje als een malle met tranen niets hielp om te troosten helemaal over de rooie!! Nou ik vriend naar kV gestuurd voor zetpil deze gaven ze niet mee! Moest via dokter ( DUS TIP ZORG DAT JE ZE IN HUIS HEBT ALS JE PECH HEBT ZOALS IK) nou deze er in gedrukt en gelukkig wilde ze eindelijk een slok uit de fles en werd ze stil! Door t huilen echt een over vermoeid kindje over gehouden die zit te jengelen en alleen bij mama wil liggen ( wat natuurlijk mag , jammer dat ze niet in draagzak mag ivm koorts ) t arme ding heeft rode oogjes van t huilen en is zo moe zo sneu!!!
    Ga d'r zo in bad doen en dan lekker met r in bed liggen en vanaaf nog een zetpil er in en hopen dat ze zonder mama kan slapen anders krijg ik een lange nacht!!

    Ik moet r meer geven omdat ze wat dikker mag nou de fles van 16 uur is niet leeg gegaan natuurlijk dus miss straks wel we zullen zien! Maar 5 flessen klinkt best aangenaam!!

    Hopen dat jullie kindjes geen last hebben van de prikjes want dat doet al zeer in je moederhart in die kleine beentjes volgende maand mag ze weer :(
     
  8. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Ahh wat sneu seurbeure.
    Liv zit ook in een sprongetje heel hangerig en kan zo zielig huilen kan daar niet zo goed tegen haha lekker veel knuffelen!

    Wij zijn gisteren wat intiem geweest maar niet het gedaan maar verloor nu wel een klein beetje bloed dus weet niet zo goed of het verstandig is om sex te hebben.

    Net liv in dr blote kontje in de box gelegd dat vind ze heerlijk genieten hè die kleine humpies :)
     
  9. MamaSophia

    MamaSophia Actief lid

    Apr 18, 2015
    225
    0
    0
    Utrecht
    Awh Seurebeure! Ik hoop dat het snel wat beter gaat met Sun.

    Liesje, echt? Maar heb je nooit gehad dat ze de box heeft ondergescheten? :p

    Wij zijn een aantal dagen geleden ook weer intiem geweest. Het was behoorlijk pijnlijk dus hielden we al snel op. Best raar aangezien ik een keizersnede heb gehad. Ik denk dat ik nog even een week of twee wacht.

    Rosalinde heeft trouwens spruw :( ik voel me zo stom dat ik er nu pas achterkomen. Want ze loopt er al eventjes mee volgensmij. Ik dacht al dat er iets niet goed was maar iedereen bleef maar zeggen dat het gewoon melk was. Vandaag toch koppig naar de huisarts en ik kon toen pas zien hoe uitgebreid het was. Het zit in haar wangen, tong, gehemelte, zelfs op haar tandvlees. :( nu een kuurtje voor gekregen dus ik hoop dat het snel beter gaat. Ik ga echt meer naar mijn eigen gevoel luisteren.

    Morgenochtend voor het eerst naar het consultatiebureau. Ben benieuwd hoeveel ze gegroeid is afgelopen maand :)
     
  10. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Ahh sneu. .

    nee nog niks onder gepoept maar dat zal vast nog wel gebeuren haha volgens mn moeder vond ik dat als baby ook fijn.
     
  11. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    T gaat wat beter maar god wat is ze moe heb r uiteindelijk even op d'r buik gelegd bij mij in bed en daar is ze als een blok in slaap gevallen! Niet echt een fijn gevoel bij maar ze slaapt zo lekker dat ik r maar lekker laat liggen tot de laatste fles die gaan we lekker verhogen en een zet pil er in en dan leggen we haar gewoon op haar rug tussen ons in op voedings kussen want willen d'r lekker bij ons houden!! Morgen weer lekker inbakeren wat zal mijn kind weer lekker slapen!! En mama ook!!

    Ik hoef sun nergens in d'r blote kont te leggen want ze poept of plast me als het kan helemaal vol net een jongen!! :) laatst snachts met duffe hoofd luier er niet voor , mijn hele bed incl mijzelf volgescheten en snachts is dat zooooo niet leuk!! Nou zij vind dat echt wel grappig!!! Blij als mijn blije rustige meisje teug is want we hadden best ff stress en oneenigheid er door en ook dat is niet goed voor je relatie!!!
     
  12. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    Ohja nu op dr buik kan ze nog harder winden! De ene na de andere vliegt me om de oren!! Nou je zult t maar kwijt zijn! Lig hier alleen in bed enorm om d'r te lachen! En dat na zon rottige stresserige dag!!!
     
  13. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Ovh arme kleine, ja die prikken kan ik me nog wel herinneren...
    Hopelijk heeft R er minder last van.

    Vandaag een gezellig dagje dacht ik.
    Mijn ouders waren er.
    Gaat opeens de deurbel?
    Schoonzus met aanhang onaangekondigd voor de deur ;) was niet zo vriendelijk heb gezegd dat ik het fijn vind als ze eerst ff bellen, denk dat het vrij bot mijn strot uit kwam want ze wilde wel weer weggaan :D
    Dacht kom nou maar binnen want anders daar weer gezeik om.

    En tja dat intieme is hier echt niks meer hoor, zelfs het lief tegen elkaar aan liggen op bed zit er niet meer bij.

    Focus is bij mij idd op de kleine.
    Hij ligt nu zowaar op zijn eigen bedje te slapen ipv in mijn armen, geschikte avond geweest als vl niet naar zijn hobby moest vanavond...

    Ach ja, ga laatste fles maar eens klaarmaken , en hem het geven zodat we daarna lekker kunnen slapen :)
     
  14. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Arme Sun! Rot prikjes :(
    Hopelijk heb je toch een goede nacht gehad...

    Kimberly, ik zou t zelfde zeggen, ik hou er niet van als mensen zomaar langskomen.

    Hier knuffelen we nog wel veel en mn man wil graag, maar ik durf nog niet :( denk dat het ook nog wel even gaat duren, voorkant was bij mij aan "flarden gescheurd" :$ (ze zei 3 hechtingen, maar daarvoor was ze verdacht lang bezig) vraag me niet hoe, want ik wist niet dat het aan de voorkant ook kon, pijnlijk was en is het wel... beide kanten naast mn clitoris, dus ik moet er nog even niet aan denken dat daar iets mee gebeurd :) hij wacht nog maar mooi :)
     
  15. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Ai dat lijkt me pijnlijk 4dogs bij mij zijn ze ook ruim een half uur bezig geweest met hechten, je ziet echt een knip vorm zitten.

    Weet knuffelen nog wel veel even een momentje samen als de kleine slaapt ook wel fijn:)
    Wanneer gaan jullie zwemmen? Liv is gek op douchen en in bad gaan maar op Internet staat overal wat anders, volgende week maar aan cb vragen zal ze heerlijk vinden in het warm water bad.

    vannacht heeft ze vanaf half 3 liggen spoken dat wordt veel koffie vandaag. .
     
  16. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Wat sneu Seurebeure!
    Hopelijk heeft ze goed geslapen vannacht.
    Zetpillen heb ik in huis!
    Had ik bij de apotheek gehaald.

    4dogs, ik was ook zo uitgescheurd. Aan 1 kant.
    Vraag me nog steeds af hoe dat mogelijk is!
    Maar ik heb 4 hechtingen gehad.
    Sex ging/gaat overigens prima. Totaal geen pijn gehad.

    Liesje, ik wacht nog paar weken met zwemmen.
    Vind der nog te klein. 8 oktober moeten we weer naar de kinderarts en dan gaan we overleggen of ze groot genoeg is om te zwemmen.


    Vandaag is ze 2 maanden oud!! 🎉🎉
    Gisteren rolde ze buik naar rug :D
    En ze slaapt al 6 nachten helemaal door.
     
  17. Mikjez

    Mikjez Bekend lid

    Mar 22, 2011
    651
    0
    0
    ZH, Nedeland
    Gefeliciteerd Beeb :)

    Hier steeds 1 nachtvoeding, ook wel goed te doen :)

    Hechten doen ze sowieso altijd wel lang over volgens mij, ook al zijn het maar een paar hechtingen. Ik ben juist naar achter beetje uitgescheurd, maar heb er geen last meer van.

    Vraagje: hoe lang is jullie kleine achter elkaar wakker? Noud is, als hij echt wakker wordt, zeker 2 tot 3 uur achter elkaar wakker. Hij is vrolijk en rustig en lief, tot volgende voeding en dan valt hij in slaap. Enige wat hem eerder in slaap brengt, is rijden met de auto haha.
     
  18. MamaSophia

    MamaSophia Actief lid

    Apr 18, 2015
    225
    0
    0
    Utrecht
    Net terug van het consultatiebureau. Rosa is nu 55 cm en 4,8 kilo. :)

    Mikjez, Rosalinde is ook meestal 2 a 3 uur wakker. Maar soms ook maar een half uurtje. Verschilt een beetje per dag. Als het goed is, is een uur normaal voor 1 maand
     
  19. Flengeltje

    Flengeltje Actief lid

    Nov 26, 2013
    466
    0
    16
    NULL
    NULL
    Arme sun!!:(

    Hier durf ik nog niet intiem te zijn.. Maar heb ook nog niet durven kijken :p doen jullie dat allemaal?
    Ik had maar 1 hechting opzij, maar zijn bijna uur bezig geweest doordat er ook hechtingen naar binnen moesten.. ('Een paar') wateroplosbaar amahoela, ik voel ze nog steeds wel eens zitten.
    We proberen wel vaak te knuffelen, even 10 min eerder naar bed bijvoorbeeld.

    Bah Kimberley wat naar dat ze onaangekondigd voor je deur stonden.. Is gelijk het bezoek krijgen minder leuk lijkt me.

    Mikjez, hier is Mason smiddags ook uren wakker. Overdag meer wel dan niet in ieder geval. Soms doet hij een hazeslaapje in de schommelstoel of op schoot vlak na het voeden, maar in de box en wipper is hij altijd wakker.
    Ik moet dan wel erbij zeggen dat hij van 12 tot 12 in bed ligt.

    WaT fijn al die goed groeiende en goed vooruitgaande baby's.:D

    Ik heb soms een beetje het idee dat Mason heel ander gedrag vertoont dan andere baby's van zijn leeftijd.. Hij rolt bijvoorbeeld nu van rug naar buik (of nouja rug naar zij en van zij naar buik) en dit hoort hij nog lang niet te kunnen? Schaterlachen, echt al spelen..
    Ben echt wel trots erom, maar moet ik hier melding van maken? Of gewoon denken ieder kind gaat op zijn eigen tempo?
    Of doe ik zelf iets verkeerd?
    Maakt me toch wat onzeker
     
  20. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Ik voel nog draad zitten dus zijn nog niet opgelost, ik ben geknipt dus het zit meer achter en bij mn bil en binnen in ook wat, ik heb echt wel weer zin in intiem zijn maar omdat er nu weer wondjes zitten durf ik niet zo goed.. lijkt wel alsof een paar hechtingen te snel zijn opgelost en het een open wondje is geworden.
     

Share This Page