zijn t me vliezen of ...

Discussion in 'Zwangerschap' started by Cilla24, Aug 29, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    Oct 13, 2013
    674
    133
    43

    Och dit is mijn 4e en ben ook nog wel eens onzeker hoor.
    Ik kon toen ook geen vruchtwater opvangen, maar met een wattenstaafje konden ze een test doen, deze was bij mij heel licht positief, maar werd dus wel als gebroken beschouwd. Dus wel bellen hoor als je twijfelt;)
     
  2. podiki25

    podiki25 Fanatiek lid

    May 18, 2012
    3,897
    124
    63
    Tandheelkunde
    Barcelona
    Het kan ook een scheurtje zijn. Dan hoef je niet veel te verliezen. Ik zou toch even naar de VK gegaan zijn.
    Zelf trouwens ook meegemaakt. Voelde wat vloeien, heel kort en dan gestopt. Een paar uur later weer. Naar het ziekenhuis gegaan, daar getest en het was volgens hen urineverlies.
    Volgende dag had ik een controle bij de gyn en hem verteld wat ik gevoeld heb. Hij deed wat extra tests, zoals onder andere net doen of je sit-ups doet en dan hard "persen" en er kwam toen idd weer vloeistof uit. Bleek dus om een lateraal scheurtje in de vruchtwaterzak te gaan. Bevalling moest opgewekt worden en ik moest aan de AB wegens infectiegevaar.
     
  3. Cilla24

    Cilla24 Fanatiek lid

    Sep 23, 2008
    2,810
    0
    0
    verkoopster
    T waren nier me vliezen :)
    Als morgen ctg en echo goed zijn worden me vliezen doorgeprikt en kan ik hopelijk eindelijk bevallen .
    Zo niet word ik vrijdag ingeleid
     
  4. Minime3

    Minime3 Bekend lid

    Oct 13, 2013
    674
    133
    43
    Oh wat fijn dat ze je ff een eindje op weg helpen naar de bevalling. Wat een geduld heb jij zeg! Heel veel succes morgen en/of overmorgen!;);)
     

Share This Page