Hoi allemaal, Volgende week donderdag zou mijn menstruatie wel of niet beginnen. .. Nu is dit afgelopen maandag begonnen en gister was het zo goed als over ( ik ben al zeker 3 jaar niet aan de pil od en altijd regelmatig ongesteld ook na de geboorte van onze zoon 1.5 jaar terug. Ik heb gister middag een action zwangerschap test gedaan, negatief. Snap dr werkelijk niks van. Het klopt niet. 1.5 week te vroeg. . Veeeeeel korter dan normaal ( anders duurt het echt wel 5 tot 7 dagen) en veel minder heftig. .. Ben een beetje in de war en wat kan ik nu volgende week verwachten. Mn nod een menstruatie. .Pff. .. 😦👋 (Sorry als het hier niet goed gepost is wist even niet waar ik anders heen moest😳
Vreemd verhaal zeg. Ik snap dat je hier onzeker van wordt. Maar volgens mij kun je bij een regelmatige cyclus best een keer een uitschieter hebben. Ik denk dat je lichaam even van slag was....en als je het echt niet vertrouwd..zou ik een kv testje proberen..
Ja het is erg verwarrend. Ga dr inderdaad maar vanuit dat het even een uitschieter was. Hopelijk was het iets eenmaligs.
Hmm, zeker raar. Anders een weekje na je test weer opnieuw even testen? Bij mij was het ook erg laat pas positief. Succes!
Negatief nest gehad mn lichaam zal wel gewoon ff gek gedaan hebben. Benieuwd hoe mn ciclus nu zal zijn...