Hallo meiden, Zouden jullie naar mijn test willen kijken, ik zit nu op 9 dpo en heb vanmorgen deze test gedaan. Veel te vroeg natuurlijk maar kon me zelf niet meer bedwingen Ik dacht iets vaags te zien maar met die nieuwe testen van het kruidvat lees ik zoveel over voorgedrukte streepje. Ik heb met stift een lijntje gezet waar ik het tweede streepje ziet.
Stond dit er wel binnen 5 min?? Ik zie namelijk een zelfde soort streep (ook qua kleur) nog verder naar rechts staan. Omdat het resultaat al flink is opgedroogd vind ik het lastig beoordelen zo.
Zie wel een streepje maar ook een meer naar rechts. heb je de foto binnen de afleestijd genomen? Vind het stripje wat ' vlekkerig'.
Vind het persoonlijk een vlekkerige test, zie twee streepjes helemaal rechts en waar jij markeerd 😕
Bedankt voor jullie reacties. D foto is later genomen maar zag wel al iets in afleestijd. De test lijkt inderdaad vlekkerig en denk dan ook dat ik hem als negatief moet zien. Vanochtend een testje gedaan en die zag er zo uit. Nu mijn geduld bewaren en pas vrijdag weer testen