Ik ben zoooooo jaloers!! Ik hou van bliksem en onweer Ik zit nu in Istanbul. Het is hier bloedheet Heb trouwens ooit bliksem vanuit het vliegtuig gezien. Dat was zoooo vet!
Hier in ede net wat onweer gehad, nu even wat minder en dan straks nog een possje best heftig als ik weeronline moet geloven. Ik wilde net gaan slapen, maar toen riep mn dochter en 2tellen later mn zoon. Nu zitten we maar beneden tekenfilm te kijken. Alleen yoshua ligt te slapen, maar die laat ik liggen tenzij hij zelf wakker wordt. Ik hoop zo dat het afbuigt en dat het langs ons gaat, vind dit zo eng.
Het begint hier in het westen aan de kust wat te rommelen. Het mag aan me voorbij gaan hoor. Bij de laatste keer onweer ben ik bang geworden. Een enorme knal...zoa k staat ik die nog nooit gehoord had en de stoppen waren Door. Brrrr. Mn buurman dacht dat er een vliegtuig neer was gestort naast ons. Niet normaal!! Nu ben ik echt een beetje bang geworden. ..
Hier in Haarlem is het nog heerlijk weer gelukkig voor de party gangers op mysteryland ! Zo nog even kijken naar het vuurwerk 😊
Ik woon in Hoorn (NH) Net klaar met werken. Zit nu nog heerlijk buiten. Nog niks dus Als ik op buienradar kijk, spookt het hier en daar al behoorlijk
Ik snap ook niet dat er mensen zijn die dit gaaf vinden....sorry hoor maar het is en blijft levensgevaarlijk!
Och och och, overdrijven is ook een vak hoor! Zolang je niet besluit om te gaan paaldansen in een bliksemafleider, zit het best wel snor.
Volgens mij zijn de buien erg plaatselijk, want hier ook in de buurt van Breda, maar heeft een uurtje geleden al flink geonweerd, geregend en gehageld.. Inmiddels droog en geen donder meer, maar nog steeds héél véél flitsen (wel wat verder weg, maar zie ze nog zeker elke 5 seconden)
😂😂😂 wat een heerlijke vergelijking 😂😂😂 Ik vind onweer best spannend, maar als ik zoals nu heerlijk warm in m'n bedje lig, met m'n kleine meisje in de wiegje vlakbij vind ik het heerlijk!
Zolang ik veilig binnen zit en de stroom eraf is van de wasmachine en droger vind ik het wel heel mooi! Maar nu heb ik ook nog nooit wat engs meegemaakt persoonlijk. Pasgeleden wel bij een park bij ons in de buurt die 2 meisjes die onder een boom gingen schuilen voor het onweer en toen getroffen zijn.
Hier in Elburg gld nog redelijk rustig. Wel wat flitsen al en heel in de verte wat gerommel. Ikzelf ben er vrij angstig voor, maar vl is hobby bliksemfotograaf en ik geloof dat we nu eindelijk wel flink wat zouden krijgen vannacht. Hij grijpt er de afgelopen keren elke keer naast dus ondanks m'n angst hoop ik dan maar dat het voor hem een succesvol nachtje word Gelukkig blijft ie wel lekker thuis en binnen vandaag, omdat de intensiteit nogal hoog zal zijn en hij mij ook niet in de stress wil hebben (zie banner ) dus hij staat met camera en statief op zolder vanuit het zolderraam te fotograferen hahaha. Ik ben benieuwd wat ons te wachten staat, maar zal een onrustig nachtje worden voor me denk ik..
Hier lijkt het pas midden in de nacht slechter te worden...en helaas ook rond dat de kinderen naar school moeten. Ik zal dus maar vast de regenjassen klaarleggen.
Hier in Roosendaal gaan we net de dans ontspringen denk ik. Buienradar geeft wel wat regen aan maar het rode gebied gaat net noordelijk langs ons. Het regent nu wel en ik hoor in de verte wat gedonder.
Hier (grens gelderl/zh) gaat het al een uur flink tekeer. We zitten echt precies in de buienlijn. Wel net onder het rode gedeelte (aldus buienradar) maar er zijn een paar flinke klappen geweest. Meiden slapen zoals gewoonlijk overal doorheen, ik heb wel alle ramen dicht gedaan. Scheelt ook in het geluid.
Hier verwacht buienradar het begin van de nacht pas. Wel de rode lijn waar we in zitten. Had het helemaal niet meegekregen tot ik het hier las.
Hier in Flevoland wat gerommel en geflits. Maar nog droog. Heb net voor alle zekerheid de glijbaan, zandbak en watertafel in de schuur gezet. Mag van mij wel komen. Ik slaap beter als het regent
hier regent het en onweert het sinds half 10.. zit tussen rotterdam en dordrecht in en gaat behoorlijk te keer en als het goed is blijft het hier tot de ochtend doorgaan aldus buienradar
In omgeving enkhuizen flits het wat ver weg maar verder geen vuiltje aan de lucht tot nu toe en nog een heerlijke temperatuur. Van mij mag het rustig blijven vannacht