Dit topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/babynamen/589918-elsa.html Gaat het liedje verder in mijn hoofd: *klop klop klop-klop klop klop* "Do you want to build a snowman?"
'Mama wie is die man s'nachts in de gang..' Je vader schatje, die zelfde man die op zondag het vlees snijd.
Hardlopen, welke kinderwagen? Uhm, ik neem aan dat je dat met je benen moet doen, sjeesen op wielen is valsspelen
Jezelf financieel voor de gek houden tralalalala - loopt door de pc hoofd straat met manolo blanics, Gucci tas, te grote Prada zonnebril, op weg naar mijn favo kreeften restaurant, waarna ik nog even naar de spa ga, voor een nieuwe mossel-Botox-zonne energie- anti rimpel behandeling.
Een kennis van mij heeft het in Peru gegeten en hij vond het niet lekker. Maar cavia kan prima gegeten worden.
"Rontgenfoto's voet en nu blij ik zwanger te zijn!" Ik weet niet, maar bij mij groeien ze in mijn buik, maargoed, dat kan een uitzondering zijn natuurlijk.
Haha, ik snapte de ongerustheid wel Ik mocht geen röntgenfoto van mijn knie maken toen ik niet met zekerheid kon zeggen of ik zwanger was. Staan ook tig waarschuwingen in die wachtruimte
Ik mis het zo af en toe... Ja, ook ik vind het storend dat er soms een verkeerd lidwoord wordt gebruikt.
Nee, zo bedoel ik het niet. .meer in de trant van: ik heb een foto van mn voet laten maken en daaruit bleek dat ik zwanger was.